3

Dziś Kounde dużo lepszy niż w ostatnim czasie

0

Żeby się nie okazało, że ten karny był kluczowym momentem po którym wytracimy impet…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kanver_ Rapha. Młody też nie jest pewny do końca w tym elemencie jeszcze.

1

W sumie tak narzekamy, że Mbappe tyle z karnych wali, a jak widać karny to nie gol i to u nas zdecydowanie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bez jaj. Co to było?

4

Jak ktoś po ostatnim 1,5 roku dalej podwarza wpływ Raphinhi na ten zespół sportowy i mentalny to niech lepiej przerzuci się na oglądanie innego sportu bo tego ewidentnie nie rozumie.

2

Podoba mnie się to nastawienie. Jedziemy!

3

@Bolton wspólne korzenie z @Kessie ?

2

@Stinger_ ostatnio już sobie rozgrzewkę zrobił przed nami skurczybyk gdzie większość sezonu kopał się po czole z małymi wyjątkami xD

2

@BORO_12 mnie to strasznie gryzie. Ja wiem, że to gamechanger z przodu, ale w dzisiejszym futbolu dla mnie te indywidualności względem kolektywu znaczą mniej niż kiedykolwiek i nie przekonuje mnie wizja zawodnika całkiem wyłączonego z gry obronnej. Z resztą Lucho udowodnił w zeszłym roku co znaczy drużyna gdzie każdy walczy za każdego i pracują jak jeden organizm.

1

@BORO_12 jeszcze się liczy dla pełnego obrazu ich jakość czyli jak skoordynowane są z resztą zespołu oraz jak wykonane oraz czas łączny pressingu i na skok(np. u Viniego objętość pressingu nie jest zła, ale jakość już gorzej), ale ciekawe na pewno. Natomiast ten Mbappe to potężne IKS DE.

0

@RivaldoVitorBorba tam zmieści się ich nawet więcej xD

2

@AmigoBlancos koniecznie kupić zimą bo latem za mało dostał transferów żeby coś z tego zbudować sensownego. Z takim składem personalnym nie da się nic zrobić.

2

@Sysia11 nie jest słaby, ale nie jest 9 też tylko podwieszonym napastnikiem/10. Dlatego odczarowujemy pewne mity, że byłby idealny profil do systemu Barcy. To specyficzny profil, na który trener musi mieć pomysł żeby go wpasować tak żeby wyciągać z niego maksa inaczej łatwo zrobić powtórkę z Griezza czyli świetny zawodnik, z którego wyciągasz tylko połowę możliwości.

30

Martin dziś w jednej kieszeni schowa Alvareza, a w drugiej Sorlotha czy innego Baene. Taka jest prawda futbolu.

0

@esem91 to już inny temat. Nie zdziwiłbym się wcale jakbym zobaczył takiego ping ponga jak przed pierwszą bramką z Interem w naszym polu karnym.

6

@blakkudium wszystko jasne. Czyli znowu nieuczciwe porównanie. Post do usunięcia.

0

@MesQueUnClub_87 jak dla mnie z każdym meczem co raz lepiej sobie z nimi radziliśmy i na coraz mniej im pozwalaliśmy

6

Ciekawostka na dziś. Julian Alvarez zdobył w tym sezonie ligowym 5 bramek Z GRY w przeciągu 1031 minut co daje bramkę z GRY średnio co 206 minut. Dla porównania Vedat Muriqui z Mallorci ma 6 bramek gry w przeciągu 1002 minut co daje bramkę średnio co 167 minut. Mallorca zdobyła 15 bramek, a Atleti 27. Z Robertem i Ferranem go nie porównuje bo mimo, że mają dużo mniej minut to Barcelona zdobyła aż 12 bramek więcej. Co prawda Robert ma przykładowo prawie 500 minut mniej, a Ferran 200.

1

Może pycha kroczy przed upadkiem, ale mało mam obaw przed tym spotkaniem z Atleti. Ani się ich nie obawiam drużynowo ani indywidualnie i głównie sami sobie możemy utrudnić ten mecz moim zdaniem.

0

@Arden ile takich spotkań wygrał w pojedynkę w tym sezonie? Pytam poważnie bo sam mam w głowie tylko jeden gdzie w faktycznie w pojedynkę ich wyciągnął i był to rywal jednak dużo niżej notowany od nas. Ostatnio też jest w słabej formie.

2

@Bocheno1 klateczke robili codziennie? Gdzie problem? xD

26

Źle to wygląda i to chyba największy znak ostrzegawczy jeśli chodzi o możliwość gry zawodnika w topowym klubie. Oczywiście tak po ludzku życzę mu żeby doszedł do Siebie, ale nie oszukujmy się, że na tym poziomie presja oraz krytyka to chleb powszedni i nie da się ich uniknąć.

1

@tomek8756 jak ich traktować poważnie. Ciężko być nawet obrażonym bo to co robią jest już bardziej śmieszne w tym momencie xD

1

@Karol145 to trochę koszt tego sportu szczególnie na najwyższym poziomie, ale najczęściej to głowa, a nie czysty skill odróżnia topowych sportowców od tych „tylko” dobrych

3

@Pedri16Future sekcja piłki ręcznej Realu Madryt ma się dobrze

2

To się jeszcze bardziej abstrakcyjne wydaje, że pozwoliliśmy na odejście Inigo w sierpniu bez gotowej alternatywy gdzie z pozostałych 4 stoperów dwóch jest na wylocie ze względu na zdrowie oraz poziom sportowy, trzeci ma 18 lat i dalej potrzebuje lidera, który będzie go prowadził, a czwarty jest jednocześnie pierwszym zmiennikiem na bok obrony i defensywnego pomocnika. Masterclass.

2

@Encore si, dlatego też wątpię, ale szanowałbym za taka refleksję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?