0

@BezglutenowyPedri dla mnie to bardzo proste. Poza tym, że na zły czas trafił to wystarczy wcisnąć nawet świetnego piłkarza do roli na boisku niedopasowanej do jego zestawu umiejętności czyli np. na skrzydło lub 9 czy nawet na przeciwną stronę boiska do naturalnej dla lewonożnego zawodnika jak on gdzie zdarzało mu się występować i nagle masz 50% piłkarza, którego sprowadziłeś.

9

@Sulimo kradnie wodę xD

1

@BezglutenowyPedri stricte jeśli chodzi o zestaw umiejętności to świetny piłkarz, ale dla mnie rozmywają się oczekiwania względem jego roli na boisku i nie jest to wina systemu Atleti(który paradoksalnie jest osadzony wokół niego jako największej gwiazdy) bo w kadrze „suche liczby” ma wbrew przekonaniom gorsze niż w Atleti. To zwyczajnie jest taki piłkarz w typie Griezmanna 2.0 czyli coś pomiędzy napastnikiem, a pomocnikiem z tym, że prime Griez był jeszcze trochę lepszy jednak moim zdaniem i potrafił za uszy częściej Atleti ciągnąć.

0

@Herato”Lejczester” Siti

2

@Luciano99 można połączyć. Przykład: Czemu twoje usługi wulkanizacyjne są takie ujowe?

2

@Encore tam nie było jeszcze czwartej czy źle kojarzę?

1

@Popitek12 nie wiedziałem, że aż tak polubiłeś Roque. Więcej ich nie porównam.

0

@FcPortoFan1999 chyba, że Brazylijczyk będzie jak zwykle faworyzowany i pchany przez media

0

Julian Alvarez vs Vitor Roque w walce o skład Chelsea w przyszłym sezonie. Co za czas by żyć.

2

@blakkudium ma dużo obserwujących to musi być wiarygodne xD


2

Czyli tak wygląda przemoc domowa

0

@BulaKG w te wyceny wchodzą też kwestie wizerunkowe i marketingowe bo gdyby nie wchodziły to wiele tych wartości też by inaczej wyglądała, a to nadal najbardziej prestiżowa nagroda indywidualna windująca cholernie zawodnika w tej materii. Mnie już dużo bardziej wyceny CIES przekonują jeśli już czegoś mamy używać choć oni nie mają tak ogólnodostępnej bazy za darmo.

Ps. Te €100m przy obecnych wartościach mało mówi. Guler ma wartość €90m, a co w dotychczasowej karierze pokazał i zdobył(tylko nie mów, że LM gdzie nie zagrał wtedy ani minuty). Czysty marketing.

0

@BulaKG tyle, że PSG ma kupę młodych zawodników i którzy już potwierdzili swoją jakość na największych scenach drużynowo oraz indywidualnie. Jaką mają mieć w takim razie wartość? Nawet ten Dembele przed chwilą zdobył najważniejszą indywidualną nagrodę w piłce, ale do top 15 się już nie łapie tutaj. Na tej liście to 1/3 od miesięcy formy szuka, a wartość ani drgnie w dół. Dla mnie ich wartości są mało miarodajne i szczerze nawet nie sądzę, że rynkowe.

10

@blakkudium uwaga! tłumaczę dla niewtajemniczonych : „nie stać nas na normalne wzmocnienie”

3

W sumie zabawne, że na listę 15 najbardziej wartościowych zawodników udało im się na szarym końcu wcisnąć tylko jednego zawodnika najlepszej drużyny ostatniego roku. Podobno wiarygodny portal.

1

@LeszekFCB i czego psujesz Pan zabawę

9

Ja to zawsze chciałem poznać rodzinne strony naszego @Kessie
https://x.com/AJSilverCFC/status/2003809028556906724

1

@SamuelUmtiti „nawzajem” Big Sam

2

@Encore Adama Traoré>Eden Hazard

@directedbyfcb jest ta strona ze statystykami Messi vs Ronaldo i tam jego najlepsze lata to 2010/11 oraz 2014/15 pod tym względem. Tyle, że właśnie tam masz podział na sezony, a nie lata i tutaj rozumiem uwzględnia wszystkie rozgrywki w tym kadrę, a tam ligę+LM tylko. Przykładowo w 2015 oraz 2011 było CA oraz Barca dotarła do finałów PK więc to naście spotkań gdzie pewnie nastukał sporo dryblingów skoro w tamtych latach miał średnią z 5-6 na mecz spokojnie. Do tego KMŚ wpadły wtedy(w 2011 oraz 2015) czy Superpuchar Europy oraz Hiszpanii. Mógł spokojnie 300 przebić wtedy w roku kalendarzowym.

https://www.messivsronaldo.app/detailed-stats/successful-dribbles/

11

@Luciano99 dobry chłopak z tego @Kessie jednak. Niby w Maroko na PNA jest teraz, ale dla Lucka znajdzie czas dalej.

