2

@Derean chłop podczas swoich pierwszych oficjalnych 50min w Barcelonie systemu nie rozwalił to już nic z niego nie będzie. Taka jest prawda futbolu.

1

@blakkudium Habemus papam!

0

@partymaker Nikt tak nie uważa. Często detale decydują jak choćby lepszy profil pod rolę 10 u Flicka gdzie akurat przez urazy otworzyła się szansa.

3

@Laminedependencia Olmo zagrał dwa razy z rzędu 90min pierwszy raz od przyjścia do nas. Tam już wszystkie kontrolki są na czerwono xD

5

Tak długo mówiło się o kuzynach Fernandez, że zasługują na szansę aż przyszedł azjatycki Fernandez z Temu i wygrał miejsce w sercu Flicka xD

2

@Derean pierwszy raz od przejścia do nas zagrał dwa razy z rzędu 90min. To już bardzo niebezpieczne rejony dla niego :D

2

@Derean ja myślę, że widząc sytuację kadrową i nadchodzący mecz z PSG też zdecydował się dosyć ostrożnie podejść do dzisiejszej jedenastki żeby mieć jakiś wybór w środę :D

1

@blakkudium Hansi obsrał zbroje i nie odważył się Olmo trzeci raz z rzędu od pierwszej wystawić(też bym się nie odważył xD). W każdym razie będzie ciekawie i zbudowanie sobie teraz zmienników może być kluczowe na wiosnę jak z Martinem rok temu choćby.

1

@FcPortoFan1999 oby, ale ostatnie 3 wyjazdy do „Nowego zamku” przegrane. Liczby są przeciwko Kanonierom.

1

Dziś proces Artety czy może jednak „proces” ?
https://zapodaj.net/plik-QjfVXUQjre

3

@LeoMessiiBarcaPepa „Dżery” Mina Show xD

3

@ShawnC Grimaldo to tylko back up, ale jak można powiedzieć, że Cucu nie pasuje jak jest idealnym fitem do tego systemu i przede wszystkim idealnym fitem pod Nico, który jest podstawowym LS podczas gdy z Balde trzeba by mocno kombinować żeby sobie nie przeszkadzali. Nie bez powodu Balde i Nico nigdy ze soba nie zagrali w kadrze razem na jednej stronie. Jedyny moment jak zdarzyło im się w ogóle razem na boisku przebywać to w Katarze, ale wtedy Nico grał na prawej.

2

@Bolton są jak skład z samych zwykłych złotych kart z Aubameyangiem na szpicy w Fifie 15

2

@Herato z Man UTD chyba jakoś na początku sezonu ligowego 2011/12

1

@Herato chyba Szczęsny, ale coś mi te dwa kluby z jednego miasta nie pasują.

Edit. Jednak git. Zapomniałem o wypożyczeniu do Brentford.

22

Dani Olmo już rozegrał dwa spotkania z rzędu po 90min, a przy kontuzji Raphy i Fermina wątpię, że wejdzie jakiś świeżak za niego dziś od pierwszej. Chyba, że Flick tak bardzo się będzie obawiał jego urazu przed PSG, że zaryzykuje. W każdym razie wchodzimy w dziewicze rejony bo do poprzedniego spotkania Olmo jeszcze nigdy nie rozegrał dwóch pełnych spotkań w Barcelonie z rzędu, a co dopiero trzech. Odkrywamy nowe jak Kolumb Amerykę xD

14

@brd42 a taka przeładowana była i jeszcze miesiąc temu rozważaliśmy sprzedaż Casado lub Fermina. Sezon weryfikuje :D

2

Dobrze, że wrócił Yamal szczególnie teraz oraz z Casado na szczęście nic poważnego, ale ciekawi mnie jak wygląda sytuacja z Balde. W każdym razie możemy już wykluczyć praktycznie na pewno jego występ od pierwszej minuty z PSG. Szkoda choć w sumie Martin na tyle już się ograł i rozwinął, że klocek nikomu nogawka nie powinien polecieć na samą myśl, że będzie się mierzył z zawodnikami PSG.

