ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan_SW fun fact jest taki, że dalej w Atleti częściej trafia do siatki niż w City i znacznie częściej niż w kadrze. Nigdzie nie był tak efektywny jak w Atleti(no może nie tym momencie sezonu) gdzie może grać w najlepiej skrojonej pod niego roli na boisku z wyjątkiem kilku detali taktycznych, które miały miejsce w City. Moim zdaniem w kadrze jest trochę romantyzowany za te świetne mistrzostwa i chwała mu za to, ale Lautaro aktualnie daje wyraźnie więcej tej kadrze.
0
@daniel32778 kij wie, ale jak nie będzie miała to dowiemy się z kolejnego singla lub może nawet całej płyty
3
@Eklerek dokładnie po czterech mięsach bez rytmu meczowego i początkowo treningach indywidualnych nie tak łatwo wrócić z marszu, a i tak po nowym roku już odpalił czyli chyba 2 czy 3 miesiącach od powrotu do gry.
9
Ostatni raz taki szczęśliwy był po pierwszym treningu z afrykańską bestią… i nie chodzi o @Kessie.
2
@blakkudium niech będzie. Możemy się podpiąć.
19
To nie ma drugiego dna. Zwyczajnie mnie rozbawiło xD
1
@Popitek12 zakładaj już lepiej ambasadę Nigerii bo nowy tatuś jest w drużynie Cholo
2
@addept bez przesady. Zbyt słodko pierdząco by było. Są pewne wyjątki.
7
Dziś widzę testowany jest mój temperament i oczekiwane są ostre słowa na pewien temat, ale napiszę tylko, że cieszę się, że zawodnik, którego w swoim czasie bardzo ceniłem tak dobrze zaprezentował się w nowym otoczeniu i życzę Lookmanowi wielu więcej świetnych występów…a no i żeby był jeszcze pokój na świecie xD
3
@Frimpong może ma większą wytrzymałość xD
3
@BORO_12 @Andi18 zawsze w ostateczności zagra tam Rash(zakładam, że go wykupimy) czy nawet Olmo na F9. Jakoś przeżyjemy ten jeszcze jeden sezon tym bardziej, że atak sobie radzi i ma kto zdobywać bramki, a w 2027 może na rynku pojawi się jakaś okazja bo aktualnie takiej brak. W najgorszym wypadku sytuacja na rynku będzie podobna jak teraz(osobiście mam czutke, że za dwa lata ktoś z dwójki Isak/Eketike nie będzie do końca zadowolony ze swojej roli i zechce zmienić otoczenie).
17
Bobby co z armaty odpalił
7
@MesQueUnClub_87 może będzie klasyczny manewr rozbijania pensji na kolejne lata xD
3
Nie jest to wina zawodnika, ale no ciężko nie odczuć, że biednemu wiatr w oczy w tym przypadku xD
1
@blakkudium połamanego MAtSa
3
To jednocześnie dar i przekleństwo mieć taką łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych i tak słaba skuteczność.
1
@macio_944 mamy bet na czerwoną i karnego. Nazywa się BarcaxPSGbet xD
0
W sumie to Cancelo gra to czeka można się było spodziewać sprowadzając go szczerze mówiąc xD
3
Brawa dla Frenkiego. Bramka dzięki niemu.
2
@BillyButcher ten to mam wrażenie co chwilę ma jakieś wtopy xD
3
@blakkudium chłop kilka mesięcy temu nową umowę podpisał. Powodzenia.
2
@BORO_12 może się okazać, że nie będzie z czym walczyć bo nie sądzę żeby miał tutaj zbyt wielu fanów :D
10
@blakkudium kij w Alvareza. On chociaż zawsze pracuje dla drużyny, nawet jak mu nie idzie. Bierzemy się za żółwia xD
8
But this... does put a smile on my face. Polecam cały wpis Franosza bo idealnie pokazuje kim stał się Mbappe i tego już raczej żaden trener nie zmieni. Obecnie w topowych zespołach nie ma zawodnika mniej skupionego na potrzebach drużyny i bardziej na sobie. Chłop dosłownie jest mniej zaangażowany w grę swojego zespołu niż schyłkowy Ronaldo, a największym jego sukcesem jest to, że przekonał naprawdę wielu kibiców Realu i na świecie, że nie musi nic robić bo strzela pierdyliard karnych i ze średniakami po czym każdy mocniejszy rywal ich weryfikuje. Nawet jeśli ktoś zechce pokazać jak ciągnie teraz ofensywę Realu to ciekawe, że po jego przyjściu ofensywa Realu siadła i Vini czy Bellingham przestali przypominać dawnych siebie ustępując nowej gwiazdeczce Pereza, a ofensywa PSG odżyła jak i cały zespół. Można mnie nazwać odklejeńcem, ale dla mnie dziś to rak zdrowo funkcjonującego zespołu. Francuski Dyktator.
@BORO_12
@blakkudium
Ps. Jak ktoś mi zarzuci, że krytykuje głównie Juliana to jak widać znalazłem sobie nową ofiarę. Czas wypowiedzieć wojnę francuskiej ambasadzie xD
https://zapodaj.net/plik-ih6rAMlgDs
0
@Fog_W_1899 wiadomo, że fejk. Chociaż Enzo faktycznie się sypnęło chyba po Copa jeśli dobrze pamiętam xD
6
Powitanie Lookmana w Atleti w stylu Enzo xD
https://x.com/FabrizioFauna/status/2018480003504373880
8
@Luciano99 czekam więc na konflikt z Haalandem
19
@escarabajo Cristiano w najbliższym wywiadzie u Piersa Morgana: „Saudi League straciła wiarygodność”.
2
@blakkudium muszę kiedyś poszukać pierwszej wypowiedzi/artykułu mówiącego, że jesteśmy blisko 1:1. Czuję, że data może nas wszystkich zaskoczyć xD
2
@Ryoumen tbh obydwaj są tutaj równie mocni tyle, że jeden potrafi grać w tą grę, a drugi nie :D