ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nawet jakby ten Roony miał za dwa lata odejść z tej Barcelony to i tak zapowiada się steal przy tej kwocie jaką daliśmy. Tutaj trzeba będzie chyba zapisać +1 dla Deco.
0
@Encore pokazuje swojej byłej(MU) co straciła
0
Nietypowa sytuacja trzeba przyznać xD
1
Fajnie, że Eric zbudował sobie tak mocną pozycję choć pewien użytkownik pewnie niezadowolony bo para Cubarsi-Garcia ma niski TOP SPEED, a jak wiemy to najważniejsze kryterium jakości :D, ale przy aktualnej formie Kounde nie wiem czy na Real nie wolałbym żeby go Eric zastąpił, a Araujo z Cubarsim na środku.
0
Czyli Dro LS jak pisałem. Dobrze bo profilem dużo lepiej tam pasuje niż Fermin moim zdaniem.
1
@Laminedependencia Dro raczej zagra na skrzydle. To jego druga pozycja obok 10 bo to taki profil jak Musiala.
1
@blakkudium czyli Dro pewnie na LS, a Rashy na 9. Ciekawie.
0
@Barcafan2020 daj nam ponarzekać :D
4
Za niedługo Pedri będzie wyglądał tak jak na tym zdjęciu z Igrzysk. Just let my guy take some rest xD
12
@Comentateiro i czemu od razu @Kessie od patologii wyzywasz? Czyżbyś był uprzedzony do naszego kolorowego kolegi?
5
@tbas akurat przy tego typu urazie naprawdę potrzeba dużo czasu i zdarzają się też opóźnienia względem prognoz. Tym bardziej, że on też się dalej rozwija z racji na wiek. Lepiej podchodzić ekstremalnie, nawet do przesady ostrożnie niż stawiać na szali jego karierę w tym momencie.
14
@Kessie ubogacałbyś kulturowo? xD
3
@blakkudium jak pewnie na setkach spotkań rocznie xD
5
@Luciano99 normalnie Chłopaki z Baraków tylko na wyższym szczeblu zarządzania xD
2
@Eklerek Mati w formie to dobry baller jest
2
@Filipem kibice Bayernu poza dzisiejszym spotkaniem nie narzekają generalnie
1
@Derean dziś się strasznie irytujący faktycznie wylosował
0
@Stinger_ bo w pełni na to aktualnie zasługuje swoją formą strzelecka połączona z perfekcyjna realizacją innych zadań boiskowych.
0
@FCB24 dyskusyjny choć zmierza w tym kierunku. W każdym razie jako czysta 9 nadal nie dałbym go nad Kane.
1
Moje subiektywna lista najlepszych 9 na świecie w tym momencie:
1. Kane
2. Haaland
3. Mbappe(ewentualnie jeśli traktować go już jako pełnoprawną 9)
A resztę miejsc sami sobie uzupełnijcie bo już nie ma większego znaczenia
1
@blakkudium w sumie blond włosy mam i jasną cerę to może się jakoś wpasuję. Tylko muszą mi koledzy jeszcze odpowiedni „mundurek” skołować.
1
@blakkudium mój stoper. Chyba muszę założyć ambasadę Niemiec na LR xD
1
@blakkudium uderzenie super, ale co to jest za ustawienie w obronie xD
4
Czy zamiast puszczać całe spotkania Arsenalu i męczyć ludzi realizator nie może pokazywać samych stałych fragmentów?
3
@PatrykBarca to działa tylko jak cały pressing jest w punkt skoordynowany, ale do tego musi też pierwsza linia zasuwać gdzie jednak Rashford i Yamal z tego nie słyną(tutaj przydałby się bardzo Rapha moim zdaniem na co zwracał uwagę też Eric Garcia ostatnio). W innym przypadku bardzo łatwo się przedzierają rywale i nasi obrońcy są bardziej narażeni na bezpośrednie starcia.
0
Swoją drogą jak grał w Portugalii był raczej przedstawiany jako napastnik, który uczestniczy też w budowie akcji. Jednak Premier League to trochę inna para kaloszy niż Primeira Liga i guess(btw jeśli dziś nie strzeli to będzie 9 spotkanie bez gola we wszystkich rozgrywkach czyli kadra+klub).
1
@StevenGastonMartin99 to ogólnie kontrowersyjna może teza, ale ogólnie mając zawodników w topowej formie gra się łatwiej. Wystarczy spojrzeć też na te zespoły bez 9 topowej jak PSG czy Liverpool w zeszłym sezonie.
0
@MOLESTA swego czasu Borussia…Mönchengladbach lubiła zrobić psikusa Bayernowi, ale fakt, że liga jednej prędkości
1
Borussia narazie tradycyjnie z pełnymi gaciami na Bayern. Jak się nie obudzą to będzie klasyczne spotkanie gołej dupy z batem.
1
Kane, bo kto jak nie on? Maszyna.