ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Mamma mia!
0
@BulaKG mogło już być spokojnie z 2:2 do przerwy
5
Z tym soundtrackiem muszę to mieć u siebie na profilu xD
29
Przerażające sceny na stadionie xD
4
@Encore widziałem takie coś wiele razy wykonane przez zawodników Realu i nie było karnych. Pewnie prawidłowa decyzja w takim razie.
2
@Eklerek według komentatorów dobra decyzja. Ja im wierzę.
3
@escarabajo i Fateusz wraca do podstawy po raz pierwszy od końcówki października
3
Donnarumma jest chory xD
6
Czas na norweskiego youtubera i hobbystycznie piłkarza w akcji.
6
Swoją drogą Negreira musiał chyba Simonowi jakiś przelew zrobić bo dziś parodysta w bramce Athleticu stał.
4
@blakkudium za mało im płacą żeby dobrze grali. Konieczne podwyżki.
17
Joan Garcia ma taką aurę, że ledwo wrócił i z miejsca pierwsze czyste konto od września. Rywale boją się mu bramki strzelać bo to i tak by nic nie dało.
2
Na dziś jaka wymówka na słabą grę Nico? Koledzy mu za mała pomagają? Nie zdążył się zregenerować w trakcie przerwy na kadrę? Czy gwizdy biedaka zestresowały? Może za mało mu płacą?
0
@Riguelme gwizdać na niego nie muszą, lepiej olać, ale nie róbmy też z niego takiego świętego bo zbyt wiele znaków wskazuje, że posłużył się głównie Barcelona(bo Bayern aż tak nie podpalał władz Athleticu) żeby dostać najwyższy kontrakt w historii tego klubu. Narracja, że chciał przyjść i został tylko dlatego, że my daliśmy ciała ma zbyt wiele luk logicznych żeby ją uznać za prawdziwą.
1
@partymaker mnie niektóre komentarze rozwalają pod artykułem o nim. FIFA/FM based.
1
@BORO_12 generalnie spoko choć będzie miał ostatni rok kontraktu, prawie 31 lat na pozycji gdzie szczególnie u nas atletyzm jest ważny i ma pewne mankamenty w bronieniu więc musi to być niska kwota. Max z €10-15m żeby się opłacało imo w tym momencie tym bardziej, że Martin się rozwija dalej i jest bardzo tani w utrzymaniu.
2
@blakkudium kij w to. Nowy stoper, Eryczek na prawą i okazjonalnie na ŚO oraz ewentualnie ktoś do rywalizacji z Balde.
2
@kanver_ spróbować warto, a jak się nie uda to trudno. Dużo pewniej się będę czuł z taką inwestycja niż w Alvareza czy jakiegoś świeżaka kolejnego bez historii na tym poziomie.
6
W Bayernie pewni, że kolejne lata przed nim, ale u nas be bo stary i lepiej wziąć gościa co nie jest 9 lub jakiegoś kasztana tylko dlatego bo młodszy, a potem szok, że nie daje jakości odpowiedniej do walki o najwyższe cele. Na obecnym rynku właściwych 9 tylko Haaland jest na tym samym levelu więc jak on jest niedostępny wybór jest prosty o ile pojawi się możliwość na taki ruch to z miejsca idziemy dwa poziomy wyżej niż Robert na tym etapie kariery i Ferran kiedykolwiek.
1
@Kapitan9 na pasuje bo? Mówimy o top 2 dziewiątek na świecie w tym momencie, który jeśli chodzi o zadania napastnika potrafi dosłownie „wszystko”, a nawet więcej niż bym wymagał na tej pozycji. Można się tylko o wiek przyczepiać, ale za rok będzie rok młodszy niż Lewy jak tu przychodził, a w Bayernie są zachwyceni nim i jego profesjonalizmem oraz dosyć pewni, że jeszcze kilka topowych lat przed nim. Determinacji do pracy na pewno też mu nie zabraknie żeby wreszcie swoją gablotę z trofeami poważnie wypełnić.
5
Doku się poprawił w tym sezonie, ale z czym do ludzi narazie. Hazard był ścisłą czołówką światową w swoim czasie.
1
@Pressinho następca Inigo, który powinien tu trafić już zeszłego lata, ale jest jak jest i trzeba liczyć, że w 2026 się uda
15
Najlepszy program wyborczy xD
@BORO_12
@blakkudium
2
@Eklerek zbyt długo z Vinim na kadrze przebywał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kanver_ oddychaj xD
1
@FcPortoFan1999 na trochę dużo im pozwoliliśmy jak na tą „kontrolę” xD
1
@Lanosss chyba na Vinted od Rutkowskiego kupował
5
@BORO_12 generalnie co do zasady się zgadzam, że jeden stoper i najlepiej LŚO będzie potrzebny, ale co do naszej obrony ciągle uważam, że jest mylny odbiór jako by się głównie linia obrony popsuła, a poza tym, że gorzej trzymamy linię spalonego, która już gorzej działała w drugiej połowie zeszłego sezonu to gramy to samo co w zeszłym sezonie. Problemem jest przede wszystkim pressing w pierwszej linii(tutaj największe pretensje do Lamine oraz jeszcze większe do Rashforda, który nawet nie udaje, że pracuje w pressie) i odległości między liniami gdzie jednym podaniem dosłownie się przedzierają na naszą połowę i obrońcy są narażeni dosłownie na ponad dwa razy więcej pojedynków niż jeszcze w roku poprzednim gdzie i tak graliśmy tak samo ekspansywnie.
0
@Eklerek typowe. @Kessie tez trzyma, ale narazie tylko pistolet na wodę, który ukradł jakiemuś dziecku bo na inny go nie stać i nie w domu, a na zakładzie.