4

@Luciano99 łapówka? Nieładnie.

2

Wiara w proces czyni cuda xD

2

@blakkudium ostatnio było zabawnie jak Alemany powiedział coś w stylu, że jeśli nie znajdą odpowiednich zawodników na rynku to będę musieli spojrzeć w kierunku akademii na co zapytany o to Cholo delikatnie mówiąc dał znać, że nie zamierza i nie byłby zadowolony xD

2

@blakkudium prawda jest taka, że niezależnie co sądzimy o jego profilu i jakby tutaj pasował to i tak Atleti go raczej puścić nie będzie chciało, a to będzie oznaczało tylko rezygnację lub grube przepłacanie transferu co byłoby katastrofą w naszej sytuacji nie mówiąc o bardziej palących potrzebach kadrowych. Jedyny scenariusz gdzie to widzę to odejście Cholo z Atleti gdzie nowy trener chciałby całkowicie przebudować system i kadrę pod to na co się jeszcze nie zapowiada. Inna sprawa, że te wszystkie plotki łączące go z nami i nie tylko w „ciekawym” momencie wychodzą.

0

@Soetie no jest to dziwne, ale faktycznie jak wejdziesz na SPH 2024/25 to masz statystki za ten co był teraz, a odpowiednio 2023/24 masz ten poprzedni.

0

@Soetie jest SPH tylko z nieznanej mi przyczyny zdecydowali się go przypisać do zeszłego sezonu(tak jak KMŚ liczą do obecnego inaczej niż wszyscy), ale jak wejdziesz na SPH 2024/25 to masz statystki za ten sezon.

6

@Soetie to bez sensu bo w ten sam sposób można napisać, że bez Raphy, a z Yamalem przegraliśmy z Sevilla, Realem, PSG czy zremisowaliśmy z Brugge na jesień. Pod koniec zeszłego roku też mieliśmy oczywisty dołek fizyczny nawet z Yamalem i dopiero po nowym roku jak piłkarze odpoczęli wróciliśmy na wysokie obroty. Dla mnie odbywaj są kluczowi, ale w inny sposób i nawet genialnie się uzupełniają. Chwalenie jednego próbując dyskredytować drugiego jest niegodne kibica tego zespołu.

7

@Soetie jak masz problem z oceną jego wpływu na ten zespół to najlepiej posłuchaj trenera zespołu, któremu rzekomo kibicujesz(mam wątpliwości jeśli podważasz jednego z pewnie trzech najważniejszych zawodników tej drużyny).

https://www.fcbarca.com/131833-hansi-flick-najlepsza-jedenastka-fifa-to-jest-zart-naprawde-zart-to-jest-to-niewiarygodne-ze-nie-ma-w-niej-raphinhi.html

1

@Eto'o9 R10 nie jestem pewien czy bym go chciał do końca na tym etapie w Barcy, ale dla mnie aktualnie trochę niedoceniany. Nawet jak ma gorszy dzień to bez piłki zawsze robotę robi topową ułatwiając grę kolegom.

1

@MesQueUnClub_87 moim zdaniem porównywać kogokolwiek do Messiego jest bez sensu, ale paradoksalnie Neymar do którego Yamal jest najbardziej podobny profilowo też przeszedł podobną drogę w późniejszych latach kariery i w PSG czy kadrze kapitalnie wyglądał jako ofensywny pomocnik ze swoją wizją. Nawet sam Neymar kiedyś przyznał, że indywidualnie jego najlepsza wersja była w PSG i chodziło mu właśnie o ten moment kariery. Jeśli chcesz zobaczyć o czym mówię dokładnie to polecam odtworzyć sobie spotkanie Bayernu z PSG na Allianz w trakcie pandemii albo w ostateczności nawet skrót jego zagrań. Geniusz w kreacji.


0

@th@les zabawne, że im starszy tym dalej od bramki grał, a i tak więcej bramek zdobywał niż większość „topowych” napastników. Built different.

6

@Frimpong z @Kessie na jego imprezie z okazji porażki Arsenalu

2

@Laminedependencia i staruszek @Comentateiro musi ich ogarniać

4

@Laminedependencia Rapha w przeliczeniu na minuty dalej ma świetne liczby i w tym choćby w spotkaniach z Atletico jak wrócił, Realem czy decydujące z Osasuna. Nie przesadzałbym.

0

@Herato czas pokaże

4

A może Aston Villa na mistrza? Kto mówi nie?

7

@Kessie @Czajka90 @Eklerek ogarnąć wam taki?

1

United przynajmniej walkę o mistrzostwo Anglii ożywia. Na coś się przydadzą.

4

Kiedy wydałeś 70 baniek na nowego napastnika, ale jest tak potężny, że aż Jezus musiał kolejny raz zmartwychwstać żeby go zastąpić.

2

@bluu @Kessie’ego?

8

Nie dajcie się zwieść. Roony by z tego dwie bramki zdobył.

1

Perfekcyjnie dogranie i wykończenie.

1

Ulalala. Coś pięknego.

4

W sumie w tym sezonie możemy powiedzieć, że z linii obrony tylko Garcia staje na wysokości zadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bocheno1 komu? xD

37

Perez pozazdrościł nam maskotki i sprawił sobie własną

3

On szczególnie dobrze bije dośrodkowania, ale z tymi wolnymi bezpośrednimi na bramkę to chyba będzie taka miejska legenda na kolejne lata.

Ps. Oczywiście te dwa wolne idealnie uderzone

6

@beter2 nikt nie napisał, że jest drewniany. Różne rzeczy można zarzucić, ale nie to akurat.

Ps. Miał Guardiole jak City było jeszcze na topie i Scaloniego, a najwięcej goli w przeliczeniu na 90min i tak ma w Atleti

1

Co oglądam mecz Atleti na Canal+ to Leszek Orłowski dogryza Alvarezowi xD

0

Pozycja Almady w Atleti zdaje się rosnąć od momentu kiedy wyszły plotki o odejściu i niezadowoleniu zawodnika. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo już były takie przypadki w Atleti i różnie się kończyły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?