ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA swego czasu Borussia…Mönchengladbach lubiła zrobić psikusa Bayernowi, ale fakt, że liga jednej prędkości
1
Borussia narazie tradycyjnie z pełnymi gaciami na Bayern. Jak się nie obudzą to będzie klasyczne spotkanie gołej dupy z batem.
1
Kane, bo kto jak nie on? Maszyna.
2
@Pablozeusz w ogóle Kompany co mu dał rolę, że chłop wszędzie gra. Człowiek orkiestra.
0
@Dankho94isback w teorii możliwe, ale w praktyce jak każdy mają problemy z FFP i nigdy nie sprzedali zawodnika nawet za €30m(najdroższy Eto do nas za €27m ponad dwie dekady temu), a w ostatnich latach tylko raz przebili €20m.
4
Dwumetrowy Slim Shady co się zabawił. Dla odmiany napastnicy z Bundesligi zaczynają ostatnio podbijać Premier League.
https://x.com/CenterVAR/status/1979573433164800221
2
@Dankho94isback mamy 50% praw i nie jestem pewien czy też nie klauzule odkupu. Jeśli będziemy chcieli to tutaj wróci bez problemu.
1
Fajna ma zawsze atmosferkę stadion Bayernu trzeba przyznać. Der Klassiker nadchodzi.
1
@BORO_12 mnie po tym urazie przed przyjściem do nas i pierwszych spotkaniach zastanawiał jego atletyzm i czy będzie dawał rady przez to wyizolowany 1-1, ale jednak może będzie lepiej niż sądziłem bo technicznie widać, że ogarnięty chłopak i kreatywny.
4
Swoją drogą niezłe dziś wejście Roony’ego oraz kolejny świetny mecz z asystą Virgiliego(+ aż 6 udanych dryblingów na 9 prób). Może jeszcze sobie ogarniemy te skrzydła po kosztach chociaż do rotacji. Kto wie.
@BORO_12
@blakkudium
0
@macio_944 Ronald nowa 9 Barcy. Taka jest prawda futbolu.
0
Mamy następcę Roberta haha, casting odwołany
0
Kurła Roony…i wasn’t familiar with your game xD
8
Ma skubaniec ułożoną tą prawą nogę trzeba przyznać
1
Ewidentnie. Jednak faktycznie nabrał wszystkich w 2015 i tak na tym jedzie, a Flick drugi tylko w 2020.
0
Wolę tak niż zabawę z Balde na skrzydle. Trzymam kciuki za Toniego.
2
@BORO_12 właściwie to rok młodszy. Jak dla mnie jeden i drugi to na ten moment trochę kot w worku, ale też ciekawe profile jak się przyjrzałem. Mamy też kwestie stylów drużyn oprócz ligi gdzie Etta Eyong gra w najbardziej bezpośredniej drużynie w La Liga(39% posiadania podczas gdy Barcelona 71%), a Hoffenheim znowu mimo średniej jakości widać stara się coś budować pozycyjnie(52% posiadania co daje 8 miejsce w Bundeslidze). Będę ich pewnie oglądać trochę w tym sezonie, ale jakieś decyzje to najlepiej dopiero bliżej lata podejmować.
@Nightraider jak dla mnie istnieje takie zjawisko i może się zdarzyć. Mamy oczywiście różne ścieżki rozwojowe, a przykład generacyjnego piłkarza ciężko przykładać do każdego przypadku bo może mocno wypaczać normę. Zobacz przykładowo ścieżkę Haalanda mimo, że zapowiadał się szybko na kozaka i na pewno jeszcze z Salzburga mógł iść do dużo większego klubu niż BVB.
3
Trzeba będzie w tym sezonie trochę Levante pooglądać i Hoffenheim skoro naszymi głównymi targetami na 9 są smyki do oszlifowania z tych dwóch zespołów.
1
@blakkudium Laporta będzie twarzą Uber Eats?
