ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Giwera nie ma co się śpieszyć. Niech się uczy, rozwija, popracuje w większym klubie z presją, a potem możemy myśleć o tym żeby nasze drogi znowu się zeszły.
4
Szkoda, że traci najlepsze lata kariery taki gracz. Oby wrócił jeszcze do swojej topowej dyspozycji.
5
@JimMorrisonFCB trudne się wylosowało
2
@blakkudium Guehi+Schlotti in i świat od razu stałby się piękniejszym miejscem. Oczywiście trzeba będzie też wyplewić chwasty.
0
@Gaz przecież idąc tym tropem na Ferranie też zrobił mniejszą, ale dalej ładną przebitkę jeszcze przy amortyzacji i to również na zmienniku. Jak napisałeś piłka to biznes. Trochę nadinterpretujesz to co się wtedy wydarzyło dodając kontekst obecny, którego oczywiście nikt wtedy znać nie mógł.
1
@Gaz Guardiola też sprzedał Alvareza. Tutaj bardziej Barcelona była nagrzana na duży transfer i on sam chciał wrócić do Hiszpanii gdzie była też jego partnerka na stałe, a Guardiola nie przeszkadzał w myśl, że jeśli ktoś nie jest w pełni zaangażowany w jego projekt to ma otwarte drzwi o ile przyniesie kasę odpowiednią. Inna sprawa, że głowa nie pozwala mu wejść tam gdzie przewidywaliśmy więc solidny zmiennik to maks dla niego w tym zespole.
1
Do 10 razy sztuka
17
Oferty takiej pewnie nie było, ale obrazek by pasował do sytuacji xD
3
@blakkudium si, już się z Bilbao rzuciło w oczy, że trochę obniżyliśmy pozycję. Generalnie to nie pierwszy raz jak Flick na przestrzeni tego półtora roku koryguje jeśli coś przestaje działać i pokazywał, że potrafi trafnie diagnozować, a następnie implementować ulepszony plan. Oczywiście od głównych filarów swojej filozofii nie odejdzie i nie powinien nigdy bo to już droga w jedną stronę i jasny sygnał do szatni, że się poddajesz. W każdym razie na mojej liście aktualnych problemów Barcelony sportowych Hansi znajduje się na samym końcu.
7
@macio_944 Araujo wygląda na takiego co jak ściągał na egzaminach w szkole to przepisywał wszystko łącznie z nazwiskiem kolegi
0
@kuz powinien być dopisek „post sponsorowany”
1
@Criss18Barca po tylu latach jednak trochę już suszy z braku kolejnego uszatego nawet jeśli ostatnie się pamięta dalej bardzo dobrze
1
@Kessie to uczucie kiedy proces zaczyna działać po tylu latach ślepej wiary
5
@Kgorecki2500 kiedy 2kg ziemniaków starczy Ci tylko na jeden obiad mimo, że mieszkasz sam xD
5
@Danny Gaucho usuń zanim rząd argentyński na uchodźstwie Cię namierzy kolego, a tego byś nie chciał. Trzeba mieć trochę instynktu samozachowawczego i wiedzieć na co sobie można pozwolić.
1
@Beztroskii ekstra. Będzie oglądane. Kojarzę nawet twórcę choć głównie z postów na X :)
1
Podobno dziś na Anfield był widziany Wilfredo Leon
0
@JordiAlbion ani czasu ani zasobów by takich nie dostał
2
@Beztroskii oni w samym ostatnim okienku mają bilans netto na minusie x2.5 w porównaniu nawet do naszego okienka 2022/23 z dźwiganiami(€280m vs €120m). Jak z tym konkurować? Kasa niby nie gra, ale na dłuższą metę bez niej ciężko zbudować naprawdę konkurencyjną drużynę na wszystkie fronty.
4
@Kessie zaszalej dziś. Idź do KFC. Nie musisz nawet płacić jak zwykle z resztą.
4
Ciekawe jakiego trenera weźmie Liverpool. W trakcie sezonu zawsze jednak ciężki temat.
3
Paradoksalnie chyba nieudane przyjęcie oszukało Neuera xD
0
Ale się chłop przejechał haha
2
@blakkudium co jest xD
0
Moderator na socialach Liverpoolu już pewnie ma gotowy post Thank you and Good Luck xD
1
Czyli metodą prób i błędów poznaliśmy już najlepszą drużynę jesienii. Kupię wam puchar jakiś w Decathlonie za to. Będzie do gabloty.
@Kessie @Eklerek
2
@NeroTFP1 bo nią nie jest. Dalej dziwnym trafem większość jego najlepszych spotkań w Atleti jest u boku Sorlotha lub jeśli rywal jest wyżej ustwiony zostawiając przestrzeń za plecami i kiedy nie musi tyle pojedynkować się ze stoperami. To genialny, ale podwieszony napastnik.
5
Alvarez wyparował po bramce i nie wiem czy wygrał chociaż jeden pojedynek. Słabo dziś w samej grze poza pracą bez piłki jak zwykle.
0
Chore są te ich SFG. Bardzo powtarzalne zagrożenie.
2
@MessiForeverTheBest Arteta by nie przeżył takiego leniwca bez piłki. Z resztą ogarnęli Madueke do rotacji oraz Eze co obskoczy LS i 10.