1

Fermin haha. Co my robimy xD

0

Teraz głowa odblokowana to już z górki haha

0

@Litman wolę takiego co będzie regularnie dochodził do sytuacji oraz je wykorzystywał. Tutaj nie trzeba czarodzieja bo zespół mu stworzy sytuacje zawsze tylko kogoś regularnego w swoim wykończeniu.

0

Teraz można krytykować xDDD

0

Ewidentnie trzeba wszystkich sprzedać.

2

@partymaker każda sytuacja to setka…jeśli się nigdy nie grało w piłkę w klubie

1

@blakkudium jak trzeba będzie napisać kilka słów nawet gorzkiej prawdy to ktoś będzie musiał to zrobić

2

Wreszcie coś fajnego Cubarsi pokazał

0

Olmo i Fermin forma mutant w ostatnich tygodniach

0

Nie wiem jak się zakończy, ale już wiem, że to będzie atrakcyjny dla oka mecz.

1

@blakkudium ja już dziś wyłożyłem temat jego dyspozycji na stół. Wystarczy tej mowy nienawiści xD

4

Posiadacz największych bicepsów w Premier League w akcji xD

3

@Stinger_ kij w same bramki choć pomogłyby z pewnością siebie. Niech zacznie grać dobrze znowu bo aktualnie bez życia i kompletnie nie wygląda jak gwiazda tego zespołu tylko kolejny pionek w kadrze. Mowa ciała to krzyk rozpaczy.

1

Bierzcie mi już sprzed oczu to Atleti. Kupon uwalony, a jeszcze się człowiek wynudził.

1

@Faro taki żarcik choć trochę brzmi jakbyś miał delikatny żal, że obydwaj grali słabo, ale to akurat na Ferrana klub postawił. Ja osobiście nie mam takiego piłkarza. Jeśli tylko są profesjonalni i walczą dla drużyny to życzę każdemu dobrze nawet jeśli to nie poziom Barcy.

0

@Faro czyli nie lubisz go bo wygrał z Fatim walkę o skład? xD

0

@partymaker żeby przy okazji swojej pozycji na rynku tak nie obniżył żeby mu już tylko pozostanie w Atleti zostało.

5

Boszzzz…aż mnie gdzie jestem przeciwnikiem jego transferu do nas przykro się patrzy aktualnie na Alvareza. W tym momencie obraz piłkarza całkowicie pozbawionego pewności siebie i zdominowanego fizycznie przez zespół Levante.

2

@adi7adi8 dla mnie ma znaczenie w momencie gdzie podważana była nie tylko jego cena, ale też profil i jakość

15

Luis „niegodny Barcelony staruch” Diaz




3

Kolorowi krewni @Kessie z Realu muszą zacząć więcej się ruszać bo myśleniem to oni nie wygrają

1

@JanuszKorwinMikke już mniejsza z tym co naprawdę sądzą w klubie to raczej średnie źródło chyba

4

@BORO_12 wysoki, techniczny lewonożny stoper? Kim jestem żeby odmówić :)


1

@blakkudium



2

Niech chłop się tak nie rozpędza bo jeszcze będę musiał napisać jakieś oświadczenie na koniec sezonu z przeprosinami za tą całą szyderę xD

2

Jest i on haha. Czyli jednak nie tylko wygląd.

4

@Kessie napastnik nie ma grać dobrze i zdobywać bramki czy asysty. Topowy napastnik musi przede wszystkim świetnie wyglądać i takie są fakty.

3

Klasyczny Gyokeres

1

Lecimy xD

2

Bramka Oviedo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?