2

@blakkudium @BORO_12 pierwszy pewnie Bastoni bo łatwo potem rzucić wymówkę, że próbowaliśmy, ale cel ambitny i nie dało się zrealizować xD

1

@blakkudium stary znajomy

7

@Eklerek to tak abstrakcyjne, że aż mi się podoba xD

2

@Czajka90 aż tak będzie Ci @Kessie brakować?

2

A może kupimy Gyokeresa? Wszyscy wiedzą, że jego wielkim fanem też jestem. W gratisie nam dorzuca @Kessie(tak, dalej ich można posiadać).

0

@Criss18Barca Pensja wysoka, ale u nas Araujo czy Marcus choćby zarabiają więcej, a jak nie mamy €50m to nie mamy czego szukać też na rynku 9 choć moim zdaniem to tylko straszak medialny bo mówimy o gościu co za rok w czerwcu będzie wolnym zawodnikiem. Zamknie się w okolicach €40m moim zdaniem na spokojnie.

3

@mekston chcesz bana kolego? xD

2

@blakkudium co mnie Pan podpuszczasz wiedząc jak sceptycznie nastawiony i pełen obaw jestem wobec tego ruchu ;)

1

@Kubsoleon nie do wyjęcia. Dopiero rok temu za niego dali ponad 60 baniek i związali bardzo długą umową.

@RosjaninBut przy tym jaka posucha jest teraz na rynku naprawdę łatwo popełnić błąd. Za sam potencjał płaci się dziś tyle co kiedyś za gotowe gwiazdy. Szczególnie na tej pozycji gdzie brakuje aktualnie topowych napastników na rynku. Nie wiem czy bym nie przeczekał roku z jakąś solidną opcją „low cost” i obserowował jak się będzie zmieniać rynek. Myślę, że za rok ktoś z dwójki Isak/Ekitike może odejść z Live.

1

@blakkudium nie, co naskrobali?

2

Przynajmniej jakieś poważne źródło. Schlotterbeck w wersji dla uboższych finansowo.
@BORO_12
@blakkudium
@Beztroskii

1

@Guillegavira dajcie spokój z tym van de Venem. Kolejny co szybciej biega niż myśli. Już nie mówiąc o kosztach.

1

@NeroTFP1 Barça ostatecznie wyszła na tym dobrze, ale tamta Chelsea(pierwszy sezon po zmianie właścicieli i wywróceniu klubu do góry nogami) to słaby wyznacznik indywidualny dla jakiegokolwiek zawodnika w tym chaosie.

3

@kanver_ Angielskie Getafe Premium

0

@Beztroskii no u mnie ciężko to wyważyć bo jednak często też gramy na zespoły broniące dość kompaktowo i agresywnie, a obrońcy nigdy nie byli tak fizyczni jak dziś. Kane traktuje w zupełnie innej kategorii bo on daje Ci najlepsze z obydwu światów, ale nawet ten Joao Pedro ma bardzo dobre warunki fizyczne i będzie mógł iść rozwojem w kierunku właśnie Benzemy czy Kane. Julian jest dla mnie tutaj zbyt ograniczony swoimi możliwościami fizycznymi(we wszystkich rozgrywkach to wygrał może ok 35-38% wszystkich pojedynków w tym sezonie, a nie oszukujmy się, ale na tej pozycji gdzie trzeba toczyć tyle pojedynków ze stoperami to ważne i tutaj przykładowo Ferran też często dostaje po tyłku, a nie jest takim całkowitym chucherkiem) i wymagałby właśnie alternatywy w kadrze na scenariusze gdzie klasyczna 9 będzie potrzebna. Nie jestem fanem transferu Juliana do nas i chyba już nie zostanę co nie zmienia faktu, że w piłkę grać potrafi. Inna sprawa, że mam problem teraz z zaproponowaniem rozsądnej cenowo i jakościowej kandydatury bo poza Kane każda inna opcja ma większe lub mniejsze wady dla mnie. Rynek napastników jest okrutnie suchy stąd i ceny są z czapy za zawodników dalekich jeszcze od bycia topowymi.

0

@mekston konflikty w Europie, na Bliskim Wschodzie, silne zaanagażowanie się militarne mocarstw i Arteciarze na drodze do mistrzostwa…źle się dzieje na świecie.

0

Jak Wenger wymyślił swojego spalonego to taki będzie wkład Artety w rozwój piłki nożnej

2

@Kamiloza91 ładnie to tak kibicować futbolowym terrorystom żeby mistrzostwo zdobyli?

