ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dalot to niezły baller jest jednak
5
@Gaucho znając nas to zarobimy…8 baniek xD
7
@fotohobby w następnym klasyku niech powie naszym obrońcom, że są fatalni. Trzeba próbować wszystkich metod.
1
@Kapitan hawk przecież @jowita w życiu go samego nie puści
0
@RoberDzik Negreira niby już stary i niedołężny, a jakie wpływy silne jak nigdy
8
@Kessie jak Robercik. Wydymany w plebiscycie Złotej Piłki więc wymyślili mu jakąś nową nagrodę pocieszenia z tyłka licząc, że go uciszą. Historia nie zapomni tych kradzieży.
3
Nie sądziłem, że wpływy Negreiry sięgają aż tak daleko
1
@Torras to my mamy tutaj kobiety?
1
@NeroTFP1 bo @Kessie skradł nie tylko wasze rowery, ale też serca i głosy
11
Jeśli @Kessie wygra Złota Piłkę to oddaje mu swój rower(jeśli jeszcze go nie ma).
3
Czarny Pan wrócił. Lorient jego pierwsza ofiarą. Cały świat futbolu w strachu.
8
Doskonały wybór stylizacji @Bolton na galę
https://zapodaj.net/plik-Nr8GKEWPQ8
0
No i przegapiłem pierwsze. To wszystko wina Realu Madryt.
0
@malypuzon krótko mówiąc miała TV w *iździe, a teraz się do niej pcha. No ładnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
1
@Sysia11 wielu było takich co było chętnych sprzedać Fermina bo byli pewni, że zaraz wejdzie ktoś z La Masii i go zastąpi. To z pewnością wielokrotnie zadziałało…w football menagerze.
1
@Faro nie nakręcaj się tak. Kluby popełniają błędy, trenerzy popełniają błędy i zawodnicy popełniają błędy. Łatwo z kanapy oceniać, ale jeszcze nic nie wiemy, a nawet gdyby los potoczył się inaczej w lecie to nie ma gwarancji, że Virgili nadal by miał u nas szansę przy tylu graczach w ataku. Poczekajmy na oficjalne komunikaty i wypowiedzi zainteresowanych stron.
3
@blakkudium tak, pół sezonu będzie grać u nas, a pół w Liverpoolu przez całą długość trwania wspólnego kontraktu.
4
@blakkudium ja już się nastawiam, że Nico nie sprowadzimy. Wolę się ewentualnie zaskoczyć niż robić nadzieję na coś na co są małe szanse w naszej sytuacji moim zdaniem.
0
@ini_barca najbardziej memiczny wielki klub na świecie
3
@ini_barca 3 miejsce od sezonu 2016/17 jak zaczął pracę(może po transferze Guehiego wskoczy na drugie jeśli nikogo nie sprzeda oraz drugi Arsenal nikogo nie kupi bo różnica jest kosmetyczna) i 7 miejsce za ostatnie 5 sezonów.
7
(Nie)kontrowersyjna opinia: Opinia publiczna uczepiła się wydatków Pepa bo jest jednym z najlepszych trenerów w historii wygrywającym wszędzie gdzie się pojawi przez co oczekiwania są najwyższe i obok fanów ma też największą rzesze hejterów szukających szansy na podważenie jego osiągnięć, ale inni trenerzy najbogatszych drużyn w Premier League robią dokładnie to samo tyle, że z duży gorszymi wynikami przez co uwaga się na nich mniej skupia. Ostatnio nawet udowadniałem to pokazując, że nawet za cały okres pracy Guardioli City jest dopiero 3 drużyna z najgorszym bilansem transferowym, a za ostatnie 5 lat są na 6 lub 7 miejscu w angielskiej „superlidze”.
5
@Bolton w sumie biorąc pod uwagę po ile chodzą teraz napastnicy to nawet takie 100 baniek za Alvareza wydawałoby by się odpowiadać sytuacji rynkowej. Będąc w dyrekcji za uja bym tyle nie dał, ale wiemy po ile szły takie tuzy jak Sesko, Gyokeres itd. w ostatnim czasie. Rynek jest zepsuty, ale ogromny wpływ ma fakt, że aktualnie naprawdę klasowych napastników jest jak na lekarstwo. Dlatego w tym momencie wolę naszego Rekina i 100-letniego Lewego niż szukać szczęścia na siłę i marnować kasę tym bardziej, że mamy też inne nawet bardziej palące potrzeby.
5
@LOPEZ16 na ostatni trening podobno przyniósł dla Mbappe i Viniego czekoladki Merci żeby podziękować im za to, że są i chce im się trenować
3
@macio_944 Arteta mimo przeszłości u nas głównie w młodzieżówkach przejąłby kiedyś Real jeśli by przyszli z poważną propozycją moim zdaniem(ofc jeszcze nie teraz). Nie widziałem u niego nigdy stricte emocjonalnego przywiązania do nas, a bardziej tożsamościowe z filozofią futbolu(która i tak mocno ewoluowała w ostatnich latach) co najwyżej jako uczeń Guardioli.
0
@Gaucho Nico i Kane, z przed Mickym mam jeszcze kilka opcji, które wyżej cenię
6
Generator losowych newsów z Marci wleciał: „Julián Álvarez pozostaje celem transferowym Barcelony. Nie ma świetnego sezonu, ale to napastnik, którego zarząd klubu i Hansi Flick bardzo cenią.
Nie będzie to łatwe, bo jest to kosztowny transfer, którego koszt wynosi blisko 100 milionów euro.”
Tbh znam lepsze sposoby na wydanie 100 baniek(których nie mamy) i które aktualnie by zrobiły znacznie większą różnicę sportowo. Choćby przebudowanie linii obrony.
0
@tbas może bym się zgodził gdyby mieli poukładany zespół, a tak to moim zdaniem ich nie nie odmieni, a dorzuci kolejne wielkie nazwisko do tego kotła i pytanie jak taki Mbappe czy Vini(choć jego może się pozbędą wreszcie jak mają trochę rozumu) by zareagowali..
3
@BORO_12 ma doświadczenie i zarządza linią obrony w zespole z PL. Trzeba być dobrej myśli, że powtórzyłaby się historia jak z Rapha. Oczywiście jakbym miał zrobić swoją kolejność na celów na LŚO to byłby u mnie dopiero na 3 miejscu, ale nadal byłbym bardzo zadowolony jakby przyszedł.
5
Według Soso jego wola od początku było zostać na wyspach.
Oraz 30 baniek i to funtów za zawodnika z półroczną umową czyli Superliga istnieje i nazywa się Premier League
@blakkudium
@BORO_12
4
@BORO_12 mocne źródło z wysp wczoraj. W sumie nie dziwię się przy naszych finansach jeśli akurat po niego ruszymy bo o ile cenię jego jakość i profil to zwyczajnie z trójki on/Nico/Bastoni jest prawdopodobnie jedynym realnym przez kończącą się umowę