ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium odważyli się skrytykować świętość. Nawet statystki różne przytoczyli, najpewniej błędne lub wyjęte z kontekstu.
0
@Gacek5 tak, to jego hołd.
1
No i Laboga+Orłowski trafili właśnie na czarna listę ambasady.
2
@LukaszFan a Garcia to za co?
2
Ale sieroty mamy w obronie. Jeden gorszy od drugiego. Zaczynam całkiem poważnie uważać, że biorąc pod uwagę formę Martin i Eric są w tej chwili naszymi najlepszymi obrońcami.
0
W linii obrony roszady kadrowe potrzebne na wczoraj. Szczególnie na środku.
0
Widać, że Cubarsi się uczył od Araujo bronić
2
Pedri co ciasteczko dał znowu. Bawi się jak zwykle.
1
@BORO_12 si, dla mnie największy hamulec narazie przed pójściem w to na całość to kadra. Przydałby się jeszcze jeden specjalista w pojedynkach choć Roony daje najdzieję natomiast tu nie wiem czy na topowych rywali nie zabraknie mu eksplozywności na tej pozycji.
0
@Croocers 2 razy to nie. Ponad 400 minut mniej.
0
@CZAJUN_119 bramka mniej, ale też ponad 400 minut mniej
@Murazor Z GRY porównujemy bo Ferran nie wykonuje karnych u nas co oczywiście nie znaczy, że nagle by z nimi rywalizował z Mbappe
2
@Derean ten sezon to jedno, ale w dłuższej perspektywie będzie jak Messi grał bliżej środka na pewno żeby mieć jak najczęściej piłkę i mieć jak największy wpływ na grę.
2
BędzieMY tam
1
@macio_944 Rapha nie ma przeciążenia? Lepiej uważać tutaj jak nie ma konieczności jego pomocy.
6
Ferran 400 minut mniej od Mbappe i z gry tylko bramkę mniej w lidze ma. Dać mu karne i dobiera się żółwiowi do dupy xD
0
@Xxxbarca4ever i 400 mniej minut ma :D
0
Ferran dziś żeruje, Roony czaruje, Yamal też się bawi w środku pola, Martin szefuje. Co za czas by żyć!
1
@Transu96 można żartować, ale w zeszłym i obecnym sezonie strzelał już właśnie Realowi, Atleti, PSG, Interowi oraz BVB. Co nie zmienia faktu, że jest chwiejny i musi mieć zawsze konkurenta do rywalizacji.
2
@Gibbon_FCB i mniej minuty ma rozegranych oraz karnych nie wykonuje xD
6
7 bramka Ferrana w ostatnich 3 spotkaniach na wyjeździe z Betisem xD
1
@macio_944 A gem recognizing another gem
1
Anglicy nakupują szrotu po 100 baniek, a potężny dyrektor Deco wyciąga z dupy taki talent za dwie bańki. Są poziomy w tej grze.
0
@Faro nie świrujmy xD ale widać potencjał i warto dawać więcej szans
0
Deco big WIN z Roonym. Szwagry górą xD
2
Jakie to wszystko proste dla Pedriego
0
@mekston ja w szoku
0
@MirusAmisz na pewno Ferran musi mieć konkurenta przynajmniej na zbliżonym poziomie. Jemu głowa czasem sprawia psikusy więc musi być cały czas pod prądem podpięty do rywalizacji moim zdaniem.
2
Rekin co nakręcony teraz pressuje
0
@capoN to prawda, ale Yamal też czasem musi odpoczywać+ jak ten test na 10 dobrze wyjdzie to czasem będzie można ich pogodzić na boisku.
26
Roony musi dostawać więcej szans. Z wszystkich młodych najbardziej jest gotowy na ten poziom.