1

@blakkudium very good. Obstawiłem na live po stracie bramki, że zrobią Lipsk na miękko.

1

@Encore czyli jak zawsze w sumie xD
Kurs dobry to można próbować szczęścia

2

@Comentateiro ja nic nie muszę robić. Wystarczy pozwolić mu działać i niech dzieje się to co zwykle xD

6

Kurs na Sunderland to 5.20, a na remis też ponad 4.20. Pieniążki leżą na ziemii xD

0

Totki niby jakby spojrzeć tylko na wyniki to źle nie wyglądają, ale jest tam ewidentnie jakiś problem z kreowaniem sytuacji z gry. Na dłuższą metę jak spadnie skuteczność mogą się zacząć problemy spore.

0

@kanver_ miał wyższą, ale z tymi odroczonymi pieniędzmi. Jeśli mówimy o tym co miał na samym początku przed pandemią to właśnie ok €14m(na Capology pokazuje więcej, ale nawet jak na tamte czasy ta kwota byłby z tyłka+już było tak, że przez kilka lat pokazywali jako zweryfikowana jego pensje 2 razy wyższa niż źródła blisko klubu i holendra aż nagle sobie zaktualizowali rok temu łącznie z latami poprzednimi).

1

@tbas generalnie się zgadzam choć on dostał prawdopodobnie i tak odrobinę zbyt dużą pensję jak na start na tamtym etapie kariery(klasyczny Bartomeu), ale fakty są takie, że kiedy klub potrzebował jego pomocy to bardzo dużo odroczył, a potem jak klubowi przestało to być na rękę bo nadszedł czas wypłaty zalegałości to przestaliśmy grać fair i nasze relacje mocno się pogorszyły. Dopiero od przyjścia Flicka trochę się poprawiają znowu.

@kanver_ kiedyś z tego słynnego wycieku z 2022 jego kontraktu wyliczyli ok €14m brutto. Dużo, ale daleko choćby od Roberta, a podobnie zarabiał np. Fati.

3

@BezglutenowyPedri to możliwe bo ludzie zapominają, że pensja jaką miał w ostatnich latach to efekt bardzo dużych odroczeń z lat 2020-2022.

3

Pewnie €12m podstawy i kolejne €3-4m w bonusach co u nas jest normą od jakiegoś czasu(i git o ile trochę się trzeba o nie postarać ).

4

@blakkudium „specyficzna” kariera, a wejście do dorosłej piłki miał bardzo obiecujące

1

@FcPortoFan1999 widocznie głęboko wierzą w reinkarnację człowieka. Tylko trzeba skurczybyka potem jeszcze zidentyfikować xD

6

@FcPortoFan1999 czyli wyrok na zasadzie double it and give it to the next person aż ktoś zgarnie pełną pulę xD

1

@PatrykBarca on kojarzę wtedy wejście w sezon miał średnie, ale potem się rozkręcił

5

@Encore kolejny hiszpański trener wyjaśnia Premier League…stare, znałem.

0

@vangoor najbardziej decydujący zawodnicy zazwyczaj grają na innych pozycjach, ale w sumie ciężko mi sobie wyobrazić co może więcej robić boczny obrońca niż Hakimi oraz Mendes.

0

@Faro problem w tym, że zawodnicy też mają swoje profile, a co za tym idzie mocne i słabe strony. On może już nie być w stanie za bardzo wygrywać pojedynków bo motoryka mu na to nie pozwala za to mogą wykorzystywać jego poruszanie się po boisku i wykończenie co z resztą robią. Od szarpania mają innych i tu też trzeba sobie zdawać sprawę czego można oczekiwać, a czego niekoniecznie.

3

@maj1 idealnie. To będzie nas dwóch.

2

@Stinger_ tylko się droczę ;D

@blakkudium po co takich mocarzy wciskać. Ja bym z automatu zespoły z top 5 wykluczył.

4

Powinni stworzyć jeszcze czwarty poziom europejskich rozgrywek międzyklubowych. Może mistrz San Marino też chciałby dłużej pograć w Europie niż przez wakacje, a aktualnie nie może.

4

@BORO_12 już wrócił i ma 3 spotkania za sobą. Na bardzo wysokim poziomie swoją drogą.

