ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dziś Kounde dużo lepszy niż w ostatnim czasie
0
Żeby się nie okazało, że ten karny był kluczowym momentem po którym wytracimy impet…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kanver_ Rapha. Młody też nie jest pewny do końca w tym elemencie jeszcze.
1
W sumie tak narzekamy, że Mbappe tyle z karnych wali, a jak widać karny to nie gol i to u nas zdecydowanie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bez jaj. Co to było?
4
Jak ktoś po ostatnim 1,5 roku dalej podwarza wpływ Raphinhi na ten zespół sportowy i mentalny to niech lepiej przerzuci się na oglądanie innego sportu bo tego ewidentnie nie rozumie.
2
Podoba mnie się to nastawienie. Jedziemy!
3
@Bolton wspólne korzenie z @Kessie ?
2
@Stinger_ ostatnio już sobie rozgrzewkę zrobił przed nami skurczybyk gdzie większość sezonu kopał się po czole z małymi wyjątkami xD
2
@BORO_12 mnie to strasznie gryzie. Ja wiem, że to gamechanger z przodu, ale w dzisiejszym futbolu dla mnie te indywidualności względem kolektywu znaczą mniej niż kiedykolwiek i nie przekonuje mnie wizja zawodnika całkiem wyłączonego z gry obronnej. Z resztą Lucho udowodnił w zeszłym roku co znaczy drużyna gdzie każdy walczy za każdego i pracują jak jeden organizm.
1
@BORO_12 jeszcze się liczy dla pełnego obrazu ich jakość czyli jak skoordynowane są z resztą zespołu oraz jak wykonane oraz czas łączny pressingu i na skok(np. u Viniego objętość pressingu nie jest zła, ale jakość już gorzej), ale ciekawe na pewno. Natomiast ten Mbappe to potężne IKS DE.
0
@RivaldoVitorBorba tam zmieści się ich nawet więcej xD
2
@AmigoBlancos koniecznie kupić zimą bo latem za mało dostał transferów żeby coś z tego zbudować sensownego. Z takim składem personalnym nie da się nic zrobić.
2
@Sysia11 nie jest słaby, ale nie jest 9 też tylko podwieszonym napastnikiem/10. Dlatego odczarowujemy pewne mity, że byłby idealny profil do systemu Barcy. To specyficzny profil, na który trener musi mieć pomysł żeby go wpasować tak żeby wyciągać z niego maksa inaczej łatwo zrobić powtórkę z Griezza czyli świetny zawodnik, z którego wyciągasz tylko połowę możliwości.
30
Martin dziś w jednej kieszeni schowa Alvareza, a w drugiej Sorlotha czy innego Baene. Taka jest prawda futbolu.
0
@esem91 to już inny temat. Nie zdziwiłbym się wcale jakbym zobaczył takiego ping ponga jak przed pierwszą bramką z Interem w naszym polu karnym.
6
@blakkudium wszystko jasne. Czyli znowu nieuczciwe porównanie. Post do usunięcia.
0
@MesQueUnClub_87 jak dla mnie z każdym meczem co raz lepiej sobie z nimi radziliśmy i na coraz mniej im pozwalaliśmy
6
Ciekawostka na dziś. Julian Alvarez zdobył w tym sezonie ligowym 5 bramek Z GRY w przeciągu 1031 minut co daje bramkę z GRY średnio co 206 minut. Dla porównania Vedat Muriqui z Mallorci ma 6 bramek gry w przeciągu 1002 minut co daje bramkę średnio co 167 minut. Mallorca zdobyła 15 bramek, a Atleti 27. Z Robertem i Ferranem go nie porównuje bo mimo, że mają dużo mniej minut to Barcelona zdobyła aż 12 bramek więcej. Co prawda Robert ma przykładowo prawie 500 minut mniej, a Ferran 200.
1
Może pycha kroczy przed upadkiem, ale mało mam obaw przed tym spotkaniem z Atleti. Ani się ich nie obawiam drużynowo ani indywidualnie i głównie sami sobie możemy utrudnić ten mecz moim zdaniem.
0
@Arden ile takich spotkań wygrał w pojedynkę w tym sezonie? Pytam poważnie bo sam mam w głowie tylko jeden gdzie w faktycznie w pojedynkę ich wyciągnął i był to rywal jednak dużo niżej notowany od nas. Ostatnio też jest w słabej formie.
2
@Bocheno1 klateczke robili codziennie? Gdzie problem? xD
26
Źle to wygląda i to chyba największy znak ostrzegawczy jeśli chodzi o możliwość gry zawodnika w topowym klubie. Oczywiście tak po ludzku życzę mu żeby doszedł do Siebie, ale nie oszukujmy się, że na tym poziomie presja oraz krytyka to chleb powszedni i nie da się ich uniknąć.
1
@tomek8756 jak ich traktować poważnie. Ciężko być nawet obrażonym bo to co robią jest już bardziej śmieszne w tym momencie xD
1
@Karol145 to trochę koszt tego sportu szczególnie na najwyższym poziomie, ale najczęściej to głowa, a nie czysty skill odróżnia topowych sportowców od tych „tylko” dobrych
3
@Pedri16Future sekcja piłki ręcznej Realu Madryt ma się dobrze
2
To się jeszcze bardziej abstrakcyjne wydaje, że pozwoliliśmy na odejście Inigo w sierpniu bez gotowej alternatywy gdzie z pozostałych 4 stoperów dwóch jest na wylocie ze względu na zdrowie oraz poziom sportowy, trzeci ma 18 lat i dalej potrzebuje lidera, który będzie go prowadził, a czwarty jest jednocześnie pierwszym zmiennikiem na bok obrony i defensywnego pomocnika. Masterclass.
2
@Encore si, dlatego też wątpię, ale szanowałbym za taka refleksję