ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Argentyńczycy…charakterni czy jednak buce?
0
Będzie kontrowersja
0
Wejście głupie, brutalne i zasłużona czerwona, ale to nie był celowy atak na nogę
0
Ale pograli! Brawo!!!
3
@Kessie Czas dziś zrobić 2/4 i powoli do celu
1
Kto tego Martina wsadził na grafice do środka pola? xD
Eryczek tam zagra.
2
@BORO_12 tak, choć konwersja na początku roku i tak jest zwyczajnie zbyt słaba.
@LeoMessiiBarcaPepa w skali całego sezonu się zrównuje, a nawet wypadamy lepiej( Barça 78 bramek z xG 73.2, a Real 64 bramki z xG 65.6). To jest wynik od 1 stycznia 2026 więc pokazuje przede wszystkim nasza „formę” strzelecka na początku roku.
6
Barça najbardziej nieskutecznym, a Real najskuteczniejszym zespołem w od 1 stycznia 2026 w La Liga. Dane ofc przed spotkaniem Realu z Majorka.
@BORO_12 @blakkudium @Beztroskii
3
Podobno po konferencji prasowej po spotkaniu z Majorka zgłoszono zaginięcie Alvaro Arbeloi. Miejscowy oddział śledczy podejrzewa, że wszedł Viniciusowi lub Mbappe tak głęboko w tyłek, że zwyczajnie zniknął.
3
@partymaker oczywiście piłkarze są niewinni. Trzeba w lecie znowu zmienić trenera, dokupić kolejną gwiazdkę z przerośniętym ego i wtedy wreszcie zacznie hulać to Galacticos 3.0 xD
3
@Popitek12 nie wiem czy to możliwe żeby zatrzymać Mistrza Świata
9
Będę to powtarzał do usranej śmierci, ale Real bez Mbappe>Real z Mbappe. Indywidualnie może się prezentować świetnie z piłką przy nodze, ale zwyczajnie z nim na boisku kolegom gra się trudniej, a trenerzy mają wielki problem żeby zbalansować zespół kiedy Kylian jest na boisku.
4
Arbeloa musi chyba jakieś wypieki domowej roboty przynieść znowu jutro na trening żeby przeprosić gwiazdki za tą stratę punktów.
1
@mekston Flick out, Raphinha out, Ansu in. Taka jest moja prawda futbolu.
4
Szczerze to po pierwszym spotkaniu z Arsenalem gdzie mnie mocno zaskoczył trochę sobie go posprawdzałem i widać ogromny potencjał fizyczny oraz co zaskakujące nawet obiecujący techniczny mimo sporego marginesu do rozwoju jeszcze(rocznik 2006), ale tutaj ofc za wcześnie żeby być pierwszym wyborem u nas i pewnie zacząłby od ławki+ obawiam się, że cena byłaby mocno nieadekwatna patrząc za ile Niemcy ostatnio sprzedają napastników.
@BORO_12 @blakkudium @Beztroskii
0
Za bardzo chce się młody pokazać na siłę. Nie powiem klasycznie żeby grał zachowawczo, ale trochę spokoju by mu się przydało przy piłce bo strasznie nerwowo gra :D
4
Orzechy rozłupane
6
Gyokeres jest cienki jak sik pająka, a @Kessie wygląda jak niedopieczony żyd. Twój ruch.
0
No i po co tego Świdra jak on w Grecji się kopie po czole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@MirusAmisz traktowaliśmy go jak (gorszego)brata, a on tak nam się za zaufanie odpłaca gdzie tak długo ukrywał tą informację. Jestem wstrząśnięty. Niech zabiera ten swój koszerny tyłek i znika zanim dojdzie do rękoczynów.
3
@Kessie wcześniej Cię tolerowaliśmy i czasem było nawet zabawnie, ale żyd to już przegięcie. Chyba nadchodzi czas żebyś się „wykąpał”.
1
@mekston ciężko zapomnieć taką technikę
1
@Popitek12 powiem tak. Francuza na siłowni bym z nim nie zrobił.
0
@Eto'o9 R10 Bóg lubi męczenników. Lepiej go w to nie mieszać.
4
Bo dogłębnej analizie przeprowadzonej z @Luciano99 i jego sztabem analityków doszliśmy do wniosku, że możemy awansować na mistrzostwa, ale możemy też nie awansować. Niestety nie mogę zagwarantować, że wszyscy członkowie sztabu byli w stanie trzeźwości w trakcie przeprowadzania analizy, ale nie zaburza to jej ostatecznego wyniku.
1
@mekston tak samo jak robienia francuza?
5
Nie z nami te numery xD
0
@Faro moim zdaniem powinno się zawodnikom zakazać dużo biegać i pracować nad aspektami fizycznymi żeby premiować tylko i włącznie techniczne profile. To powinno załatwić sprawę.
3
@Chimera jest tyle tematów polaryzujących La Bambe. Wystarczy wybrać i potem obserwować jak płonie.
1
@Luciano99 brak mu typowo polskich cech przywódczych. Jak nie rzuci czasem „mięsem” w stronę kolegów tak, że będą mieli pełno w spodniach to żaden lider xD