1

@Beztroskii Oj tak, fizycznie potwory szczególnie na bokach. PSG ogólnie w tym momencie wygląda jak zespół, który powinien obronić LM choć jak napisałeś do maja mnóstwo czasu, a nie takie zwroty akcji i zaskakujące wpadki futbol widział.

0

@Cvzx osłabienia w samej „podstawie” mieli większe, ale nie da się ukryć, że ogólnie głębie składu mają dużo lepsza.

16

Daleko na tym zajechał trzeba przyznać. Ciekawe kiedy kibice i przede wszystkim inni trenerzy oraz drużyny przestaną się nabierać.
https://x.com/matimajak/status/1778167654215209338


0

@CurryTheGoat30 luz, małymi kwotami wchodziłem i znowu dam sobie spokój na dłuższy czas xD

0

5/5 przegranych kuponów przez ostatnie dwa dni. Stabilna forma, nie ma co.

2

Gwiazdeczki przynajmniej będą wiedzieć do czego mają dążyć i że jeszcze wcale tacy najlepsi nie są

0

Nawet jeśli jakoś wciśniemy drugą bramkę to nie jestem zadowolony z tego co dziś pokazaliśmy. Jakby PSG miało swoje strzelby dostępne to mogłaby być egzekucja przy takiej dyspozycji i kompletnym braku kontroli.

1

Kounde beznadziejny dziś

0

Chore tempo narzuciło PSG w drugiej połowie

2

Ale jakby Rashford czy Yamal czasem ruszyli do pressingu to korona z głowy by im nie spadła

3

Wy to gadacie o jakiejś lidze mistrzów, a prawdziwy futbol odbywa się gdzie indziej. Oskarek z golem.

2

Martin już nawet nie jest taki spanikowany przy wyprowadzeniu jak jeszcze nawet był nawet z Interem. Nie powiem, że nagle całkowicie odporny na press rywali jak choćby Cubarsi, ale postęp jest mocno widoczny.

3

De Jong szósty zmysł ostatnio. Świetnie przewiduje.

0

@ryzy21 z kamery telewizyjnej może tak wyglądać, ale ciężko go było dostrzec mijając do boku na pełnej prędkości gdzie tak naprawdę był nawet odrobinę wygoniony, a Rash dopiero dobiegał. Musiałby zatrzymać się na chwilę, a wtedy rywale by dobiegli. Jak dla mnie zrobił co się tylko dało

3

Nie, no tutaj Ferran się dobrze zachował moim zdaniem i głównie świetne zachowanie obrońcy wyratowało, a nie jego błąd.

1

Ansu dziś w wyjściowej jedenastce po raz pierwszy w Monaco

2

@TR3YWAY ja jeszcze rozumiem jakby to naprawdę był jakiś skompromitowany szkoleniowiec, psychicznie niezdolny już do podejmowania racjonalnych decyzji i płynący już prosto na górę lodową jak Amorim, ale tutaj mówimy o trenerze, który broni się stylem i efektami :D

47

Flick jak zwykle nie wie co robi i czego potrzebuje dziś na boisku. Niech już lepiej odejdzie i odda zespół La Bambie do prowadzenia.

0

Środek obrony odporny na pressing dziś wystawiony zamiast muskułów i szybkości

0

@AnsuLamine to przewidywane składy narazie. Zwróć uwagę bo też kiedyś się naciąłem jak to wprowadzili.

1

@Cules69 wyceniony przez kogo? Transfermarkt to bardziej wyceny dla kibiców niż realne wartości dla klubów. Jak tyle chciał Stuttgart i NU było gotowe zapłacić to znaczy, że tyle był dla nich wart.

1

Czyli narazie pismaki podały, że wyjdzie na stoperze para Eric-Cubarsi oraz Ferran zamiast, a nie nawet z Lewym. Za 10-15min zobaczymy ile z tych strzałów się sprawdzi i czy coś wiedzą czy zgadywanka.

3

@blakkudium to trochę tricky biorąc pod uwagę na ilu pozycjach w lini obrony Eric może wyjść xD

@BORO_12 zobaczymy. Weź pod uwagę, że pressować pewnie dalej będą jak szaleni i ich wyprowadzenie może to omijać dobrze, a atak PSG jest na L4 i poza Barcola nie będzie tych standardowych wyścigówek z przodu, z którymi trzeba się będzie pojedynkować.

2

@La Pulgaa oczywiście nie twierdzę też, że to będzie spacerek bo nadal mają bardzo dobry zespół i genialnego trenera, ale obawy imo przesadzone. Z resztą myślę, że nasz zespół zapracował z Hansim na więcej wiary w nich niż tylko żeby uszli z życiem z kimkolwiek by nie grali.

3

@Luciano99 easy money. Dzięki za typ. Już postawione na Barcelonę.

2

@Ku84fcb jak PSG wyjdzie bez trójki z ataku, która zaczynała w finale LM, bez kapitana w obronie oraz każdy z podstawowej trójki z pomocy miał ostatnio problemy i ciężko powiedzieć czy wszyscy wyjdą od pierwszej bo nie dokończył choćby Vitinha ostatniego treningu przed meczem. Dosłownie 60% potencjału PSG na nas wyjdzie. U nas oczywiście też są pewne problemy, ale moim zdaniem inna skala jednak. Obaw o blamaż nie skomentuję.

0

@4drian0 ja się czuję dosyć pewnie. My możemy mieć pewne problemy z urazami, ale oni wyjdą bez całej formacji ataku, która zaczynała w finale LM oraz niewiadomo nawet jak ostatecznie będzie ta pomoc wyglądała gdzie również każdy z trójki z tego finału miał/ma problemy zdrowotne w ostatnim czasie. Trzeba to wykorzystać bo to potężne osłabienia.

7

@D10SLEO szlagier pierwszej ligi w Burundii: Inter Star vs Garage Express

4

@MirusAmisz ta, będziemy jak Robin Hood w adaptacji Netflixa
https://zapodaj.net/plik-IGP6ajybbH

3

@Kengo to niech najpierw Barcelona znajdzie +€120m żeby było w ogóle o czym rozmawiać z Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?