3

To ciekawe. Statystka on ball value wyliczana z algorytmu StatsBomb generalnie ocenia wkład zawodnika w tworzenie lub zapobieganie sytuacjom bramkowym. Każda akcja z piłką (podanie, drybling, prowadzenie, odbiór, przechwyt itp.) zmienia prawdopodobieństwo zdobycia bramki przez daną drużynę w kolejnych sekundach, a OBV mierzy tą wartość dla poszczególnych zawodników.

10

@Mateo99 siłą będą w Ciebie wlewać ten alkohol?

0

Czekam na oficjalkę, ale dobra wiadomość.

1

Z PSG to też trochę tak, że jednak niedoceniłem tych zmienników i może stracili sporo indywidualnej jakości z przodu oraz zagrożenia w 1-1, ale nadrobili trochę jeszcze większą intensywnością gdzie ich dzieciaki pressowały cały mecz jak wściekłe psy i bardzo się ich plan nie zmienił poza tym, że może mniej było tych izolacji w ataku. Jak dla mnie znowu u nas cholernie brakowało Raphy i Fermina czyli dwóch typa co potrafią zapieprzać sprintem przez 90min bez piłki bo nie oszukujmy się, ale Rash i Yamal nie są bestiami w pracy bez piłki i dwóch takich jednocześnie na boisku powodował, że mega łatwo PSG omijało naszą pierwszą linie pressingu. Z resztą ogólnie czuć było ta uboga ławkę gdzie Torres wypruty w tym meczu w 70 minucie bieganiem za dwóch jak go już przesunął Flick na lewą nie miał już na nic siły.

Może w samym bronieniu nie było źle, ale w grze nogami też widać dużą różnicę między Wojtkiem, a Garcia co znowu nam utrudnia wyprowadzenie piłki w takich spotkaniach gdzie rywal na nas siada. No nic, w każdym razie nie ma dramatu i Hansi dostał dużo materiału do analizy co mam nadzieję pozwoli nam się poprawić w przyszłości.

19

@Bolton miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

1

Nawet jeśli czysto hipotetycznie Barcelona wybrałaby publicznie Alvareza jako cel numer jeden to kompletnie tego nie kupuje. Rynek napastników jest aktualnie kompletnie szalony co pokazuje choćby ostatnie okienko, a z samym Atleti też nigdy dobrych interesów nam się nie robiło więc nawet jakby sam zawodnik wymusił ruch czego nie popieram i Atleti by się otworzyło na transfer to nadal pewnie będziemy musieli wyłożyć kwotę zbliżona jaką Liverpool wyłożył za Isaka nie mówiąc o innych potrzebach kadrowych jak LS(nawet jak wykupimy Marcusa to dalej €30m+kolejne €15-20m pensji) oraz potencjalnie LŚO. To zupełnie inna galaktyka i na ten moment Alvarez może co najwyżej służyć jako narzędzie w kampanii lub temat zastępczy dla wpadek klubu, a narazie skupmy się na powrocie na Camp Nou i do zasady 1-1 bo ciężko nam to idzie.

1

@kanver_ Co wy macie z tymi wiecznymi przepychankami i przedwczesnymi osądami(wy bo pisze o obydwu fanatycznych i odklejonych stronach)? Sezon jest długi i obydwaj będą ważni niezależnie kto zagra więcej, a jak jeden odejdzie to trzeba będzie znaleźć następstwo gdzie przy dzisiejszych cenach 9, które są w komosie może to być dla nas problematyczne nie mówiąc o innych potrzebach kadrowych.

1

@noface zatrzymać się i podać do Rashforda? W sensie jak w fifie czy innej grze miał wychamować od pełnego sprintu do zera w ułamek sekundy i jeszcze piłkę skontrolować gdzie Rash dobiegł chwilę później? Tam jeszcze był wygoniony do boku po minięciu bramkarza i uderzenie na bramkę było jedyną realną opcją bo jakby zaczął się zatrzymywać to zaraz by wrócili wszyscy na pozycje i ktoś by doskoczył do niego.

2

@Stinger_ żeby napisać, że robił liczby w mało istotnych meczach to naprawdę trzeba być już potężnie uprzedzonym lub mieć pamięć złotej rybki bo w samych spotkaniach z Realem nastukał od cholery liczb nie mówiąc o tych w LM jak Bayern, Benfica, BVB, Inter.

0

@kanver_ przeczytaj jeszcze raz co napisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?