ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BORO_12 dobrze, że w ogóle występuje bo na wiosnę utrzymanie takich zmienników w jakimkolwiek rytmie może się okazać kluczowe, ale nie rozumiem czemu tych końcówek chociaż co drugie czy trzecie spotkanie nie dostaje.
3
Swoją drogą już w zeszłym sezonie uważałem, że Nico rozgrywał bardzo przeciętny sezon(tak naprawdę tylko jakieś dwa topowe miesiące czyli luty i marzec), a w tym jak się okazuje jest jeszcze gorszy i do tego regularnie te drobne urazy. Pięknie się jego kariera w Bilbao rozwija, ale przynajmniej wypłata topowa i brat zadowolony.
0
@MessiForeverTheBest mnie intrygują ludzie, którzy dobrowolnie się do tego zgłaszali
9
Nie wiedziałem, że @Luciano99 kiedyś w telewizji wystąpił xD
11
To @Kessie jak słucha ciągle o Pedrim od @July_6_BcN
3
Może Laporta Mareczka połamał żeby w jego miejsce zarejestrować jakiegoś stopera dla Hansiego w zimowym oknie skoro już Cancelo wjeżdża w miejsce Christensena xD
4
@blakkudium szkoda gadać xD
0
@Katalonik97 Inzaghi, Nagelsmann i chyba Tuchel też się pomylili?
11
Klasyk
2
@Klimach fan to pięknie brzmi, ale dla zawodników to też ogromny prestiż i multum możliwości choćby w kwestii popularności i sponsoringu trafić do Barcelony. Dla mnie już szczególnie w dzisiejszych czasach te romantycznego opowieści to tylko mrzonki dla kibiców. Druga sprawa, że choćby miał pokój obklejony plakatami Barcelony to ostatecznie liczy się głównie jedno kryterium czyli poziom sportowy, a tutaj jest mnóstwo mankamentów. Z resztą nie bez powodu topowe kluby raczej go już omijały w ostatnich latach. Ostatecznie nie jest też fatalny i do rotacji może być, ale nic więcej po nim nie oczekuje.
1
@Lanosss wygląda znajomo
https://zapodaj.net/plik-FHRaSHM4Q3
1
@Luciano99 a co byś powiedział w tym temacie jako przyszły dyrektor sportowy Coco Jambo Warszawa?
2
@4drian0 horrorem to była ich nowa trylogia
2
@blakkudium Ci też udani. Najpierw go wypychają z klubu ze względu na zarobki i nowy projekt, a teraz to,
6
@PatrykBarca https://zapodaj.net/plik-3S9zLxf1zL
2
@BORO_12 to dlatego, że prosimy go o cięcie pensji. Jak opłacimy pełną subskrypcję to dopiero zacznie bronić, a nie za takie ochłapy :D
3
@BORO_12 ale jakie kompilacje będę fajne z technicznymi zagraniami Cancelo. Pomyśl o tym. To próba dotarcia do młodego fana na tiktoku. Mastermind xD
5
@Pawlak1992 właśnie rozgryzłeś jego klucz rozumowania na każdy temat. Ewentualnie jak masz dużo obserwujących to Twoja opinia trochę zyskuje xD
2
@Eklerek @Karol145 ważne, że ma fantazje i zewniakiem potrafi zagrać…w randomowym momencie na trzecie piętro xD
18
@Kessie Twoje zdrowie
https://zapodaj.net/plik-cD5ZiHYk6U
17
Szybko poszło
13
@Luciano99 tam @jowita wyhaczyłeś?
27
@Eklerek bystry. Pasuje do białych.
0
@LeszekFCB co? xD
4
@takisobiektos jak powiedział ostatnio Pep „nie stracili dwa punkty tylko zdobyli jeden”. To jest mentalność, która idealnie do Atleti pasuje xD
1
@BORO_12 a mówią, że Yamal to król PR’u :D
To nadal nie jest słaby gracz, ale no nawet na tej samej pozycji już nie mówię w tym sezonie bo jednak jest zmiennikiem, ale w prime Griezmann był dla mnie lepszym jeszcze zawodnikiem. Sprowadzanie jakiegokolwiek zawodnika ogólnie w takiej cenie, a potem dopiero szukanie mu miejsca na boisku to zbrodnia na miarę tego co odwalał Bartomeu w swoim prime szaleństwa.
3
@MOLESTA może nie patrzyłbym na piłkę tylko w taki sposób, ale jeśli zawodnik ma aspirować to bycia jednym z najlepszych na świecie to można i należy wymagać naprawdę zdecydowanie więcej. Nawet w takim Atleti powinien się bardziej wyróżniać i częściej brać odpowiedzialność za zespół jako lider i największa gwiazda. To nie jest poziom gracza za +100 baniek w tym sezonie.
13
Czy to już mowa nienawiści?
Garść innych statystyk:
-strzelał bramki tylko w 4 spotkaniach ligowych w rundzie jesiennej(Espanyol, Rayo, Real, Sevilla)
-z tego tylko w dwóch z gry(z Rayo i Espanyolem)
-od 1 listopada bez bramki ligowej(11 kolejka)
-od 24 września bez bramki z gry(6 kolejka)
@Bolton @BORO_12 @blakkudium
2
Baena ma to ostatnie podanie jak zwykle z resztą
0
Wreszcie ktoś nastrzelił tą Norweską wieżę w polu karnym