2

@regatta52 w tym sezonie akurat długo się trzymali w okolicach top 6

9

Dzień, w którym ta wersja Arsenalu wygra ligę będzie najmroczniejszym dniem w historii Premier League.

0

@Beztroskii ja mam dalej z jego profilem duży problem. Oczywiście nie lubię tak sztywno patrzeć wstecz bo wiele zależy od tego czego aktualna drużyna potrzebuje oraz czego potrzebowały te w przeszłości, ale z wyjątkiem Villi, który zepchnięty do boku żeby zrobić miejsce Messiemu jako F9 to były ruchliwe, ale jednak mocne 9. Szczególnie ten Suarez fizycznie był bardzo mocny i dominujący w polu karnym. On oczywiście dalej ma sporo zalet i temu nie zaprzeczam, ale mam wątpliwości czy szczególnie przy tej cenie to jest w 100% to czego Barcelona teraz potrzebuje i czeka nie ma w kadrze, a czy nie będzie to tak, że będzie to zawodnik na wybrane mecze gdzie rywal pozwoli mu grać tak jak lubi, a w innych zwyczajnie stoperzy go fizycznie stłamszą lub wypchają poza pole karne. To też profilowo jednak zawodnik poruszający się najczęściej w strefie Fermina/Olmo i tak go trenerzy najczęściej widzieli. Nawet w kadrze Scaloni najczęściej jak chce już zagrać z 9 to posyła do boju dużo mocniejszego fizycznie Lautaro(który dalej do mnie też lepiej jednak wygląda obok silnej 9). Oyarzabal właściwie podobny typ tylko oczywiście mniej ekskluzywny i tańszy, a co do Kane się zgodzę. Jedna z najbardziej kompletnych 9 ostatniej dekady.

Z Alvarezem oczywiście teraz najczęściej moje posty są żartobliwe i przerysowane bo się przyjęło, że krytykuje go podczas gdy realnie mój jedyny problem to ten profil i czy będziemy w stanie w pełni wykorzystać jego potencjał co jest kluczowe przy takiej inwestycji oraz czy realnie wniesie faktycznie to czego nam brakuje zamiast więcej tego co już w kadrze mamy.

5

@Filipem on moim zdaniem najlepiej funkcjonuje jak nie ma na nim takiej presji bo wbrew pozorom potrafi grać w piłkę tylko głowa mu nogi plącze. Dlatego najlepiej wyglądał jak musiał gonić Lewego, a nie jak musi sam wyznaczać standard na tej pozycji. W skrócie najlepiej się prezentuje jak może, a nie musi dowieźć.

4

@blakkudium to są moje dzieci. Jasne, że jestem dumny.

5

Nie mam tak skrajnie krytycznej opinii o Ferranie jak niektórzy i dalej widzę dla niego miejsce w Barcelonie jako zmiennik nowej 9, ale to mnie rozbawiło muszę przyznać xD

1

@BorzyKrzys Donaldowi się bardziej podoba inna nacja xD

6

@Kozinho. Mnie coraz mocniej ten Osimhen po głowie chodzi. Może głąb, ale profilem bardzo pasuje. Ewentualnie Guirassy na przeczekanie też by dał radę w rozsądnej cenie. Mamy jednych z najlepszych kreatorów na świecie więc taki gość musi głównie potrafić utrzymać się przy piłce z obrońcą na plecach czy pograć na ścianę oraz znaleźć sobie miejsce i wgrać pojedynek fizyczny w polu karnym, a piłka go już tam znajdzie. No i ofc musi trafiać regularnie w ten duży prostokąt.

8

@Bolton @mekston nie muszę już nic pisać bo moja propaganda tak się rozprzestrzeniła, że sama się napędza xD

5

5

@Arden no poprzedni sezon był chory i z tym się mogę zgodzić, ale dalej jest mega istotnym graczem dla tej kadry. To nie tak, że masz tylko dwa poziomy czyli ocierasz się o Złotą Piłkę albo jesteś do niczego i masz zjazd. Kibice za bardzo lubią popadać w skrajności jak dla mnie i brakuje w tym nakręcaniu się zdrowego rozsądku.

4

@Arden ja bym powiedział, że zwyczajnie jest bez formy po ostatniej kontuzji i tyle. Ja wiem, że kibice lubią mega szybko wydawać osądy(co się nasłuchałem w pierwszej części sezonu, że Flick odstawił Bernala to moje), ale próbka z rundy jesiennej dalej jest dobra oraz co istotne dalej pełni rolę na boisku zgodna z jego profilem piłkarskim, a nikt nie robi z niego na siłę zawodnika w typie Dembele/Yamala wyizolowanego na skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?