0

@Bykunn to ogólne odniesienie do często pojawiającej się argumentacji. Tragedii nie ma i w 2026 wygląda na pewno dużo lepiej niż Ferran, ale ta jedna statystyka podana sama też daje jednak jeszcze dosyć wąski obraz co do dyspozycji. Nie chce tworzyć przesadnie długiej wypowiedzi bo samych statystyk oprócz testu oka do oceny jest znacznie więcej, ale już same xG skorygowane o jakość uderzenia u Ferrana i Lewego wskazują, że mogliby się lepiej zachowywać pod bramką.

@Gall ja tej hierarchii nie neguje. Sam od początku jestem za tym żeby w pierwszej kolejności wzmocnić obronę przy opcjach, które mamy w ataku i obronie oraz tym co oferuje rynek aktualnie.

2

Swoją drogą to chyba najgorszy możliwy argument przy naszych 9 czyli, że nie mają serwisu czy koledzy nie lubią z nimi grać. Dosłownie nasze 9 nawet przy takiej formie dalej są w ścisłej czołówce graczy dochodzących do największej ilości sytuacji, a skrzydłowi i pomocnicy tworzących sytuacje. Ferran i Lewy mają wyższy współczynnik bramek oczekiwanych na 90min niż choćby Kane czy Haaland. Nie ma aktualnie drużyny na świecie gdzie napastnik mógłby liczyć na lepszy serwis.

2

Wychodzi na to, że karanie Rudigera to przejaw rasizmu do którego komitet sędziowski nie chce dopuścić.

0

Dziś to się naprawdę nie obrażę jeśli Alvarez rozegra swój najlepszy mecz w sezonie. Przysięgam.

1

@Luciano99 ale Guardioli z dyktatorem to ty w jednym zdaniu nie zestawiaj

3

1/4 wykonane i jedziemy dalej bo jest robota do zrobienia

1

@blakkudium zestawiasz Pan dwie zupełnie różne statystyki czyli xD Arsenalu vs xG City i Nico

2

@Doren01 niech nie wyciąga wniosków właśnie. Ktoś nam musi rozrywkę dostarczać.

3

@KamQiX niech bierze. Coś mu się należy od życia skoro już Arteciarzom kibicuje. Nawet dam mu jakieś 10min na ucieczkę z miejsca zdarzenia zanim zadzwonię po bagiety w ramach dobrej woli.

4

Miejmy nadzieję, że ten mecz wypełni portki Arteciarzy na resztę sezonu i da wiatru w żagle City. Tu dalej można zrobić coś naprawdę zabawnego.

0

@Szmulek oj…ktoś tu nie wierzy w proces

1

@Kessie możesz mi jednak podrzucić ten link do meczu. Fajne widowisko podobno.

2

@kanver_ w sumie w samej lidze Robert na wyższe odrobinę NPxG na 90min niż w zeszłym czyli w przeliczeniu na minuty w lidze dochodzi do takiej samej/odrobinę większej ilości sytuacji jak wcześniej. Oddaje też trochę więcej strzałów oraz celnych uderzeń na bramkę w przeliczeniu na 90min.

2

@Kessie zgłoszę Cię za groźby i mowę nienawiści

1

Widzę, że polskie stacje się zjednoczyły oraz postanowiły się przeciwstawić futbolowemu terroryzmowi Artety i nie pokażą finału pucharu ligi. Słusznie bo tylko razem możemy uleczyć futbol.

0

@JimMorrisonFCB wpisz Kane w wyszukiwarce na stronie i wejdź w pierwsze kilka artykułów to już coś znajdziesz

0

@partymaker wiadomo, że to hiperbola, ale wielokrotnie jak pisałem, że to zawodnik o profilu Benzemy to ludzie się spierali ze mną lub bywały opinie, że to dosyć statyczny egzekutor.

0

@marcin62 zdziwiłbyś się xD

5

Kibice: Kane to statyczna dziewiątka w starym stylu bez techniki i egzekutor, któremu ja nie dograsz to nic nie zrobi.
Kane:

1

@kuczyniak Musisz się zastanowić po prostu jaki zasób jest teraz dla Ciebie najcenniejszy i czego bardziej potrzebujesz aktualnie.

0

Ciekawe czy Atleti jest w stanie to wtopić xD

1

@blakkudium zagłaskał piłkarzyków. Powinni go darzyć szczerą nienawiścią. Factos.

3

Ten co złotousty. Podoba mi się xD

„Newcastle come with their financial power and the intensity of the Premier League, but they are entering a temple where money does not matter."

1

@mekston ale czy skłamał? #JusticeForAnsu

1

@Comentateiro z liczbami ciężko dyskutować

1

@Faro Flick na farcie. Króciutko z nimi.

2

@Piotrek1993 z tym Arsenalem to może być ciężko

23

Rozwój Martina na przestrzeni ostatnich 18 miesięcy powinien zostać przestudiowany. Może to nie typowy wonderkid, ale Hansi zobaczył w nim potencjał, którego nikt inny nie widział i teraz pięknie oddaje chłopak.

1

Maldini co dał teraz. Coś pięknego.

0

Newcastle już się chyba wybiegało. Ja w szoku, że nie da się tak wściekle zakładać pressing 1-1 przez 90min xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?