2
@BORO_12 @blakkudium Nie no, Etta Eyong wygląda bardzo obiecująco narazie i ciekawy profil, ale nie można powiedzieć, że bardziej sprawdzony skoro dopiero pierwszy sezon rozgrywa na poziomie pierwszej ligii, a w zeszłym jeszcze głównie w rezerwach Villarealu grał. Asllani w zeszłym świetnie się zaprezentował w drugiej Bundeslidze, a narazie ma dobre wejście w średnim Hoffeinheim. Ocenimy na koniec sezonu, ale to jest pewnie kategoria napastników(czyli w dobrej cenie i do oszlifowania) w którą musimy uderzać bo nie ma szans na żadnego topowego napadziora i nawet jakbyśmy mieli taką kase to nie chciałbym rozwalić całego budżetu na jednego grajka(za taką kasę to bym chyba tylko na Haalanda się zdecydował, który jak wiemy jest poza rynkiem). Wolę wzmocnić też choćby obronę i wykupić tego Rasha i może jakiegoś młodego LS. Zgadzam się też, że Flick powinien mieć ostatnie słowo, który mu bardziej pasuje.
4
@4drian0 jak słucham tylko Fabrizio Africano. Jedyny wiarygodny.
1
@blakkudium jak przedłuży to kończymy naszą przyjaźń i szukamy szczęścia gdzie indziej. Nie stać nas na takie drogie zabawy.
3
Macie jednak większe problemy z pressingiem. Cubarsí mówił, że napastnicy muszą mocniej naciskać, żeby utrzymać wysoką linię. Co się dzieje?
Eric Garcia: „ Nasz pressing zaczyna się od napastników, ale mamy różne typy zawodników. Rapha bardzo nam pomaga w tym aspekcie, a w ostatnich tygodniach nie mógł grać z powodu kontuzji. Ale wrócę do tego, co mówiłem wcześniej: rywale częściej atakują nas z drugiej linii, szukają przestrzeni za plecami. Pracujemy nad tym…”
Ogólnie dlatego uważam, że szczególnie nam w ostatnich spotkaniach brakowało Raphy i Fermina oraz dlatego też nie jestem zwolennikiem w najcięższych spotkaniach od pierwszej minuty przykładowo linii ataku złożonej z Yamala oraz Rashforda lub nawet Yamala, Roberta i Rashforda jednocześnie. Jakość indywidualna to jedno, ale to zabójstwo przy naszym stylu opartym na wysokim pressie. Jak pierwsza linia nie pressuje odpowiednio i jest łatwo omijana czy odpuszcza press to automatycznie nasza wysoka linia jest dużo bardziej narażona. Ten styl działa tylko jeśli wszystkie formacje dobrze współpracują i fizycznie jesteśmy top.
2
@MesQueUnClub_87 to w takim razie Haaland czy Borja Iglesias/Ante Budimir? Co wybierasz?
12
A pamiętacie to okienko gdzie zaczynaliśmy od zainteresowania Kimmichem i Zubimendim, potem był grzany temat Brozovica, a następnie dylemat Parejo vs Romeu gdzie resztę historii już znamy? Piękna to była podróż ze Szwagrami.
1
@gorgota już widzę te nasze klasyczne dylematy w stylu Alavarez, Haaland czy Ante Budimir za grosze w kilku ratach(przy czym szanuję dokonania Budimira :D ).
1
@Eklerek technika oraz wizja gry jeden i drugi wybitny, ale KDB jednak dużo lepiej się adaptował do zmieniających się trendów w futbolu dzięki czemu dłużej był na najwyższym poziomie, a Mesut został trochę tym archetypem klasycznej „10” na wymarciu.
1
@Safrani spokojnie. To tylko żart. Gratulacje dla wspólnika :D
4
@Safrani ciekawe czy słyszał kiedyś o takich wynalazkach jak antykoncepcja xD
3
@RosjaninBut nareszcie dowiem się jakie mam zdanie na ten temat