2

@mordini123 pierwsze co mi do głowy przychodzi to pytanie dlaczego? Obstawiam, że ma jakiś uraz, ale ten wielki mózg sobie wymyślił, że nie zgłosi organizatorom tylko wyjdzie i odklepie żeby chociaż część wypłaty dostać.

1

@kuz przy aktualnych zarobkach i klauzuli będzie ciężej. Już ostatnio został tylko Bayern na placu boju i my bo według Anglików miał zbyt duże wymagania finansowe, a teraz nie dość, że klauzula poszła 40 baniek w górę to i pensje ma prawie na poziomie gwiazd Realu czy Barcy.

1

@Bolton Sid leniwiec? Czy to ty?

1

@blakkudium #AthleticWin

1

@mekston gdzie odwołać? Zarządzić wcześniejsze głosowanie i przyznać Ansu to co mu się należy.

1

@El Plutoninho najgroźniejszy duet napastników w La Liga. Mbappe i Penalti. Ciężko ich powstrzymać.

4

@Encore on już śpi pewnie po kolacji, na którą składało się 400g antrykotu z wołowiny argentyńskiej, 2 jajka ekologiczne i 3 białka jaj, 20g oliwy oraz 2 woreczki ryżu. Tak strzelam oczywiście.

3

@panczo myślę, że to dobry moment żeby zakończyć sezon Ligue 1 póki wszystko jest na właściwym miejscu xD

6

@aspr1me najważniejsze, że wygrał ten co trzeba

4

Jeszcze trochę i będzie można zrobić starcie samych kontuzjowanych z PSG.

1

Nie czaję narzekań czemu Alvarez wybrał Atleti bo ten ruch miał ogrom sensu dla jednej i drugiej strony. Z kadrą i City zdążył wszystko wygrać, ale szczególnie w klubie nie mógł osiągnąć statusu gwiazdy i w najważniejszych spotkaniach musiał ustępować miejsca Haalandowi oraz KDB na którego pozycji nawet częściej występował. W Atleti może szanse na trofea ma mniejsze, ale jak je będzie już zdobywać to będzie na ustach wszystkich jako lider i twarz drużyny jak po ostatnich spotkaniach, a nie w cieniu innych na co liczył. Do tego system jest zbudowany wokół niego gdzie może występować w swojej najlepszej roli czyli podwieszony napastnik/F9. Ani w City, ani u nas czy w Realu by tego samego nie uzyskał nie mówiąc, że przy tak specyficznym profilu rola też musi być odpowiednia i np wrzucenie go na klasyczną 9 mocno by jego potencjał obniżyło. Do tego ma transfer do Hiszpanii na co liczył i trenera rodaka który go uwielbia, a nawet jako gwiazda Atleti mniej nie zarobi niż jako jeden z wielu nawet w większym klubie wbrew pozorom. Tam go ozłocą jak Grieza swego czasu żeby tylko z nimi został na lata i może wyłapać jakiś historyczny kontrakt. Mówienie, że się wkopał transferem do nich przy tym całym kontekście i celach samego zawodnika w momencie odejścia z City jest śmieszne.

0

@Rhaan już nie świruj. To trzecia siła w Hiszpanii i najlepszych piłkarzy potrafią wynagrodzić na dobrym poziomie. Może nie jak my i Real choć tam też by więcej nie dostał bo nie byłby znowu gwiazdą drużyny tylko faktycznie jednym z wielu. €20m brutto w Atleti jest do przebicia jeśli jesteś jedną z twarzy projektu bo wbrew pozorom takich zawodników też mają jak choćby teraz Alvarez czy wcześniej Griezmann. On już był w topowym City i mimo, że grał dużo to nie był gwiazdą drużyny i w najważniejszych spotkaniach musiał ustępować Haalandowi czy KDB. U nas i w realu też mógłby nie osiągnąć statusu, który chciał nie mówiąc o tym, że mógłby czekać na transfer i wcale się nie doczekać bo to też specyficzny profil jak Marmoush czy Griezmann i nie w każdym systemie jest na taki miejsce. Do Atleti pasował idealnie bo Simeone wykorzystuje takich podwieszonych napastników/f9 w swoim systemie i najlepiej ich eksponuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?