ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Beztroskii Oj tak, fizycznie potwory szczególnie na bokach. PSG ogólnie w tym momencie wygląda jak zespół, który powinien obronić LM choć jak napisałeś do maja mnóstwo czasu, a nie takie zwroty akcji i zaskakujące wpadki futbol widział.
0
@Cvzx osłabienia w samej „podstawie” mieli większe, ale nie da się ukryć, że ogólnie głębie składu mają dużo lepsza.
16
Daleko na tym zajechał trzeba przyznać. Ciekawe kiedy kibice i przede wszystkim inni trenerzy oraz drużyny przestaną się nabierać.
https://x.com/matimajak/status/1778167654215209338
0
@CurryTheGoat30 luz, małymi kwotami wchodziłem i znowu dam sobie spokój na dłuższy czas xD
0
5/5 przegranych kuponów przez ostatnie dwa dni. Stabilna forma, nie ma co.
2
Gwiazdeczki przynajmniej będą wiedzieć do czego mają dążyć i że jeszcze wcale tacy najlepsi nie są
0
Nawet jeśli jakoś wciśniemy drugą bramkę to nie jestem zadowolony z tego co dziś pokazaliśmy. Jakby PSG miało swoje strzelby dostępne to mogłaby być egzekucja przy takiej dyspozycji i kompletnym braku kontroli.
1
Kounde beznadziejny dziś
0
Chore tempo narzuciło PSG w drugiej połowie
2
Ale jakby Rashford czy Yamal czasem ruszyli do pressingu to korona z głowy by im nie spadła
3
Wy to gadacie o jakiejś lidze mistrzów, a prawdziwy futbol odbywa się gdzie indziej. Oskarek z golem.
2
Martin już nawet nie jest taki spanikowany przy wyprowadzeniu jak jeszcze nawet był nawet z Interem. Nie powiem, że nagle całkowicie odporny na press rywali jak choćby Cubarsi, ale postęp jest mocno widoczny.
3
De Jong szósty zmysł ostatnio. Świetnie przewiduje.
0
@ryzy21 z kamery telewizyjnej może tak wyglądać, ale ciężko go było dostrzec mijając do boku na pełnej prędkości gdzie tak naprawdę był nawet odrobinę wygoniony, a Rash dopiero dobiegał. Musiałby zatrzymać się na chwilę, a wtedy rywale by dobiegli. Jak dla mnie zrobił co się tylko dało
3
Nie, no tutaj Ferran się dobrze zachował moim zdaniem i głównie świetne zachowanie obrońcy wyratowało, a nie jego błąd.
1
Ansu dziś w wyjściowej jedenastce po raz pierwszy w Monaco
2
@TR3YWAY ja jeszcze rozumiem jakby to naprawdę był jakiś skompromitowany szkoleniowiec, psychicznie niezdolny już do podejmowania racjonalnych decyzji i płynący już prosto na górę lodową jak Amorim, ale tutaj mówimy o trenerze, który broni się stylem i efektami :D
47
Flick jak zwykle nie wie co robi i czego potrzebuje dziś na boisku. Niech już lepiej odejdzie i odda zespół La Bambie do prowadzenia.
0
Środek obrony odporny na pressing dziś wystawiony zamiast muskułów i szybkości
0
@AnsuLamine to przewidywane składy narazie. Zwróć uwagę bo też kiedyś się naciąłem jak to wprowadzili.
1
@Cules69 wyceniony przez kogo? Transfermarkt to bardziej wyceny dla kibiców niż realne wartości dla klubów. Jak tyle chciał Stuttgart i NU było gotowe zapłacić to znaczy, że tyle był dla nich wart.
1
Czyli narazie pismaki podały, że wyjdzie na stoperze para Eric-Cubarsi oraz Ferran zamiast, a nie nawet z Lewym. Za 10-15min zobaczymy ile z tych strzałów się sprawdzi i czy coś wiedzą czy zgadywanka.
3
@blakkudium to trochę tricky biorąc pod uwagę na ilu pozycjach w lini obrony Eric może wyjść xD
@BORO_12 zobaczymy. Weź pod uwagę, że pressować pewnie dalej będą jak szaleni i ich wyprowadzenie może to omijać dobrze, a atak PSG jest na L4 i poza Barcola nie będzie tych standardowych wyścigówek z przodu, z którymi trzeba się będzie pojedynkować.
2
@La Pulgaa oczywiście nie twierdzę też, że to będzie spacerek bo nadal mają bardzo dobry zespół i genialnego trenera, ale obawy imo przesadzone. Z resztą myślę, że nasz zespół zapracował z Hansim na więcej wiary w nich niż tylko żeby uszli z życiem z kimkolwiek by nie grali.
3
@Luciano99 easy money. Dzięki za typ. Już postawione na Barcelonę.
2
@Ku84fcb jak PSG wyjdzie bez trójki z ataku, która zaczynała w finale LM, bez kapitana w obronie oraz każdy z podstawowej trójki z pomocy miał ostatnio problemy i ciężko powiedzieć czy wszyscy wyjdą od pierwszej bo nie dokończył choćby Vitinha ostatniego treningu przed meczem. Dosłownie 60% potencjału PSG na nas wyjdzie. U nas oczywiście też są pewne problemy, ale moim zdaniem inna skala jednak. Obaw o blamaż nie skomentuję.
0
@4drian0 ja się czuję dosyć pewnie. My możemy mieć pewne problemy z urazami, ale oni wyjdą bez całej formacji ataku, która zaczynała w finale LM oraz niewiadomo nawet jak ostatecznie będzie ta pomoc wyglądała gdzie również każdy z trójki z tego finału miał/ma problemy zdrowotne w ostatnim czasie. Trzeba to wykorzystać bo to potężne osłabienia.
7
@D10SLEO szlagier pierwszej ligi w Burundii: Inter Star vs Garage Express
4
@MirusAmisz ta, będziemy jak Robin Hood w adaptacji Netflixa
https://zapodaj.net/plik-IGP6ajybbH
3
@Kengo to niech najpierw Barcelona znajdzie +€120m żeby było w ogóle o czym rozmawiać z Atletico