ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest ten następca Lewego? Tak już na poważnie trzeba będzie poszukać jakiś materiałów i analiz na jego temat bo zakładam, że jakiś potencjał ma skoro już się nim tak na poważnie interesujemy choć oczywiście na ten moment to surowizna. W każdym razie przy takich kwotach ryzyko zbyt duże nie jest.
Highlightsy to marna próbka do wyciągania jakiś większych wniosków, ale wygląda na to, że profilowo jest to klasyczna 9 o dobrych warunkach fizycznych.
2
@blakkudium klasyczny Milan vibe choć sam bym to chętnie zobaczył :D
0
@Uven no ja też mam swoje wątpliwości i wiele nieścisłości widzę, ale moim zdaniem sprowadzanie tego do argumentu, że za taką kwotę nic się nie dało zrobić to też trochę spłycanie tematu jakby jedyna możliwa forma korupcji było dawanie łapówek każdemu po kolei. O to mi bardziej chodzi, a jak było naprawdę nikt narazie nie wie i pytanie czy się w ogóle dowie.
2
@NeroTFP1 narazie brakuje sensownego rywala oraz wielkiej kasy więc zrezygnował z obowiązkowej obrony na ten moment. Największy hype teraz byłby chyba na walkę z Itauma, ale on ma jeszcze mleko pod nosem i potrzebuje więcej czasu. Pytanie czy Usyk będzie chciał jeszcze tyle czekać.
0
@Mateonvious ja nie twierdzę, że tak było, ale trochę źle do tego podchodzisz jak dla mnie. Opłacasz jednego człowieka(i tutaj to już przestaje być tak mała kwota), a nie wszystkich bo ten człowiek miał wpływ na awanse i spadki sędziów, a co za tym idzie na ich karierę zawodową. W ten sposób mógł wywierać na nich ewentualną presję. Nie sądzę, że ktoś byłby tak głupi żeby dawać bezpośrednie łapówki czy wprost mówił sędziom, że mają nas faworyzować.
0
@Dankho94isback oczywiście, że mogą co nie znaczy, że jest to rozsądne ze względów bezpieczeństwa zawodników lub w tym przypadku jednego zawodnika. W każdym razie jeśli tak bardzo chce się Paul sprawdzić to proszę bardzo.
1
@Beztroskii no dla mnie to jakieś szaleństwo. Zestawiamy gościa realnie może z poziomu 200-300 miejsca w rankingu i to półciężkiej do jakby ktoś Anthonego nie oceniał nadal ciężkiego z czołówki. Co do perspektywy to możliwe co nie zmienia faktu, że ile by nie ważył w trakcie walki to będzie i tak dopchana na siłę waga. On nie ma budowy ciężkiego i z resztą jescze nieco ponad miesiąc temu zrzucał wagę do Gervonty(swoją drogą ciekawe tutaj jak zareaguje jego organizm na tak szybko zmianę bo wątpię, że się zdąży zaadaptować).
2
Stary Fury ma racje, że Joshua powinien go nawet znokautować swoim zaganiaczem jeśli będzie chciał xD
Tutaj z pozycji Paula ciężko nawet liczyć na jakiegoś lucky puncha bo sam ani nie bije aż tak mocno(tylko 58% nokautów pośród, których jeśli się nie mylę nie było ani jednego boksera, tylko celebryci i byli zawodnicy mma), a Joshua padał jednak po ciosach wysoko notowanych ciężkich z nokautującym uderzeniem jak Kliczko, Dubois czy Ruiz, ani wystarczającej szybkości i „oczka” żeby go ustrzelić. Do tego trzeba jeszcze samemu nie dać się zabić w ringu. Egzekucja.
1
@blakkudium nie, to po prostu najsłabsze ogniwo. Inaczej by go jego plemię własne w siatkę nie złapało żeby go sprzedać potem.
2
@Kessie weź bo Cię wystawię na sprzedaż i już nie będzie Ci tak dobrze
3
@blakkudium idealny kandydat dla nich to pewnie Kompany długoterminowo, ale narazie jest i będzie jeszcze na misji w Bayernie.
0
@AmigoBlancos niby tak, ale od wyroku do jego wykonania z wielu względów proceduralnych i dla „upewnienia się” też mija wiele lat(często +10 czy nawet dłużej) żeby jak najbardziej ograniczyć szanse na błędne skazanie niewinnego człowieka. W każdym razie sam mimo wszystko optuje bardziej za innymi rozwiązaniami.
4
@Herbert marketing to jedno. Logistyka jest na elitarnym poziomie xD
1
@NeroTFP1 jeszcze intensywności dodawał fakt, że był to akurat Real Mourinho. Bardziej napiętych i takich pełnych negatywnych emocji klasyków niż za jego kadencji chyba nie doświadczyłem.
1
@NeroTFP1 za Guardioli tyle dostaliśmy emocji np. w pófinale z Chelsea czy tym maratonie spotkań z Realem, że wolał nam już oszczędzić w finałach nerwów :D
2
@Majkel34 to już kwestia podejścia. Super, że wygrał i zwieńczył karierę, ale ostatecznie jednak znacznie większe emocje np. u mnie też generuje sama Barcelona niż jakikolwiek zawodnik.
