12

Ma rację, ale i tak kij w ta przepłacona „superlige”

0

@directedbyfcb a co Ci Panie kolego nie pasuje? Jesteśmy w top 8, a Real sobie zagra extra rundę. Wszystko na swoim miejscu.

0

Pięknie się tabela ułożyła :D

3

Bodo to jest widzę serious fucker w ostatnich kolejkach fazy ligowej xD

0

Wielki Real Alvaro Arbeloi xD

0

@Filipem pieniążki i odpoczynek przy jednak ograniczonej kadrze, a nie wiesz co będzie za X tygodni. Z resztą te dwa mecze mniej zawsze w walce o ligę i PK pomogą.

0

Najzabawniejsze, że jesteśmy dziadami, a i tak mamy dalej niezłe szanse na top 8…pod warunkiem, że wygramy.

10

My jesteśmy naprawdę „specjalni” z tą obroną. Natomiast zwróciłbym uwagę, że ogromna ilość bramek, który tracimy w ostatnim czasie pada po błędach przy wyprowadzaniu piłki. Dlatego przy naszym stylu tak ważni są topowi technicznie stoperzy odporni na pressing jak Bastoni, Schlotterbeck czy wcześniej Inigo. Żaden „fizol” jak Araujo czy van de Ven nas nie zbawi bo jak już nam wyjdą za plecy to szanse na nadgonienie są już naprawdę iluzoryczne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Nie wiedziałem, że nasz kolega @Bolton udzielił wywiadu ostatnio.
@blakkudium
@Kessie
@Luciano99

0

@Borneo ja nie zamierzam komentować jaka jest lub nie jest i jak wygląda lub nie wygląda ich relacja bo to nie moja sprawa, ale zwracam uwagę na logiczne konsekwencje tego co tutaj zrobiła jaką będzie komentowanie(w tym też krytyka) tego szeroko przez społeczeństwo. Inna sprawa, że nie wierzę iż taki wywiad nie był jeszcze dodatkowo oceniany przez nią przed autoryzacją tym bardziej, że nie był to wywiad na żywo więc zakładam, że znalazło się w nim dokładnie to co chciała żeby było.

3

@Borneo ciężko oczekiwać żeby ludzie nie komentowali jeśli udzielasz kontrowersyjnego wywiadu, który idzie viralem na Polskę. Widocznie chciała żeby ludzie o niej mówili.

0

@Criss18Barca to uważam jest problem głównie wizerunkowy dla tak wielkiego klubu i z takim szkoleniem oraz z utrzymaniem niektórych zawodników. Jak sam zauważyłeś lwia część pracy wykonywana jest na treningach i masz wiele topowych zespołów z top 5, które mają swoje rezerwy na poziomie 3/4 ligii w danym kraju. Przykładowo rezerwy Bayernu i BVB grają na poziomie lig regionalnych również czyli czwartego poziomu rozgrywkowego w Niemczech. PSG również miało wcześniej rezerwy na poziomie 4 ligi, a obecnie chyba w ogóle skupili się głównie na drużynach młodzieżowych, Rennes, który regularnie wypuszcza talenty jak Dembele, Camavinga ma rezerwy na poziomie 5 ligi francuskiej!! a kluby z Premier League mają w ogóle ligi rezerw nie połączone z głównymi szczeblami w Anglii, a szkolenie daje radę. Nawet u nas jak Guardiola obejmował Barce B to grali na poziomie 4 ligi zanim z nimi awansował i z tamtego zespołu wyciągnął choćby Busiego czy Pedro, a wielu młodych jak Gavi, Yamal czy Fati wprowadziliśmy praktycznie z drużyny u-19. To pokazuje, że największy problem to właśnie prestiż i wizerunek, a nie samo szkolenie.

2

@Criss18Barca no ma, ale został wprowadzony z drugiej drużyny i rozwinął się znacząco nawet jeśli nie ma poziomu na pierwszy skład. To dalej się liczy. Inna sprawa, że szkółka i druga drużyna to nie studnia bez dna, a im zespół jest lepszy sportowo tym też mniej miejsca jest na kolejnych młodych. Teraz już tylko wybitne jednostki się przebiją.

