0

Cisnąć głąby drobiowe. Jeszcze jeden!

0

Jak Liverpool obsrał zbroje to niech chociaż te koguty coś zrobią zamiast wypinania tyłka.

3

Że też się nabrałem na te Totki

2

@Comentateiro spotkania niestety nie dam rady obejrzeć, ale po wypłacie od buka będę wiedział jak im poszło

0

@Dankho94isback działanie na szkodę klubu?

2

@Luciano99 a @jowita nie mogła od koryta na chwilę odejść żeby życzenia złożyć?

0

@Conradxc chyba, że Jackson Storm

1

@blakkudium ta Brugia to ogólnie niewygodny rywal jest trzeba przyznać

2

Ktoś musi zacząć zapisywać gdzieś na stałe te wszystkie wersje nazwiska tego młodego Argentyńczyka z Realu bo mam wrażenie, że co mecz widzę nowe xD

29

Real Madrid and Penalty. Name a more iconic duo.

2

@blakkudium dokładnie tak. Mam 100% odwrotnych typów.

2

@Bolton już daje rączki za siebie Panie władzo i czekam na aresztowanie. Tylko mnie zbyt długo na dołku nie trzymaj xD

4

3 kupony puszczone. To się nazywa dywersyfikacja portfela(i tak wiemy, że to wyrzucone do kosza pieniądze).

2

@Lordzi tyle, że to Kairat wtedy był bo długiej podróży, a nie na odwrót i grali na stadionie Sportingu. I tak ich Real musi ograć, ale już nie udawajmy, że to znaczenia nie ma.

2

@Unbe Timothy Eagle-owl. Najlepszy LO w Premier League.

0

Poza naszym spotkaniem z PSG to trochę brakuje jakiegoś kolejnego hitu w tej kolejce LM. Trochę biednie.

2

@L4ngusta chyba był zmęczony już i nie przedłużył jak Pep z tego co kojarzę

0

@LeszekFCB nie wiem jak po kontuzjach u nich wszystkich z możliwościami gry od pierwszej minuty

1

@LeszekFCB pewnie Lee Kang-In lub Mbaye opcjonalnie. Chyba, że trochę poprzestawia pionki Lucho co też mu się zdarzało.

16

Ciekawe w sumie w skali aktualnego roku, a nie sezonu tego lub poprzedniego. Garcia trochę zaskoczył.

32

Ten gentleman zasługuje żeby mu Szwagry za rok ugotowały okienko transferowe jakie sobie zażyczy. Nie takie jakie Laporta czy Deco sobie zamarzy, a nawet kibice by chcieli bo wydaje im się, że będzie najlepsze tylko jakie Flick będzie chciał. Oczywiście do tego nie dojdzie.

1

@Encore tak i zdaje sobie sprawę co przeszedł w ostatnich latach oraz z jakimi „fachowcami” pracował więc jest z pewnością wartością dodaną do zespołu i będzie bardzo przydatny.

3

@Arden mieszane uczucia z plusem. Ogólnie oceniam go na plus bo liczby dostarcza i potrafi zrobić czasem przewagę, ale jednocześnie gra „swoje” mecze często mam wrażenie w oderwaniu od zespołu i podejmuje mnóstwo kuriozalnych decyzji gdzie Dembele to przy nim wyglądał nawet w tym elemencie na bardziej rozgarniętego u nas. Też trochę go już rozczytuja mam wrażenie z tym szukaniem na siłę prawej nogi, ale jednocześnie dalej mocno na plus względem opcji jakie mieliśmy w poprzednim sezonie jak Victor czy Fati oraz ma wybitne elementy jak to uderzenie z prawej nogi co potrafi przechylić spotkanie na naszą korzyść w dowolnym momencie jak z NU.

0

@tbas na której trybunie miałeś miejsce?

3

@arasz1819 ten sam trener skonfliktował się z wszystkimi w Bayerze, a według niektórych zawodników nigdy nie pracowali z tak słabym trenerem. Tam jest tyle problemów, że coraz ciężej znaleźć kluczowy bo na każdy argument znajdziesz kontrargument.

1

@Gall tyle, że tam nawet zaszła częściowa zmiana gdzie Radcliffe odkupił część klubu i zagwarantował sobie władzę nad pionem sportowym 1.5 roku temu. Tak naprawdę jak był jeszcze SAF to Glazerami też udanie współpracował bo zarządzali klubem od 2006. Tam nawet faktycznie coś próbują zmieniać, ale wychodzi tylko gorzej co może podważać kompetencje osób zarządzających, ale tu znowu wracamy do tego, że próbują coś zmieniać i różne osoby były decyzyjne w pionie sportowym, a mimo to jest coraz gorzej.

2

@Karol145 aktualnie tak naprawdę co zmianę to wychodzi gorzej. Aż strach zmienić trenera czy następny ich już faktycznie z ligi nie zrzuci.

2

@Karol145 możliwe, ale sam mam duże problemy z oceną i coś tam ewidentnie strasznie nie gra w środku mimo, że nawet próbowali coś zmieniać i oddawali władzę oraz decyzje strategiczne różnym osobom. Trenerzy też są tam niszczeni psychicznie i zaczynają podejmować strasznie abstrakcyjne decyzje popełniając w kółko te same błędy.

3

@Roobo Wuja najpierw ma w planach zagrać postać Złomka w nowej ekranizacji Aut live action. Wygrał casting z Karolakiem.

30

Tak, tutaj chyba można się zgodzić, że jedyna słuszna kandydatura, która może to ogarnąć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?