ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Comentateiro najbardziej krytykowany Lucho Diaz ich rozstawia po kątach i takie są fakty. Nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy Rambla się myli.
2
Swoją drogą dziś Lucho Diaz znów nauczał. W dzisiejszym meczu:
-asysta
-3 utworzone sytuacje
-0.83xA
-13 kontaktów w polu karnym rywali
-5/7 udanych dryblingów
-6/10 wygranych pojedynków
-6 odzyskanych piłek
Ogólnie 24 punkty w kanadyjce oraz double-double(14 bramek i 10 asyst) na 24 spotkania dla Bayernu!
Deco wiedział co jest pięć.
3
Aż bym im kolejną szpileczkę wbił, ale to już nawet nie jest potrzebne tutaj po życie samo jak widać potrafi pisać najlepsze scenariusze haha
9
Arbeloa po meczu: To był najmniej ważny puchar z tych, o które walczymy.
0
@Stinger_ no Jurgen jest top. Pytanie czy znając jego dotychczasową metodykę pracy będzie chciał w takim cyrku pracować. Moim zdaniem musiałby pójść na spore ustępstwa Perez względem tego jak teraz wyglądają pewne procesy w klubie żeby go przekonać. Klopp nie przyjdzie być kolejną marionetką, której będą mówić jak ma drużynę prowadzić. Z resztą zdaje się ostatnio skrytykował zwolnienie Alonso i wspomniał, że to jest dowód nie tyle słabych kwalifikacji Xabiego co problemów w funkcjonowaniu klubu.
1
@kanver_
@Stinger_ wszystko? Myślisz, że papcio Perez oddałby mu kontrolę nad pionem sportowym? Myślisz, że mógłby sobie sam kształtować kadrę i zostałby poparty gdyby chciał pozbyć się jakiejś gwiazdy czy dwóch? Mógłby sam decydować kim chce grać i w jakim kształcie taktycznym?
1
@Popitek12 niech obejrzy powtórkę meczu Realu z Barceloną. Oboje obejrzyjcie. Zobaczycie jak wygląda prawdziwe *ebanie.
9
I dostałby od Bayernu 8-3 albo 8-4 zamiast 8-2 xD
3
Niezły ten skład Mbappe z Vinim wymyślili.
2
@baryn z Neymarem to jeszcze byli w topowej formie fizycznej i taki Suarez zasuwał w pressingu. Po odejściu Neymara i przy zjeździe fizycznym Suareza oraz zwolnionym z pracy bez piłki Messim to już była zupełnie inna historia.
@Rhaan koledze chyba chodziło, że był to świetny przykład do czego to może zaprowadzić obecny Real
15
Piękne haha
17
Artykuł Marci więc nie traktowałbym przesadnie poważnie, ale zabawnie by było. W najbardziej intensywnej i fizycznej erze futbolu już na starcie dwóch zawodników by sobie człapało po boisku. Mnie się podoba pomysł :D
5
@Encore krótka piłka, ruchasz albo walisz konia jak mawiał prorok Sentino. Bruno wybrał to pierwsze.
4
@Roobo technicznie zawsze był na wysokim poziomie i miał fantazje w grze ofensywnej. Ja bym chciał u niego wreszcie zobaczyć równą formę i koncentrację na boisku. Za to trzymam kciuki.
2
@PioteK nie wierzę, że wynegocjują €50m za stopera z rocznym kontraktem. Nawet tak dobrego. Stanie maksymalnie w okolicach tych €40m moim zdaniem.
Co do Militao tak tylko, że on przychodził też dopiero jako prospekt z Portugalii, a nie żadna gwiazda i podwyżka wiązała się przede wszystkim jednak z awansem sportowym i znacznie większym statusem w Realu. Obecny Nico jest zawodnikiem na innym etapie niż był tamten Eder.
13
Jak już mają zostawić zawodnika jednak wadliwego mimo swoich zalet to niech wydymają Diabły jak tylko się da. Niech to będzie większa promocja niż na piwo w Biedrze podczas majówki.
1
@MesQueUnClub_87 100% się zgadzam. To ogólnie dla mnie top 1 największych grzechów w budowie kadry czyli kupowanie „nazwisk” i liczenie, że jakość sama się obroni kiedy zawodnicy się nie uzupełniają, a nawet sobie przeszkadzają lub nie mogą pokazać pełni swoich możliwości przez role niedopasowane do ich profili piłkarskich. Szczególnie tak wielki zakup zawsze musi być rozwiązaniem konkretnych problemów kadrowych i tutaj nie ma miejsca na wątpliwości czy zgadywanki.
0
@mekston no w prime to on tam u Cholo naprawdę niezłe rzeczy wyczyniał i potrafił ich ciągnąć za uszy. Z resztą za ładny uśmiech €120m nie zapłaciliśmy+ ogromna pensja. Szkoda, że tego mistrzostwa nigdy nie zdobył.
6
@MesQueUnClub_87 u nas tylko jedno miejsce było dla takiego zawodnika, ale z Leo konkurować nie mógł. Niepotrzebnie stracone dwa sezony klubowe dla niego i olbrzymia kasa dla nas. Co nie zmienia faktu, że w swoim typie zawodnik genialny.
23
Dziś już Griezmann ma swoje lata i cieszy się ostatnimi latami kariery, ale w prime był kimś do bycia kim Alvarez dopiero aspiruje. Piękny piłkarz, ale niepotrzebnie opuszczał Atleti dla nas.
0
@Faro do tego trener MUSI mieć też wsparcie klubu. On tego nie dostał mimo wszystko. Klub stanął po stronie zawodników przy pierwszej lepszej okazji. Też ciężko porównywać różne szatnie gdzie w Realu pewien wzorzec jest od lat pielęgnowany.
7
Czyli tylko jeden człowiek może ich uratować…Piotr Rubik xD
6
Szczerze uważam, że Klopp nie przyjdzie do aktualnego Realu i nie dlatego, że nie jest to dla niego atrakcyjny kierunek. Oczywiście może się okazać, że bardzo się zaskoczę, ale uważam, że nie dojdzie do tego z prostego względu. Perez musiałby całkowicie zmienić swoje aktualne podejście i oddać władzę trenerowi nad tym co się dzieje w sferze kadrowej i taktycznej, a nie sądzę, że do tego dojdzie. Klopp nie przyjdzie wysłuchiwać jak ma grać, trenować i kogo ma wystawiać żeby gwiazdeczki były zadowolone.
2
@Frimpong to czterech bo wcześniej był Inigo jeszcze jako lider obrony. W każdym razie to ogromny luksus mieć kilku zawodników o takiej jakości i osobowości jednocześnie choć każdy pokazuje to w trochę inny sposób.
3
@Frimpong w Barcelonie to narazie od miesięcy się wymieniają statusem lidera Pedri, Rapha i Yamal. Przyjdzie taki moment gdzie będzie pewnie absolutnym numerem jeden, ale ma mnóstwo czasu na to i bardzo dobrze.
7
@blakkudium dobrze, że ktoś tu zna arabski(ja wiem…technolodżia) xD
13
@blakkudium nie dziwi, że akurat żabojady takie guano naskrobały xD
7
@clyde w sensie on na pizzę, a Ty na parówkę? Wybacz xD
2
@michal26 dobrze, że się rozumiemy tutaj :D
5
@michal26 a czy napastnik musi strzelać bramki? Ważne żeby był mobilny i potrafił zejść na pozycję 10 czy nawet 8 i rozgrywać bo tego nam przecież brakuje najbardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadowolony? xD @Bolton