ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 porzucam bukmacherke. To nie dla mnie(do zobaczenia w weekend).
0
Ale jechanka w meczu Chelsea. Dobrze się to ogląda.
0
Delap kasztanie!
4
@Kozinho. No N-Word November? Nie praktykuje
2
Wiem, że mają sporo urazów też, ale środek obrony Chelsea jak wyrzucony z jakiegoś losowego generatora składów i tak też gra.
1
Jorrel Hato odstawia kabaret na boisku. Występ imienia Nelsona Semedo z Bayernem xD
2
@Kessie taki mały kurs na Kairat? Przecież to pewniaczek. Kasa leży na ziemii.
2
Może ma, a może nie ma. Nie ma co się spinać i trzeba patrzeć na siebie.
3
@Eklerek dziś tak
https://zapodaj.net/plik-TpJsLZnGUy
https://zapodaj.net/plik-D2lONM6ESY
9
@Gaz najbardziej utalentowany gracz tej ery obok Messiego
5
@Commando moim zdaniem mielibyśmy mniejsze problemy z tym pressem pierwszej linii oraz byłby trochę mniejszy rozstrzał między liczbami, a samymi występami. Jest też lepszym dryblerem. Marcus za to daje Ci stałe fragmenty i ma lepiej ułożoną nogę, a co za tym idzie nawet jak rozgrywa słabe spotkanie jest duża szansa, że jednym uderzeniem czy dograniem odwróci losy meczu choć osobiście wolę gracza, który lepiej dopełnia system jako całość niż gra „obok” systemu, ale potrafi czasem dać coś z niczego.
0
@vivalaice21 ja coś takiego skleiłem na dziś
https://zapodaj.net/plik-vIjkOZKVbD
https://zapodaj.net/plik-zrtH2xMnJr
2
Imo do nas taka maszyna do pressu też by mimo wszystko dużo bardziej pasowała niż Rashford(moim zdaniem z piłką przy nodze również nie odstaje wcale, a nawet lepszy w wielu elementach choć Rash też ma swoje przewagi jak jedno z lepszych uderzeń moim zdaniem w branży). Generalnie z trójki Nico, Rashford, Diaz był w MOMENCIE transferu najlepszym zawodnikiem(Nico największy potencjał przyszłościowo), ale sama cena spowodowała, że ciężko było to brać na poważnie. Właściwie w naszym budżecie to tylko Rash był możliwy czyli opcja trochę z „odpustu”. Sporo potencjału i jakości, ale również bardzo oczywiste wady i mental do nastawienia.
1
@vivalaice21 potężny wiking strzeli bramkę. Tyle wiem na pewno.
1
@Nightraider Mniej o bajerke mi chodzi(choć to też jakiś plus), a bardziej o właśnie rozpoznanie tego potencjału. Przykładowo gdybyśmy przestrzelili z takim Kounde i Raphinha to byłaby mogiła. Też trafnie rozpoznał ich profile i dostosował rolę na boisku. Z Kounde poszło szybko i prawie od razu przestawił go na RB, a z Rapha trochę dłużej gdzie dopiero na wiosnę 2024 zaczął go wystawiać w podobnej roli runnera co dziś zamiast robić z niego wyizolowanego skrzydłowego jak Lamine czy Dembele, którym nigdy nie był. Generalnie przeważnie jak kogoś chciał to się sprawdzał, a przynajmniej przy tych większych inwestycjach.
0
@D10SLEO podpucha jakaś. Żaden z jego pracowników nie zna angielskiego, a połowa ma problemy z czytaniem. Nie mogą być zbyt wyedukowani bo jeszcze się nauczą liczyć pieniądze czy dowiedzą o „jakiś” prawach pracowników.
6
@BORO_12 w pilce jak i w życiu różnie bywa i ciężko wszystko przewidzieć. Zaryzykowali i teraz im się zwraca inwestycja. Z drugiej strony Juve zainwestowało w Motte, który też się świetnie zapowiadał oraz był na radarze Bayernu i się sparzyło gdzie poległ nie tyle nawet warsztatem co zwyczajnie relacjami. Czasem też trzeba mieć trochę szczęścia :D
12
Wypowiedź trochę w stylu Flicka lub Guardioli. Coraz bardziej lubię trenera Komapany’ego. Do notesika nazwisko na przyszłość.
2
@Nightraider co to tego okienka lato 2022, które wypada uznać pewnie za top 3 w XXI wieku dla Barcelony obok choćby tego z 2014 to nieironicznie uważam, że w tym szaleństwie największy wkład w sukces miał moim zdaniem…Xavi. Wiele można mu zarzucić, ale jedna cechę miał na topowym poziomie czyli ocenę potencjału i jakości zawodnika co było kluczowe przy grze na takim ryzyku bo jakbyśmy tam nie trafili ze wzmocnieniami to byłby gwóźdź do trumny.
4
@Douglas ciężko ukontentować obydwie fanbazy, które stanowią pewnie z 3/4 odbiorców jego kanału, ale widać, że się stara xD
17
@FCB_dimiC bo to trzeba znać zasady. Już tłumaczę. Neutralna ręka jest wtedy kiedy piłka trafi zawodnika Realu Madryt, a przewinienie wtedy kiedy trafi gracza drużyny przeciwnej. W przypadku spotkan innych drużyn decyduje rzut monetą.
4
Dziś wiadomo, że bohater jednocześnie okazał się problemem Bayernu, ale pod wrażeniem jestem jak rozwija się Kompany w stosunku do którego jednak panował sceptyzm w momencie zatrudnienia. Rodzi się świetny trener i świetny zespół.
1
Lucho Diaz on fire
3
@Filipem zobaczymy. Ciężko jest zakończyć karierę na tym poziomie z własnej decyzji bo przeważnie podejmuje ją za Ciebie klub.
1
@Karol145 na pewno „zarobiony” jest chłopak
3
@blakkudium przydałoby się. 21 lat czekania to dosyć długo jak na tak utytułowany klub na krajowych boiskach. W tym sezonie wszyscy wierzymy w proces.
5
@MirusAmisz moim zdaniem pasowałby by bardziej niż pchany medialnie Alvarez, który wymagałby więcej systemowych zmian i znaków zapytania niż Erling będący naturalnym następcą Lewego. Z resztą jak gość jest niepodważalnym titularem u Guardioli to da radę w każdym klubie :D
8
@fart kontrakt do 2034. Myślę, że w 2033 możemy przystąpić już do ofensywny transferowej :D
7
Gol co 51 minut, udział bramkowy co 46 minut i tyle bramek bez karnych co „przyzwoici” napastnicy zdobywają czasem przez cały sezon. Zdrowy chłop.
3
Czy Bayern vs PSG to spotkanie dwóch najlepszych w tym momencie drużyn w Europie? Bardzo prawdopodobne(wybacz Arteta, ale czynnik subiektywny każe mi wyżej cenić ofensywną maszynę Kompany’ego).