ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker z deszczu pod rynnę xD
0
@Faro no nie pokazał się z dobrej strony i każdy topowy klub z mocną szatnią się 3 razy zastanowi zanim go zatrudni. Narazie pewnie będzie powrót na półkę Leverkusen. To też w sumie pokazuje jak ważne są te umiejętności miękkie trenerów na tym poziomie i wielu topowych trenerów na to zwraca uwagę. Chyba Nagelsmann kiedyś nawet powiedział coś w stylu, że to 70%, a reszta kwestii taktycznych itd. Tym bardziej, że mówimy o topowych zawodnikach, którzy wiele sytuacji boiskowych potrafią samymi umiejętnościami rozwiązywać.
14
To w sumie czy zwolnią Alonso teraz, po City czy jeszcze później jest bez znaczenia bo to już tylko odwlekanie nieuniknionego. Nie raz zdarzało, że trenerzy wychodzili ze swoimi drużynami z większego dołka, ale nie przypominam sobie żeby trener kiedykolwiek odzyskał zaufanie utraconej szatni. Spalona ziemia.
2
Czasem sami niedoceniamy swoich zawodników i kierujemy się utartymi opiniami nawet jeśli zawodnik jest już w zupełnie innym miejscu kariery niż jeszcze kilka lat temu. Zawsze uważałem i do tej pory sądzę, że głowa potrafi mu płatać figle więc musi mieć zawsze konkurencję żeby był cały czas podpięty do rywalizacji i przy gorszej formie żeby była alternatywa, ale rozwój pod okiem Flicka jest niezaprzeczalny i niezależnie co kto sądzi to moim zdaniem jest bardzo wartościowym dodatkiem do kadry zarówno od pierwszej minuty jak i z ławki.
5
Taki obraz świata kiedy Real Madryt przegrywa
0
Doskonałe zwieńczenie tego tygodnia piłkarskiego. Coś pięknego.
2
Tak ładnie wyszli spod tego agresywnego pressu żeby zagrać takiego kapiszona potem na drugą stronę…ehh
1
@macio_944 potężny szwagier Deco z tyłka wyciągnął kolejny generacyjny talent za paczkę fajek
2
@July_6_BcN oglądam jak somsiad ze stolicy upada i sobie głupi…rozwala. Polecam.
1
Ależ ta maszyna ruszyła. Jedno przekonujące spotkanie gdzie ich Mekambe dźwignął i znowu grają ten sam paździerz xD
1
A jak tam twój szejk proteinowy @Popitek12 xD
1
@Baros1990 najczęściej fbref lub na apce FotMob. Obydwie bazują chyba na danych Opty jeśli dobrze pamiętam choć fbref ma oczywiście więcej szczegółowych. Obydwie platformy są darmowe.
5
@BORO_12 ale co dał dwa świetne spotkania to jego. W takiej sytuacji chyba częściej będziemy Yamala w środku widywać.
0
@Criss18Barca przede wszystkim to liczba minut na boisku zaniża bo w przeliczeniu na 90min bez uwzględniania karnych ma prawie identyczne xG jak Ferran.
7
Niektórych to może zaskoczyć, ale po wczorajszym meczu ten Ferran słynący z chwiejnej skuteczności z czwórki Mbappe, Lewy, Alvarez najbardziej przebija ilość bramek oczekiwanych w lidze czyli strzela więcej niż teoretycznie średnio powinien z tej liczby sytuacji. Co ciekawe poprzednie dwa sezony też kończył na plusie, a tak się to natomiast teraz prezentuje. Warto też pamiętać, że jako jedyny z tej grupy karnych nie wykonuje(karny się liczy jako 0.8xG) i z gry tylko Mbappe doszedł do większej ilości lub o wyższej jakości sytuacji.
Ferran Torres 11 bramek przy 7.60xG(+3.40)
Kylian Mbappe 16 bramek przy 13.20xG(+2.80)
Robert Lewandowski 8 bramek przy 7.39xG(+0.6)
Julian Alvarez 7 bramek przy 6.19xG(+0.8)
27
Trochę się zapomina, że powrót do zdrowia to jedna sprawa, ale powrót do topowej formy po takiej kontuzji to kolejne wiele miesięcy. Jak zacznie stopniowo więcej minut łapać po nowym roku to będzie dobrze.
1
@Gaucho niech mnie nawet nie próbują denerwować jak już wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku
0
@Fantastyczny Chłopiec si, narazie prędzej Bilbao coś wciśnie niż oni
2
Dziś trzeba naszemu ananasowi z Bilbao przyznać, że ciągnie za uszy Athletic, ale koledzy z ataku sabotują.
1
@Gall to co zwykle kiedy ma być 9 czyli gra w chowanego. Chociaż raz ładnie wyłożył Almadzie.
0
Ależ Koke z Alvarezem rozegrali tego różnego xD
1
Skończyłem właśnie oglądać pierwszą połowę spotkania Bilbao-Atletico i chciałbym się podzielić moją analizą. W trakcie pierwszej połowy straciłem 45 minut życia+ czas doliczony. Dziękuję za uwagę i zachęcam do własnych spostrzeżeń.
2
@Eklerek pewni anonimowi eksperci z najbardziej szanowanego piłkarskiego forum na świecie o dużym wpływie na świat futbolu
6
@Eklerek miał sobie nie poradzić w szybkiej i fizycznej PL. Jednak co baller to baller.
1
@blakkudium karny wiem, ale dalej zostaje 1.9, a my karnego też mieliśmy
2
@LAMC_10 za karierę klubowa mówienie, że miał pecha to trochę przesada. Poza tym Realem, który ma jako jedyny klub patent na ten turniej nikt więcej uszatych w tym okresie nie zdobył ani tytułów łącznie tym bardziej. Trochę się tego nie docenia na co sam zwracał uwagę, ale tytuły ligowe zdobywaliśmy hurtowo.
1
@blakkudium w życiu bym nie powiedział chyba, że aż tak im wzrósł w tych ostatnich minutach
1
@Kuchar ale dziś co strzał Almady wybronił to jego
2
@norbi77 AC:Odyssey? No i nie lubimy się.
2
@Adran360 @maroon świat nie jest gotowy na mundial w Indiach xD