1

@Sysia11 prędzej Ferran. Raczej nie ma sensu budować strategii w oparciu o Lewego, którego pewnie najpóźniej w przyszłym roku już tu nie będzie. Ja bym w tym roku skupił się na tej obronie i pewnie wykupie Rasha biorąc pod uwagę nasze możliwości i sytuacje na rynku, a dopiero w 2027 rozstał się z Lewym i ruszył po napastnika. Może wtedy coś więcej się objawi na rynku niż aktualnie. Ofensywa i tak narazie sobie jeszcze radzi.

3

@Sysia11 przecież chłopak będzie wyraźnie droższy od Eyonga. Właściciele Chelsea mają nad nim kontrolę jak nad wszystkimi perełkami Strasbourga. To nie jest „tania” opcja, a pewniakiem też na tym etapie nie jest.

2

@BORO_12 napisałem, że nie jest to głupi pomysł i dobry kierunek strategii w naszej sytuacji gdzie nie możemy sobie 1/4 kadry wymieniać w jedno okienko jak takie City czy Arsenal.

4

@BORO_12 w naszej sytuacji to nie taki głupi pomysł zdominować ten obszar rynku z tymi nadal względnie tanimi prospektami i okazjonalnie uzupełniać kadrę jakimś dużym i kluczowym strategicznie wzmocnieniem jeśli nie jesteśmy w stanie funkcjonować jak kluby z PL czy takie PSG itd. Tym bardziej, że skauting mamy na wysokim poziomie i potrafimy wprowadzać młodzież do dorosłej piłki. Przy takich ruchach tak naprawdę wystarczy jeden, który się przebije do pierwszego zespołu lub zostanie drogo sprzedany i zwraca Ci inwestycje dosłownie z 10 takich transferów „groszowych”.

1

@Sysia11 myślę, że jego przyszłość zależy od BlueCo czyli prawdopodobnie trafi do Chelsea, a jak im nie spasuje to drogo go sprzedadzą więc nie ma się na co nastawiać. Z resztą już teraz byłby strasznie przepłacony względem aktualnego statusu z tych względów.

9

@Luciano99 u nas -10, za to w Liverpoolu -14. Zawsze może być gorzej.

1

@blakkudium ja to już prawie go nie śledzę bo i tak wiem, że trafi do angielskiej Cash League

1

@blakkudium Plan A: Schlotterbeck Plan B: Senesi
It’s that simple. Żaden van de Ven(nie ten profil i cena) ani Bastoni(jest tak możliwy jak to, że mi kaktus wyrośnie na głowie).

3

@BORO_12 ja czekam w spokoju. Jakie by nasze możliwości ostatecznie nie były to jeśli sprowadzimy najpierw napastnika przed wzmocnieniem obrony to będzie to moim zdaniem błąd w planowaniu kadry.

19

Dobrze mu powiedziałeś @Kessie. Polska dla Polaków…i inżynierów.

1

O matulu xD

2

@Kozinho. Ciekawe czy @Kessie nauczył młodego kraść rowery zanim wyszedł po mleko. Chociaż tyle mógłby mu po sobie zostawić jako część jego dziedzictwa.

3

@Kessie twierdzisz, że @blakkudium się skończył?

3

@vaqi nie widzę problemu

2

@July_6_BcN obawiam się, że dziecko może nie doczekać narodzin. Niestety organizm @jowita nie jest ewolucyjnie przystosowany żeby dzielić się z płodem ani kimkolwiek innym. Dziecko padnie z głodu.

0

@partymaker tak choć zawsze warto mieć z tyłu głowy, że tutaj już masz zawodnika, który pokazuje na tym topowym poziomie w dorosłym futbolu potencjał. Inni młodzi dopiero będą pokonywać tą kluczową barierę i nie zawsze się to kończy sukcesem choć faktycznie w ostatnich latach Barcelona jest w tym naprawdę wybitna.

@mekston prawda. Żebyśmy same takie problemy mieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?