1

@blakkudium czuję się jak za czasów kiedy Ole był tymczasowym. Ale to chodzi.

0

Brakuje nam nieodpowiedzialnych obrońców. Ja bym go brał do pary z Araujo. Przynajmniej na betach będzie można trochę zarobić.

0

@KaammiilM1206 obrona totków jest przereklamowana choć on i tak jest tym dużo lepszym z pary z van de Venem, który bez lidera obok się gubi

4

@gumaz @Kessie łamie telewizor na pół żeby obydwoje mogli oglądać wybrany mecz

3

@kanver_ Weź, człowieku, usuń to, bo aż wstyd w ogóle pomyśleć o czymś takim.

5

@Bolton mój dziadek ma taki śmieszny kostium

0

@Faro mam wrażenie, że piszesz o Ferminie tyle, że sprzed roku. On stopniowo dokłada kolejne elementy do swojej gry oprócz tych, które już miał na wysokim poziomie. Ofc nie jest typowym rozgrywającym, ale to też nie jest jego rola boiskowa. To łącznik między atakiem, a pomocą grający między liniami.

5

@Gall dlatego narazie jest tylko ciekawość, a nie pewność. Rzadko kiedy też będą mieli tyle miejsca z przodu co wczoraj.

10

@blakkudium o uj xD
Tak, pół roku do przodu mam już posty i bardzo tendencyjne statystki przygotowane.

9

Jako, że Atleti to chyba druga drużyna jaką najczęściej oglądam w tym sezonie to mega ciekawy jestem jak wprowadzi się w dłuższej perspektywie Lookman i Mendoza. Niech sobie dalej zajmują 2/3 miejsce w lidze, ale ta liga potrzebuje znowu mocnego Atleti.

0

@Barceloniarz987 ciekawe na ile Barrios wypadł bo narazie komunikatu brak

3

@Joe_Barbaro wiele zależy w sumie od dodatków i przypraw, ale smażony pstrąg to również mocny zawodnik :D

1

@Popitek12 What happened to you, Popi? You used to be someone I could trust.

0

@Kapitan_SW fun fact jest taki, że dalej w Atleti częściej trafia do siatki niż w City i znacznie częściej niż w kadrze. Nigdzie nie był tak efektywny jak w Atleti(no może nie tym momencie sezonu) gdzie może grać w najlepiej skrojonej pod niego roli na boisku z wyjątkiem kilku detali taktycznych, które miały miejsce w City. Moim zdaniem w kadrze jest trochę romantyzowany za te świetne mistrzostwa i chwała mu za to, ale Lautaro aktualnie daje wyraźnie więcej tej kadrze.

0

@daniel32778 kij wie, ale jak nie będzie miała to dowiemy się z kolejnego singla lub może nawet całej płyty

3

@Eklerek dokładnie po czterech mięsach bez rytmu meczowego i początkowo treningach indywidualnych nie tak łatwo wrócić z marszu, a i tak po nowym roku już odpalił czyli chyba 2 czy 3 miesiącach od powrotu do gry.

9

Ostatni raz taki szczęśliwy był po pierwszym treningu z afrykańską bestią… i nie chodzi o @Kessie.


2

@blakkudium niech będzie. Możemy się podpiąć.

19

To nie ma drugiego dna. Zwyczajnie mnie rozbawiło xD

1

@Popitek12 zakładaj już lepiej ambasadę Nigerii bo nowy tatuś jest w drużynie Cholo

2

@addept bez przesady. Zbyt słodko pierdząco by było. Są pewne wyjątki.

7

Dziś widzę testowany jest mój temperament i oczekiwane są ostre słowa na pewien temat, ale napiszę tylko, że cieszę się, że zawodnik, którego w swoim czasie bardzo ceniłem tak dobrze zaprezentował się w nowym otoczeniu i życzę Lookmanowi wielu więcej świetnych występów…a no i żeby był jeszcze pokój na świecie xD

3

@Frimpong może ma większą wytrzymałość xD

3

@BORO_12 @Andi18 zawsze w ostateczności zagra tam Rash(zakładam, że go wykupimy) czy nawet Olmo na F9. Jakoś przeżyjemy ten jeszcze jeden sezon tym bardziej, że atak sobie radzi i ma kto zdobywać bramki, a w 2027 może na rynku pojawi się jakaś okazja bo aktualnie takiej brak. W najgorszym wypadku sytuacja na rynku będzie podobna jak teraz(osobiście mam czutke, że za dwa lata ktoś z dwójki Isak/Eketike nie będzie do końca zadowolony ze swojej roli i zechce zmienić otoczenie).

17

Bobby co z armaty odpalił

7

@MesQueUnClub_87 może będzie klasyczny manewr rozbijania pensji na kolejne lata xD

3

Nie jest to wina zawodnika, ale no ciężko nie odczuć, że biednemu wiatr w oczy w tym przypadku xD

1

@blakkudium połamanego MAtSa

3

To jednocześnie dar i przekleństwo mieć taką łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych i tak słaba skuteczność.

1

@macio_944 mamy bet na czerwoną i karnego. Nazywa się BarcaxPSGbet xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?