3

@blakkudium spoko, ale to highlightsów ostrożnie podchodzę bo na nich pewnie nawet Araujo dałoby by sie tak zmontować żeby wyglądał jakby dobrze wyprowadzał piłkę i miał przegląd pola. Obczaje sobie go pewnie bardziej jak będę jakieś konkrety co do potencjalnego ruchu.

1

@blakkudium raczej tak bo nie przekonuje. Z resztą Totki podobno dalej zainteresowane więc może wydają frajerów.

@tbas PSG jasne i zgadzam się, ale musiał przyjść dopiero świetny trener z mocnym charakterem żeby prawdziwy porządek zrobić. To Lucho jest sercem tego projektu bo przed jego przyjściem mimo, że dyrekcja była ta sama to dalej ściągali przepłaconego gwiazdy czy próbowali zadowalać te co były. Dopiero Lucho pozbył się ego i postawił drużynę na pierwszym planie zamiast indywidualności. Z resztą kto by pomyślał, że Dembele nagle z solisty stanie się tak drużynowym graczem i liderem. Co do City pewnie, każdy ma swoją opinię oraz nie musi Ci się podobać i to jest ok. To prawda, że też w dużym stopniu w ofensywie ta drużyna jest zawieszona na Haalandzie choć z drugiej strony można powiedzieć, że jest to maksymalne wykorzystanie potencjału największej gwiazdy w systemie i do tego się przeważnie dąży jak masz takiego zawodnika. To samo robiliśmy choćby z Messim czy Real z Ronaldo. Z drugiej strony ciekawy bym był reakcji Pepa jakby mu ten Erling wypadł na dłużej. Z jeszcze kolejnej strony reakcja na stratę Rodriego pokazuje, że coś mógłby wymyślić.

Ps. tak jeszcze mnie naszła myśl co do tego nadmiernego wykorzystania Erlinga to wystarczy sobie wyobrazić( a na niektóre pytania już znamy odpowiedź) jakby ten zespół wyglądał bez jednego z trójki Rapha/Pedri/Yamal.

6

@tbas tak naprawdę w tym momencie to wszyscy z topu w Anglii wydają podobnie jak przyjrzysz się dokładniej. Wszyscy choćby tego lata mówili o Liverpoolu, a taki Arsenal wydał prawie 300 baniek nie sprzedając prawie nic gdzie tylko kilku graczom się umowy skończyły. Teraz City buduje nowy zespół i on się rozwija, a progres względem zeszłego jest bardzo widoczny + stylowo to też nie jest w 100% to samo i Pep też trochę zwiększył bezpośredniość swojego zespołu względem poprzednich lat. Co do PSG no spoko, ale to chyba pierwszy raz od lat gdzie przepalili też chorą kasę. Nawet aktualny zespół też za grosze nie zbudowali i wiele zespołów pokazuje, że można wydawać, a nadal silnego zespołu nie mieć, a można wydawać znacznie mniej i dalej się liczyć jak my choćby.

4

Amorim też dotrzymuje obietnic xD

4

Zero zaskoczenia. Najstabilniejszy projekt z tych zainteresowanych czyli City, Chelsea, United, Liverpool.
https://x.com/_RedDevils_PL/status/2003545376545210667

2

@Frimpong *nie obowiązuje w Alabamie

1

@BulaKG To może jakiś polityczny wątek do gorących na rozgrzewkę? xD

6

@Who_you_mam perfekcyjne duo

7

@Faro to by tylko fatalnie o nim świadczyło i robiąc tak dalej pracuje na to żeby mu tylko peryferia futbolu zostały po zakończeniu kontraktu z Barceloną. Utracona fizyczność to jedno, ale tam są jakieś duże problemy mentalne.

1

@Eto'o9 R10 wszystko fajnie, ale nie jako wykup bo to rozwiazanie na dziś i potencjalny problem na jutro. Tylko wypożyczenie. Z resztą jeśli chcemy mierzyć w LM to raczej nie tędy droga żeby brać zawodnika, który przestaje się liczyć w składzie innego faworyta do tytułu. Tym bardziej po tylu urazach co ostatnio miewał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?