13

@NeroTFP1 no wygląda to słabo choć akurat przy takim profilu pomocnika bym się na liczbach ofensywnych aż tak nie skupiał o ile będzie dawał to co trzeba w obszarach swoich zadań boiskowych bo z tym różnie bywało na przestrzeni kariery u nas.

1

@Aragorn33 no czyli dokładnie to co napisałem. Raport skupia się na całościowej strukturze przychodów i wydatków, a jak wiemy Barcelona i Real to kluby wielosekcyjne z tym, że Barcelona ma tych profesjonalnych sekcji zwyczajnie więcej. Oczywiście lwia częścią będzie tutaj męska sekcja piłkarska jako filar, ale różnice są małe między klubami tutaj, a to zawsze jakieś kolejne kilka do pewnie kilkunastu milionów w zależności od sekcji.

0

@Aragorn33 gdzie masz dane, że wydają dalej mniej niż my? Na sekcje piłkarska szczerze wątpię, ale co innego jeśli mówimy całościowo w klubie bo zwyczajnie tych sekcji profesjonalnych mamy więcej i sporo nierentownych.

2

@Popitek12 trochę czasu może Ci zabraknąć, ale trzymam kciuki. W najgorszym wypadku jak się nie uda to zawsze możesz znowu z kolegą francuza na siłowni poćwiczyć. To humor powinno poprawić, a przynajmniej jednemu z was.

2

@Ojciec_Dyrektor mówię o samym początku sezonu. Wtedy jeszcze był cykl ciągłej rotacji Olmo-Fermin bo żaden nie dowoził. Od jakiegoś czasu już jest stabilnie i na bardzo wysokim poziomie ;)

5

Olmo i Fermin na początku sezonu bardzo krytykowani(i pewnie słusznie), a od jakiegoś czasu w bardzo wysokiej formie. Świetnie widzieć i niech już tak trzymają poziom do końca sezonu.

0

To są jakieś jaja xD

1

Fermin to niezły piekielnik w tym sezonie. Chyba go te plotki o transferze zmotywowały do wyższego poziomu jeszcze.

3

@blakkudium @Fabik87 jak już to odkrył to niech sobie sprawdzi heatmapy z kadry i City. Wtedy to dopiero w szoku będzie jak okaże się, że wiele się nie różnią i f9/10 jest jego pozycja nominalna.

Tu przykładowo z eliminacji do mistrzostw świata
https://zapodaj.net/plik-opfGpq48TL">https://zapodaj.net/plik-opfGpq48TL

4

@Laminedependencia nie wiem czy nie wyjdzie drożej dla klubu przy kosztach utrzymania tego bębna.

2

@Sysia11 młody ledwo co umowę przedłużył. Gra nie warta świeczki przy takich kosztach nawet jeśli potencjał ma. Latem przy €40m nie chcieli nawet zacząć negocjacji przy bądź co bądź zawodniku do dalszego szlifowania, a nie gotowym produkcie.

3

@blakkudium Argentyńskie stejki. Dlatego nie wyrósł.

3

@blakkudium jakby to był jakiś Finn, a nie Fermin to easy. Tak to trochę gorzej choć i tak poniżej tej kwoty bym go raczej nie puścił w naszej sytuacji. To maksymalnie efektywny i zintegrowany z drużyną zawodnik, który wydaje się jeszcze rozwijać.

@Bolton zapomniałeś dodać, że to będzie nasz nowy Suarez(tylko jakieś 10cm niższy i naście kilo lżejszy w bardziej fizycznej erze futbolu) xD

5

@Ryoumen no wtedy ma to rację bytu, a nie wrzucać cofniętego napastnika/ofensywnego pomocnika na 9 i zadowoleni bo nazwisko się zgadza medialnie. Tak to sobie Madryt może funkcjonować, a my mam nadzieję swoją lekcję po Bartomeu odrobiliśmy.

