1

Maldini co dał teraz. Coś pięknego.

0

Newcastle już się chyba wybiegało. Ja w szoku, że nie da się tak wściekle zakładać pressing 1-1 przez 90min xD

0

Raphinha dziś daje dużo, ale nie tak dużo jak by dał…a z resztą sami wiecie co dalej ;D

2

@Lionel_Messi10 Senesi doceniony w końcu

1

@turhiay niech sobie szczekają. Ponowne spotkanie gołej dupy z batem już niedługo.

2

@Pedri16Future ale nie tak niesamowity jak Fati musisz sam przyznać

1

Skoro nasze dziewiątki nie „dziewiątkują” to wprowadziłbym tego Olmo na f9 co by dodać trochę nieprzewidywalności i przewagi w środku pola.

2

Jeśli to nie jest karny to nie wiem co nim jest

0

Takie prezenty musimy wykorzystywać…

4

Fati zdobyłby już dwie, ale Flick nie dał mu szansy

3

@macio_944 nie bądź taki skromny. Myślę, że wielu użytkowników ma większą wiedzę niż Flick z całym sztabem i nawet potrafią lepiej oceniać bez oglądania zawodników na treningach czy wiedzy na temat urazów, przeciążeń, stanów mentalnych itp.

3

@Faro problem w tym, że te opinie są przypuszczam bardzo celowo kontrowersyjne i naprzeciw wszytkim „dla zasady” i żeby szumu narobić bo merytorycznie nie mają żadnych podstaw lub minimalne do obalenia bez problemu. Stricte piłkarsko są przeważnie bez sensu lub wręcz naiwne.

2

@Pedri16Future ma krew na rękach. Odpalił Ansu Fatiego i postawił na mniej utalentowanego Raphinhe. Samo to jest zbrodnia niewybaczalna.

0

@Bercik77 boszzz…nawet ciężko to skomentować.

2

@Lionel_Messi10 czy ja rozmawiam z jakimś ograniczonym poznawczo dzieckiem? Widziałeś w ogóle tą sytuację czy dla zasady negujesz?

1

@Lionel_Messi10 ale jakie znowu drukowanie człowieku? Wtf? XD

2

Możemy sobie narzekać, że znowu sędziowie i klasyk w meczach Realu, ale no tutaj ciężko mieć jakiekolwiek pretensje o decyzję.

0

Najwyższa pora żeby Haaland się przełamał bo od początku roku jest cienki jaki sik pająka.

0

@Toretto nie jest to jednoznaczne bo znowu w PK i LM wyraźnie wyższe xG z gry na 90min i bramki na 90min ma Ferran(xG z gry nawet 1.5-2 razy wyższe na 90min). To też jest dosyć zmienne w zależności od etapu sezonu bo znowu jesień lepiej trochę kończył Ferran. Powiedziałbym, że wypadają podobnie i różnice są detaliczne pod tym względem i głównie forma oraz to co mogą dać z gry powinny decydować w danym momencie kto jest bardziej przydatny.

Ferran w LM:
-0.88NPxG na 90min
-0.73 bramki na 90min

Lewy w LM:
-0.49NPxG na 90min
-0.37 bramki na 90min

Ferran w PK:
-0.79NPxG na 90min
-0.37 bramki na 90min

Lewy w PK:
-0.4NPxG na 90min
-0.0 bramki na 90min

1

@Toretto w tej chwili Ferran ma xG z gry na 90min na poziomie 0.68, a Robert 0.78. W najlepszym swoim momencie pod koniec roku obydwaj mieli jakoś 0.8 i ogólnie to dalej wysokie wyniki(w skali Europy nawet topowe, ale nasz styl nie jest tu bez znaczenia np. Haaland w lidze ma 0.66NPxG, a Kane 0.67NPxG) choć widać duży spadek pod tym względem głównie u Ferrana od początku roku co ma potwierdzenie w jego formie.

2

@Messibestplayerintheworld stop playing with my feelings u MF’s

3

@lucca87 moim zdaniem ten okres i ogólna niechęć do niego trochę wypacza jego ogólną przydatność i moim zdaniem może być bardzo dobrym zmiennikiem podstawowej dziewiątki co już pokazywał, ale teraz już jestem pewien, że na bycie numerem jeden nie ma głowy i to jego największy problem. On dobrze się prezentuje głównie jak nie ma takich oczekiwań i może, a nie musi dowozić. Wtedy daje coś extra, a jak nagle wszystkie oczy są zwrócone na niego i musi wyznaczać standard na tej pozycji co tydzień to nogi mu się plączą i traci całą pewność siebie.

0

@NeroTFP1 Nie tylko tytuły się liczą, ale też wpływ na rozwój futbolu. Trenerzy jak Guardiola czy Klopp mieli ogromny wpływ na jego rozwój i trendy przez lata, a Arteta przykładowo znalazł sposób żeby obrzydzić wszystkim piłkę. Nie da się obok tego przejść obojętnie.

6

Biedak się podetrzeć nie może bez pozwolenia agenta. Potężny agent Moussa Sissoko trzyma go w swojej piwnicy i wydziela nawet kieszonkowe.

7

Przyznawać się szybciutko. Który to?

4

Potężny Szwagier zza kulis robi swoje show


https://tenor.com/blOMO.gif

1

Ciekawe w sumie, że mimo formy naszych 9 Hansi unika prób gry z fałszywą nawet w spotkaniach, które teoretycznie dają do tego warunki. Pytanie czy to decyzja personalna mająca na celu jednak próbę zbudowania tych graczy czy bardziej sytemowa i jest to element struktury, którego nie chce naruszać nawet kosztem wystawienia graczy gorzej dysponowanych.

1

@12Frost12 Harry Kane nie jest typem 9 żyjącej tylko z podań. To profil bardzo podobny do późnego Benzemy na tym etapie kariery czyli zawodnik, który łączy obydwa światy. Z resztą fajnie kiedyś opisał go Coman w wywiadzie i czym się różni od Roberta. Też nie zgodzę się, że nasz futbol tak kompletnie się różni od tego co chce grać Bayern. Są różnice, ale na poziomie pojedynczych elementów, a nie szkieletu modelu gry za Kompany’ego. Z resztą nawet te same profile zawodników nas interesowały w ostatnich latach.

1

2025 kompletnie nas nie przygotował na to co oglądamy na początku 2026 na pozycji napastnika w Barcelonie.

4

@partymaker @clyde @mekston ale wiecie, że z Flickiem nie wygracie LM? Wiecie, prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?