7

Nawet jakby ten Roony miał za dwa lata odejść z tej Barcelony to i tak zapowiada się steal przy tej kwocie jaką daliśmy. Tutaj trzeba będzie chyba zapisać +1 dla Deco.

0

@Encore pokazuje swojej byłej(MU) co straciła

0

Nietypowa sytuacja trzeba przyznać xD

1

Fajnie, że Eric zbudował sobie tak mocną pozycję choć pewien użytkownik pewnie niezadowolony bo para Cubarsi-Garcia ma niski TOP SPEED, a jak wiemy to najważniejsze kryterium jakości :D, ale przy aktualnej formie Kounde nie wiem czy na Real nie wolałbym żeby go Eric zastąpił, a Araujo z Cubarsim na środku.

0

Czyli Dro LS jak pisałem. Dobrze bo profilem dużo lepiej tam pasuje niż Fermin moim zdaniem.

1

@Laminedependencia Dro raczej zagra na skrzydle. To jego druga pozycja obok 10 bo to taki profil jak Musiala.

1

@blakkudium czyli Dro pewnie na LS, a Rashy na 9. Ciekawie.

0

@Barcafan2020 daj nam ponarzekać :D

4

Za niedługo Pedri będzie wyglądał tak jak na tym zdjęciu z Igrzysk. Just let my guy take some rest xD

12

@Comentateiro i czemu od razu @Kessie od patologii wyzywasz? Czyżbyś był uprzedzony do naszego kolorowego kolegi?

5

@tbas akurat przy tego typu urazie naprawdę potrzeba dużo czasu i zdarzają się też opóźnienia względem prognoz. Tym bardziej, że on też się dalej rozwija z racji na wiek. Lepiej podchodzić ekstremalnie, nawet do przesady ostrożnie niż stawiać na szali jego karierę w tym momencie.

14

@Kessie ubogacałbyś kulturowo? xD

3

@blakkudium jak pewnie na setkach spotkań rocznie xD

5

@Luciano99 normalnie Chłopaki z Baraków tylko na wyższym szczeblu zarządzania xD

2

@Eklerek Mati w formie to dobry baller jest

2

@Filipem kibice Bayernu poza dzisiejszym spotkaniem nie narzekają generalnie

1

@Derean dziś się strasznie irytujący faktycznie wylosował

0

@Stinger_ bo w pełni na to aktualnie zasługuje swoją formą strzelecka połączona z perfekcyjna realizacją innych zadań boiskowych.

0

@FCB24 dyskusyjny choć zmierza w tym kierunku. W każdym razie jako czysta 9 nadal nie dałbym go nad Kane.

1

Moje subiektywna lista najlepszych 9 na świecie w tym momencie:
1. Kane
2. Haaland
3. Mbappe(ewentualnie jeśli traktować go już jako pełnoprawną 9)
A resztę miejsc sami sobie uzupełnijcie bo już nie ma większego znaczenia

1

@blakkudium w sumie blond włosy mam i jasną cerę to może się jakoś wpasuję. Tylko muszą mi koledzy jeszcze odpowiedni „mundurek” skołować.

1

@blakkudium mój stoper. Chyba muszę założyć ambasadę Niemiec na LR xD

1

@blakkudium uderzenie super, ale co to jest za ustawienie w obronie xD

4

Czy zamiast puszczać całe spotkania Arsenalu i męczyć ludzi realizator nie może pokazywać samych stałych fragmentów?

3

@PatrykBarca to działa tylko jak cały pressing jest w punkt skoordynowany, ale do tego musi też pierwsza linia zasuwać gdzie jednak Rashford i Yamal z tego nie słyną(tutaj przydałby się bardzo Rapha moim zdaniem na co zwracał uwagę też Eric Garcia ostatnio). W innym przypadku bardzo łatwo się przedzierają rywale i nasi obrońcy są bardziej narażeni na bezpośrednie starcia.

0

Swoją drogą jak grał w Portugalii był raczej przedstawiany jako napastnik, który uczestniczy też w budowie akcji. Jednak Premier League to trochę inna para kaloszy niż Primeira Liga i guess(btw jeśli dziś nie strzeli to będzie 9 spotkanie bez gola we wszystkich rozgrywkach czyli kadra+klub).

1

@StevenGastonMartin99 to ogólnie kontrowersyjna może teza, ale ogólnie mając zawodników w topowej formie gra się łatwiej. Wystarczy spojrzeć też na te zespoły bez 9 topowej jak PSG czy Liverpool w zeszłym sezonie.

0

@MOLESTA swego czasu Borussia…Mönchengladbach lubiła zrobić psikusa Bayernowi, ale fakt, że liga jednej prędkości

1

Borussia narazie tradycyjnie z pełnymi gaciami na Bayern. Jak się nie obudzą to będzie klasyczne spotkanie gołej dupy z batem.

1

Kane, bo kto jak nie on? Maszyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?