19
Jeśli mają wątpliwości czy dadzą radę sprowadzić Schlottiego z rocznym kontraktem to tym bardziej można między bajki wsadzić Bastoniego.
1
@mmaciass dobrze, że pytasz u źródła najbardziej rzetelnej wiedzy medycznej i nie tylko bo jak wiemy La Rambla posiada ekspertyzy na każdy temat i dziedzinę :D
1
@Camilo93 jak się spojrzy na na obszary w jakich się poruszają zamiast pozycji na portalach w stylu transfermarkt i w jakich kontekstach taktycznych wyglądają najlepiej to tak naprawdę to bardzo podobni zawodnicy. Tu przykładowo ich heatmapy kontaktów w piłka w zeszłym sezonie:
Alvarez
https://zapodaj.net/plik-iy2GNAZDU5
Griezmann
https://zapodaj.net/plik-pyqkW2rNeq
3
@ZwyklyCuler48 możliwe, ale próbka jest tak ekstremalnie mała, że niezbyt miarodajna
0
@qbsonFCBarca widziałem to, ale to bardziej normalna sytuacja gdzie umysł świetnego niegdyś pięściarza zauważył miejsce na czyste uderzenie, ale nogi pięści już nie są tak szybkie więc w trakcie zrozumiał, że go nie trafi i tylko się odsłoni więc się wycofał. Dla mnie ta walka nie powinna mieć miejsca ogólnie tym bardziej, że kilka miesięcy wcześniej przebywał w szpitalu z powodu choroby wrzodowej. Paul dobrał sobie emeryta po którym zostało tylko nazwisko.
1
@qbsonFCBarca akurat Tyson realnie nie był w stanie go trafić. Uwierz mi, a jak nie wierzysz to zobacz sobie choćby jak wyglądała kilka lat wcześniej walka Holyfielda z Belfortem(były zawodnik UFC u schyłku kariery) w boksie, a Paul pokonywał w boksie byłych wiekowych zawodników UFC. Evander był już wtedy w wieku Tysona kiedy z Paulem walczył. Z resztą Tyson już fatalnie wyglądał i przegrywał z boomami pod koniec kariery i trzeba go traktować w tym momencie jak starszego Pana, który ponad 30 lat temu był genialnym bokserem, ale teraz to prędzej Paul go „dowiózł” do końca walki niż na odwrót.
3
@blakkudium mogę tylko powiedzieć, że cenię sobie „tradycyjne” rolnictwo i wykorzystanie tradycyjnego sprzętu
3
@blakkudium tak jak @Kessie wyskakuje mi zawsze dopiero w kategorii „Produkty”
6
Generalnie dzięki RMTV wiem co muszą czuć obywatele reżimów oglądając tv w swoim kraju.
6
@blakkudium nawet nie będę udawał, że go znam
0
@Stinger_ na małych przeważnie to wystarczy. Generalnie im bardziej intensywna i lepiej zorganizowana drużyna tym bardziej może to być uwypuklane. Dalej jest to oczywiście absolutnie topowy piłkarz, ale no mam tutaj z nim trochę problem mimo ogromnych możliwości indywidualnych.
0
@kanver_ tyle, że tutaj mamy pewna ciągłość gdzie od lat gra w topowych drużynach. Dopóki sam nie zrozumie, że same popisy indywidualne to nie wszystko to będzie jednocześnie błogosławieństwem i przekleństwem dla drużyny. To co robi z piłką to top absolutny, ale to co robi bez piłki to dosłownie druga strona barykady i osłabia zespół oraz zmusza jego kolegów do jeszcze większej pracy. Tym bardziej, że tu nie mówimy o tylko małej pracy bez piłki, a poziomie niższym niż schyłkowy Ronaldo i Messi u zawodnika w najlepszym wieku i możliwościach fizycznych.
@Stinger_ nie jest jedynym i najważniejszym, ale na pewno jest na liście. Tu dobrze wytłumaczone.
Generalnie przykładu Realu przed Mbappe nie będę używać bo tam był jeszcze choćby Kroos, którego odejście stworzyło ogrom problemów z piłką przy tak fizycznej, ale mało kreatywnej pomocy. Natomiast to jak szybko PSG zbudowało drużynę zdolną osiągnąć to czego nie potrafili z nim przez tyle lat już dorzuca tutaj trochę argumentów. Dla mnie to trochę jak z tym schyłkowym Ronaldo w Juve. Indywidualnie ciężko mu coś zarzucić bo liczby były i nawet jakieś błyski indywidualne, a mimo to drużyna z nim wcale lepsza nie była. To rodzi pewne pytania jeszcze przy dzisiejszej tak fizycznej i zorganizowanej piłce czy w topowej drużynie możesz sobie pozwolić na gracza całkowicie wyłączonego z zadań defensywnych.
0
@kanver_ niech strzela i 150. Jak dalej będą zespołu z nim tak funkcjonować jak Real i PSG to nie mamy się o co martwić. Enrique potrafił nawet Dembele przekonać do pracy dla zespołu, ale Mbappe nie pomógł i dalej myśli, że tylko jego indywidualne popisy strzeleckie załatwią sprawę.
5
@Eklerek a do nas Virgili po pierwszym sezonie w La Liga. No i fajno. Wszyscy mamy takie same szanse. Wystarczy chcieć i to afirmować.