ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
On szczególnie dobrze bije dośrodkowania, ale z tymi wolnymi bezpośrednimi na bramkę to chyba będzie taka miejska legenda na kolejne lata.
Ps. Oczywiście te dwa wolne idealnie uderzone
6
@beter2 nikt nie napisał, że jest drewniany. Różne rzeczy można zarzucić, ale nie to akurat.
Ps. Miał Guardiole jak City było jeszcze na topie i Scaloniego, a najwięcej goli w przeliczeniu na 90min i tak ma w Atleti
1
Co oglądam mecz Atleti na Canal+ to Leszek Orłowski dogryza Alvarezowi xD
0
Pozycja Almady w Atleti zdaje się rosnąć od momentu kiedy wyszły plotki o odejściu i niezadowoleniu zawodnika. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo już były takie przypadki w Atleti i różnie się kończyły.
0
Ale „nietypowy” samobój haha. Chłop wybił piłkę prosto w twarz Davida Lopeza xD
0
Atleti jak zwykle zapewnia mi topową rozrywkę.
0
@partymaker to zawsze może być jakaś hybryda np. upper/lower/upper jeśli mniej Ci zależy na dole ciała lub FBW/Lower/Upper, Push/Pull/FBW. Opcje są różne. Jak nie lubisz tak długich treningów to też zwyczajnie bym robił trochę mniej serii, a bardziej skupił się na ich intensywności i nie starał się wpychać samych ciężkich złożonych ćwiczeń na każdą partie co trening. Jakieś izolacje na antagonistyczne partie jak biceps/triceps możesz też robić w serii łączonej czy np. wyprosty na czwórki i uginania na dwójki. Idzie to ograć spokojnie przy fbw 3 razy w tygodniu tak żebyś zamykał treningi poniżej 2h.
5
@Bolton po co te podchody? Powiedz wprost, że chciałbyś własną latynoska mamacite.
2
Cholo chyba czeka niedługo wizyta w Turcji
2
@partymaker jo od bardzo dawna fbw 3 razy w tygodniu. Dla mnie najkorzystniejszy stosunek czasu spędzonego na siłce w tygodniu do efektów.
1
@Danny Gaucho fakt, zapomniałem wspomnieć.
0
@Mixtape no na pewno wyciągnął wnioski i obrał drogę dokładnie odwrotną od Alonso na wzór właśnie stylu zarządzania ZZ lub CA. Jak mu pójdzie też da pewnie Realowi odpowiedź w jakiego typu trenera muszą ostatecznie pójść zakładając, że nie planują mocno sprzątnąć w szatni i pozbyć się kilku nazwisk.
8
Mbappe ewidentnie ma chrapkę na rekord Gyokeresa/Jardela czyli ilość bramek zdobytych po rzutach karnych przez zawodnika w sezonie klubowym. Aktualny rekord to 19 bramek(Gyokeres 2024/25 i Jardel 2001/02).
1
@Gall na ogół tak, ale ja bym nie ufał tym algorytmom. To co na takim flashscorze będzie 7.0 na FotMobie może być bliżej 6 i odwrotnie. U nich też 6 jest oceną wyjściową z tego co kojarzę, a nie 5. I właśnie te trochę różne algorytmy różnie oceniają poszczególne elementy nie zawsze wpływające nawet pośrednio na korzyść dla zespołu.
4
@BORO_12 co Flick popełnił epokowy błąd to jego
4
@Kapitan hawk za wcześnie wyszedł na pozycję i spalił niestety. Typowe u nich jak u idola Mekambe.
5
Należy pamiętać żeby subskrypcję odpowiednio wcześnie odnowić
9
Factos xD
2
@blakkudium no formuła Ernesto się już chyba wyczerpała. Inna sprawa, że gwiazdy indywidualnie też mu nie pomagają. Sancet i Inaki rozgrywają najgorsze sezony odkąd awansowali do pierwszego zespołu Athleticu. Nico też nie staje na wysokości zadania, a do tego obydwaj bracia co jakiś czas lubią sobie wypaść przez kontuzje. Laporte sprowadzony żeby wzmocnić defensywę i wprowadzić więcej doświadczenia i zdolności przywódczych też głównie się leczy. Sezon na straty.
