1

@blakkudium odważyli się skrytykować świętość. Nawet statystki różne przytoczyli, najpewniej błędne lub wyjęte z kontekstu.

0

@Gacek5 tak, to jego hołd.

1

No i Laboga+Orłowski trafili właśnie na czarna listę ambasady.

2

@LukaszFan a Garcia to za co?

2

Ale sieroty mamy w obronie. Jeden gorszy od drugiego. Zaczynam całkiem poważnie uważać, że biorąc pod uwagę formę Martin i Eric są w tej chwili naszymi najlepszymi obrońcami.

0

W linii obrony roszady kadrowe potrzebne na wczoraj. Szczególnie na środku.

0

Widać, że Cubarsi się uczył od Araujo bronić

2

Pedri co ciasteczko dał znowu. Bawi się jak zwykle.

1

@BORO_12 si, dla mnie największy hamulec narazie przed pójściem w to na całość to kadra. Przydałby się jeszcze jeden specjalista w pojedynkach choć Roony daje najdzieję natomiast tu nie wiem czy na topowych rywali nie zabraknie mu eksplozywności na tej pozycji.

0

@Croocers 2 razy to nie. Ponad 400 minut mniej.

0

@CZAJUN_119 bramka mniej, ale też ponad 400 minut mniej

@Murazor Z GRY porównujemy bo Ferran nie wykonuje karnych u nas co oczywiście nie znaczy, że nagle by z nimi rywalizował z Mbappe

2

@Derean ten sezon to jedno, ale w dłuższej perspektywie będzie jak Messi grał bliżej środka na pewno żeby mieć jak najczęściej piłkę i mieć jak największy wpływ na grę.

2

BędzieMY tam

1

@macio_944 Rapha nie ma przeciążenia? Lepiej uważać tutaj jak nie ma konieczności jego pomocy.

6

Ferran 400 minut mniej od Mbappe i z gry tylko bramkę mniej w lidze ma. Dać mu karne i dobiera się żółwiowi do dupy xD

0

@Xxxbarca4ever i 400 mniej minut ma :D

0

Ferran dziś żeruje, Roony czaruje, Yamal też się bawi w środku pola, Martin szefuje. Co za czas by żyć!

1

@Transu96 można żartować, ale w zeszłym i obecnym sezonie strzelał już właśnie Realowi, Atleti, PSG, Interowi oraz BVB. Co nie zmienia faktu, że jest chwiejny i musi mieć zawsze konkurenta do rywalizacji.

2

@Gibbon_FCB i mniej minuty ma rozegranych oraz karnych nie wykonuje xD

6

7 bramka Ferrana w ostatnich 3 spotkaniach na wyjeździe z Betisem xD

1

@macio_944 A gem recognizing another gem

1

Anglicy nakupują szrotu po 100 baniek, a potężny dyrektor Deco wyciąga z dupy taki talent za dwie bańki. Są poziomy w tej grze.

0

@Faro nie świrujmy xD ale widać potencjał i warto dawać więcej szans

0

Deco big WIN z Roonym. Szwagry górą xD

2

Jakie to wszystko proste dla Pedriego

0

@mekston ja w szoku

0

@MirusAmisz na pewno Ferran musi mieć konkurenta przynajmniej na zbliżonym poziomie. Jemu głowa czasem sprawia psikusy więc musi być cały czas pod prądem podpięty do rywalizacji moim zdaniem.

2

Rekin co nakręcony teraz pressuje

0

@capoN to prawda, ale Yamal też czasem musi odpoczywać+ jak ten test na 10 dobrze wyjdzie to czasem będzie można ich pogodzić na boisku.

26

Roony musi dostawać więcej szans. Z wszystkich młodych najbardziej jest gotowy na ten poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?