4

Scenariusz przy, którym Julian miałby dla mnie sens czyli odejście jednego z dwójki Fermin/Olmo za obrzydliwie niegodziwą ofertę. Ofc dalej za sensowną kwotę, a nie żadne +€100m i po wzmocnieniu obrony. Na tej pozycji dużo więcej jego zalet byśmy uwypuklili zamiast mieć 50% piłkarza jakiego byśmy kupili na 9.
@BORO_12
@blakkudium

2

@Gibbon_FCB to jest najgorsze możliwe połączenie. Wymasterowane sfg+ cholernie dobrze są w grze bez piłki przez co ciężko im strzelić. Nie zawsze efektowni, ale efektywni.

0

Co za niesportowe zachowanie. Reanimowany Jesus po 100 kontuzji próbuje ośmieszyć potężnego szwedzkiego napastnika i kolegę z zespołu. Nieładnie.

2

@macio_944 ale się uczepiłeś tych czarnych. Najpierw @Kessie, teraz Fati. Lepiej uważaj na nocną moderację kolego.

0

Kto wie jakim piłkarzem byłby Gabriel Jesus gdyby miał więcej zdrowia do sportu zawodowego

1

@blakkudium bramka tak wcześnie i to nie z sfg. Jestem zawiedziony Panie Arteta.

1

@Bolton ja wiem…woke nonsens. W każdym razie uważaj zanim zacznę podejrzewać, że faworyzujesz Juliana ze względu na jego ukryte niemieckie korzenie. Wtedy przestaniemy się lubić.

2

@Bolton przyłącz się już teraz. Say no to racism i szkaluj wszystkich bez względu na kolor skóry i pochodzenie.

3

@blakkudium Czarny Pan wrócił odc. 2137

1

@blakkudium no Gyoko no party

2

@directedbyfcb nie jest przede wszystkim normalnym oczekiwać od 18-latka jeszcze na tym poziomie żeby był liderem linii obrony jeszcze w tak wymagającym mentalnie systemie i przy tym sam był bezbłędny. On tych błędów popełnia już zbyt wiele i na to trzeba zwracać uwagę, ale moim zdaniem to już nawet nie tyle fizyczne zmęczenie co mentalne+presja(gdyby było tylko fizyczne to po końcówce zeszłego sezonu by się otrząsnął, a jest jeszcze gorzej) i tutaj wychodzi błąd w planowaniu kadry gdzie z pełną odpowiedzialnością weszliśmy w sezon bez Inigo licząc, że Araujo wejdzie na topowy poziom znając jego problemy oraz, że Christensen będzie zdrowy.

2

@wojopancer na 9? Nie i nawet było kilka takich eksperymentów zakończonych fiaskiem. Kompletnie nie ten profil i nie bez przyczyny w Atleti i w kadrze prawie zawsze grywał obok silnych 9. Natomiast jeśli ma grać na 10 gdzie pasowałby bardziej u nas to należy się zastanowić czy jest to obecnie najważniejsza potrzeba kadrowa tego zespołu i taki wydatek jest zasadny. Dla mnie takich ruch musi rozwiązywać konkretne i kluczowe problemy kadrowe i tutaj należy się zastanowić jakie profile mamy w ataku, a jakich nam brakuje.

3

@blakkudium każdy prezes musi mieć swojego Griezmanna…a tak poważnie to ciężko mi w cokolwiek uwierzyć przy zbliżających się wyborach i dalszych problemach z FFP. Już zbyt wiele razy się nabraliśmy. Natomiast jeśli są choć trochę poważni to najpierw dokonają przynajmniej dwóch wzmocnień do obrony zanim się wezmą za atak,

3

Arsenal dziś rozwali Inter 1:0 po bramce z SFG? Nie wiem choć się domyślam.

2

@mekston @Bolton był taki człowiek, który chiał żeby kibicom Barcy było lepiej. Nazywał się…a z resztą nieważne xD

2

@Bocheno1 to biały człowiek z Argentyny. @Bolton musi najpierw jego drzewo genealogiczne przeanalizować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?