17
@PiotrR masz chyba konkurencję na rejonie @Kessie
4
@Luciano99 ludzie mówią „bo wysoka linia i on nadgoni” podczas gdy naszym najlepszym stoperem w tym systemie był ten najwolniejszy i najbardziej rozgarnięty taktycznie, a najgorszym ten najbardziej fizyczny(Christensena nie liczę bo chłop dla mnie jest wytworem wyobraźni. Nie istnieje). Przy tym jak gramy jak już wyjdą za nasze plecy to szanse na nadgodnienie są iluzoryczne i prędzej Joan nas uratuje przecinając akcje. Niech przyjdzie prawdziwy lider obrony i zaawansowany technicznie stoper to nie dość, że poprawi obronę, ale i atak. My połowę sytuacji ostatnio sami prowokujemy niechlujnym wyprowadzeniem piłki, a jakby tam był ktoś tak odporny na pressing i z takim zasięgiem podam jak Schlotterbeck lub Bastoni to automatycznie idziemy level lub dwa w górę i Cubarsi nawet będzie mógł wrócić na swoją nominalną pozycję co też mu pomoże trochę odzyskać jego najlepszą wersję z piłką i bez piłki.
7
Totki mają rzekomo takich topowych stoperów, a mimo to tracą prawie tyle bramek co potężny Czerwony Manchester, a i tak ich bramkarz uratował im niecałe 2 bramki w lidze. Van de Ven to fizyczny potwór, ale wiele ma wspólnego z naszym „fizolem” jeśli chodzi o samą koncentrację, pilnowanie krycia, ogarnianie przestrzeni wokół siebie itd.
Stoper topowy technicznie i z wysokim boiskowym iq>stoper topowy fizycznie
@blakkudium @BORO_12
0
@Esteban_ no niestety jak kolana przestały działać i spadła motoryka to zaczął się zjazd z topu sezon po sezonie
3
Czy mógłby być trochę dłużej na topie gdyby był tak obsesyjnym profesjonalistą jak nasz Robert lub Barcelona ogarnęłaby mu zmiennika zamiast kazać grać na „zastrzykach” przez co dziś ma kolana emeryta? Być może. Ale w swoim prime dla mnie dalej najlepsza i najbardziej decydująca 9 jaką widziałem. Chłop dosłownie w pojedynkę prawie zaciągnął wtedy mierny Liverpool do mistrzostwa. Żeby pokazać skalę to w sezon przed jego przyjściem Liverpool był 8 w lidze i zdobył 47 bramek w całym sezonie. W jego pierwszym pełnym sezonie byli 7, ale już zdobyli 71 bramek. W kolejnym czyli 2013/14 kiedy wszedł w swój prime już byli 2 z dwoma punktami straty do City i zdobyli 101 bramek natomiast już w pierwszym sezonie po jego odejściu mieli 6 miejsce, 52 bramki zdobyte czyli spadek o 48.5% oraz już na początku października musiał przyjść Klopp ich ratować tak katastrofalnie się prezentowali. Tamta wersja Luisa to była jednoosobowa armia podnosząca z miejsca zespół o jedną czy dwie półki.
Ps. Te statystki są bez karnych, które wykonywał Gerrard.
10
Czyściutko
3
@BORO_12 jakby mi to ktoś kilka lat temu powiedział to bym nie uwierzył xD
5
Kibice dwóch angielskich potentatów co po gorszym sezonie na luzie wydają 300 baniek nawet bez sprzedaży kłócą się kto marnotrawi więcej kasy. Cudowne uniwersum.
1
@adi7adi8 tu zwracam uwagę na różnice w możliwościach finansowych między nimi, a innymi ligami. Można wydawać też głupio i to się często zdarza jak nie musisz tak dokładnie każdego euro czy funta z obydwu stron oglądać przed wydaniem. Co nie zmienia faktu, że żeby funkcjonować na kilku frontach w dłuższej perspektywie to potrzebujesz też tych pieniędzy żeby zbudować szeroką i konkurencyjną kadrę. Nawet na naszym przypadku moim zdaniem od kadry zdolnej do wygrania LM dzielą nas może z 2-3 jakościowe transfery+oczywiście zastępstwo tych co odejdą czyli takie jedno okienko klubu z PL ;)
2
@Karol145 no z tym PSG bym tak się nie rozpędzał. W ostanim okienku wiele nie wydali bo ich drużyna była właściwie kompletna i sprowadzili tylko stopera oraz zastępstwo dla Gigiego, ale w sezonach 2024/25 oraz 2023/24 bilans transferowy mieli na minusie odpowiednio na -€100m oraz prawie -€250m. To raczej nie jest zaciskanie pasa. Dla porównania my w tym jedynym dużym okienku w ostatnich latach czyli 2022/23 mieliśmy bilans -€120m.
3
Prawdziwa „Superliga” już się czai. My biedni musimy walczyć z tymi magnatami finansowymi w rękach prywatnych właścicieli.