ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To może Titi sam wznowiłby karierę bo inaczej ciężki temat xD
@BORO_12
@blakkudium
8
@July_6_BcN zobacz bo chyba jeszcze nie zostałaś pod tym tweetem oznaczona xD
2
@heniusss wyklepie się
3
@BORO_12 @Kessie @Eklerek @Czajka90
@Frimpong
1
@Faro Messi trochę zbyt konserwatywny i z tradycyjnymi wartościami. Stary Yamala myślę bardziej chętny żeby swoje geny rozsiewać po świecie. Oczywiście temat do wybadania jeszcze.
4
@Frimpong all i want is generational talent or little unemployed scoundrel
6
@Lanosss ewentualnie można trochę zamieszać i ją połączyć z ojcem Yamala choć ciężko przewidzieć wynik takiego eksperymentu xD
5
@blakkudium założyliśmy międzynarodowy związek i zostałem wybrany na prezesa w demokratycznym głosowaniu xD
11
Istnieją dwa typy kibiców Barcy xD
3
@mekston za mistrza świata dałbym nawet 300 i zadłużył klub na kolejne dekady
5
Pewnie już było, ale myślę, że to jest ruch na nasze możliwości. Już tak długo mydlą nam oczy co roku, że nie wierzę w żadne „wielkie” transfery co nie znaczy, że nie da się wykonać mądrych ruchów, które podniosą chociaż podłogę tej kadry nawet jeśli sufit zostanie taki sam i to jest moim zdaniem jeden z takich ruchów. Profil bardzo ala Bastoni/Schlotterbeck, potrafi zarządzać obroną, dobry wiek i doświadczenie. Oczywiście mając wybór wybrałbym tego Schlotterbecka, który też nie powinien kosztować astronomicznych pieniędzy przy długości jego umowy, ale coraz mocniejsze mam przekonanie, że do tego nie dojdzie więc Senesi to no brainer w takiej sytuacji. Ogólnie jakbym miał oceniać co będziemy w stanie zrobić na dziś znając historię naszych problemów(niektórych dalej nierozwiązanych) i jakie okienka poprzedzały wielkie słowa sterników to obstawiam takie okienko +/- czyli wykup Rashforda(sam fakt, że mamy wiele źródeł mówiących, że chcemy negocjować już niską klauzule powinno dać do myślenia co do tego co nas czeka), Senesi i może jeszcze jeden umiarkowany transfer gotówkowy w zależności od odejść. Oczywiście sprowadzimy też więcej takich dzieciaków jak teraz w zimie czy latem Roony’ego. W żaden transfer w stylu +€80m i na dużym kontrakcie kompletnie nie wierzę. Już sam Rash ma i będzie mieć nie taką małą pensję mimo atrakcyjnej ceny wykupu.
@BORO_12 @BORO_12
12
@Popitek12 jakie zdjęcie? Swoją atomową pchłę jej wysłałeś?
2
@baczekk13 do zrobienia…tyle, że w fm’ie lub fifie. Swoją drogą podziwiam wiarę, że tyle byśmy dostali za Araujo przy wysokości jego umowy i problemach mentalnych o których wie cały świat.
5
Pep potrafi w końcówki sezonów ligowych. Jest szansa żeby memy napisały się same xD
5
Jaki jest najbardziej utytułowany trener w historii rozgrywek o Tarcze Wspólnoty? Myślę, że to jest racjonalny cel dla Artety, a nie jakieś ligi czy LM w głowie.
1
@michaleu @Kessie spotkanie gołej dupy z batem
1
Nie wiedziałem, że jestem aż tak przekonujący xD
1
@JimMorrisonFCB spójrz w lustro i spróbuj z poważną miną przyznać przed sobą, że nie byłoby to zabawne. Nie da się. To historia, która tylko czeka żeby znów ją napisać.
5
Mógłby się Arsenal dla fabuły wyrżnąć na ostatniej prostej w walce o tytuł. Arteta po prostu nie może milionom kibiców na całym świecie zabrać powodu do żartów.
5
@blakkudium raz na wozie raz pod wozem. You can kill the man but not the idea :D
@Comentateiro tego z dzisiejszego występu przeciwko Clube Brugge? Nie widziałem.
4
Tyle oznaczeń dostałem, że chyba muszę zbiorczo odpowiedzieć. Tak, widziałem karnego Juliana oraz tak, nic to nie zmienia w moje ocenie potencjalnego transferu jeśli miałby tu trafić. Pozdrawiam cieplutko.
33
Bodo/Glimt w historycznym debiutanckim sezonie w LM:
-remis z Tottenhamem
-remis z BVB
-wygrana z Manchesterem City
-wygrana z Atletico Madryt
-wygrana z Interem(być może)
-na ten moment 1/16 finału i duże szanse na dalszą grę
To się nazywa mocne wejście.
6
@Sysia11 w tej chwili może brzmi to źle, ale przysłowiowe śmieci same się wyniosły. Ważne żebyś teraz zadbała o Siebie i syna, a jakoś się ułoży. Dobrze też, że masz wsparcie rodziców i nie zostajesz sama w tej sytuacji.
0
Ciekawe jak do tego doszło hmmm…
Simeone miał rację dekadę temu
1
@Kuchar z liczbami ciężko dyskutować
1
@Dankho94isback też bym wiedział jakbym trochę dłużej w FM’a popykał, a tak niestety brakuje mi kompetencji żeby być tak opiniotwórczym i muszę się zdać na naszego trenera
6
Co on może wiedzieć o tym jak ważny jest to zawodnik? Przecież tylko prowadzi tą drużynę.
8
Dopiero teraz zobaczyłem wynik z Rayo. To Atleti to jednak jest udane i nawet nie byłbym w szoku jakby się „zesrali” na Camp Nou jak ich przyciśniemy. Bije od nich ta frajerska energia dlatego wielka szkoda, że przy popisie sędziowskim chociaż jednej bramki nie zdobyliśmy u nich.
1
@Faro dobrze, że skład szeroki to można rotować do woli…młodzikami(fun fact: nie każdy będzie drugim Yamalem, Pedrim itd. i każdy ma inne tempo rozwoju). Wtedy byś narzekał, że dziś jesteśmy poza top 8 LM oraz drudzy w lidze i tak się to kręci. Z resztą jak tak lubisz narzekać to pooglądaj sobie przez jakiś czas inne topowe drużyny jak Bayern czy Arsenal i zobacz jak trenerzy dobierają jedenastki. Walisz mądrościami rodem z kursu football menagera jak na zawołanie, a biedaki co się tym pół życia zajmują i oglądają tych zawodników codziennie nie potrafią tego rozgryźć. O ironio.
2
Albo coś źle policzyłem albo w sezonie 2020/21 kiedy pobił rekord Lewy również miał 26 bramek ligowych po 22 kolejkach jak Kane. Zapowiada się ciekawa końcówka sezonu.