2

@blakkudium niech świętują bo o inne nagrody może być ciężko xD

3

@blakkudium chyba trzeba dokonać zmiany na fotelu prezesa Międzynarodowego Zrzeszenia Jebaczy Alvareza bo kolega @MessiForeverTheBest mnie przebił właśnie xD

1

Załóżmy, że możemy dokonać tylko jednego dużego transferu i musicie wybrać jednego z trójki Diomande/Alvarez/Bastoni. Kogo wybieracie i dlaczego?

5

@JimMorrisonFCB niech będzie. Przegranej walki o pierwsze.

2

@Faro szkoda nie szkoda. Fajnie się prezentuje momentami, ale wiedział na co się pisze, a i tak dostał więcej niż mógł się spodziewać przychodząc z Danii jako nastolatek po roku bez gry z powodu kontuzji żeby zastępować jednego z głównych kandydatów do Złotej Piłki.

1

@takisobiektos zakład psychiatryczny „La Bamba” przyjmie każdego pacjenta z otwartymi ramionami

7

Silny mental. Będzie pasował jak ulał do walki o drugie miejsce co roku.
@Kessie @Eklerek
@Czajka90

1

Że też jeszcze żaden topowy klub naszego „garbatego” nie wykupił z Betisu. Nawet jak na trolling to można się wysilić na bardziej merytoryczną argumentację xD
https://www.fcbarca.com/134299-raphinha-zakonczyl-swoj-udzial-w-meczu-z-francja-z-urazem,dyskusja-16700168.html#comment-16701366

5

To zawsze dylemat bo z jednej strony jesteśmy klubem docelowym, który zarabia właśnie na swojej marce/popularności i sukcesach sportowych, a nie sprzedającym jak taka Benfica, Ajax czy BVB więc na pierwszym miejscu zawsze jest wynik sportowy, a z drugiej strony dalej brakuje nam środków na wzmocnienia i duży zastrzyk gotówki oraz zejście z pensji może pomóc dokonać kilku wzmocnień. Inna sprawa, że tu masz w pełni zintegrowanego z drużyną zawodnika o dużej jakości i cechach przywódczych(nie do wycenienia), a wpasowanie nowych zawodników to zawsze pewna niewiadoma i nie zawsze nawet rynek oferuje opcje, które faktycznie ten poziom podniosą.

Ps. Nie wiem czy mi się zdaje, ale Filip jest młodzieżowym trenerem i chyba kiedyś był u nas na kanale albo na już na nieaktywnym 9CAMPNOU prowadzonym przez Michała i Adriana z naszej redakcji gdzie oceniał Xavinete pod względem taktycznym.

6

@BojanKriKicz pismaki zawsze dużo piszą, a finalnie różnie wychodzi. Joan Garcia miał mieć uraz łydki i pauzować kilka tygodni, a skończyło się na mocnym skurczu i grał w podstawie już w kolejnym spotkaniu. Przy sytuacji Mbappe też kompletnie nie wiedzieli co jest pięć tylko sobie strzelali na ślepo. Czekajcie na oficjalny komunikat zamiast się nakręcać.

4

@ZwyklyKibicBarcy04 nie panikuj. Jeszcze nie wiemy nawet jak poważny jest uraz oraz ile będzie pauzować. Równie dobrze może zaraz po przerwie reprezentacyjnej być dostępny.

1

@mekston świetna ma tą fryzurę trzeba przyznać

4

@blakkudium z bólem serca bo wiem jak ciężko dziś o dobrego potomka zbieraczy bawełny, ale zrobię co muszę

4

Możecie pisać, że to fejk, ale w moich oczach to prawdziwa wypowiedź. Nigdy bardziej prawdziwej nie usłyszałem od piłkarza.

7

Już wkrótce na HBO xD

7

@Kessie Aż chyba sobie zamówię

1

@blakkudium no ścieżki są różne tutaj i najbardziej mnie ciekawi optyka Flicka. Tutaj wydaje się trochę uciekać od gry z fałszywą 9 poza krótkimi fragmentami spotkań, ale to może wynikać z wielu powodów zaczynając od systemowych/taktycznych, a kończąc na sytuacji kadrowej na innych pozycjach czy chęci jednak zbudowania naszych 9 zamiast jeszcze zmniejszania ich roli.

2

@BORO_12 Wiele zależy co tam ostatecznie Szwagry planują i to tak na poważnie, a nie jak z Nico czy Diazem. Na ten moment nasze cele wydają się surrealistyczne przy tym jak funkcjonowaliśmy przez ostatnie okienka dlatego nie wierzę w więcej niż jeden duży transfer tylko pytanie czy to będzie obrońca czy napastnik.

2

Ciekawe w sumie czy Lewy zaakceptowałby faktycznie drugoplanową rolę i obniżkę o ponad 50% w przyszłym sezonie przy przejściu nowego napastnika. Ogólnie przy całej tej debacie czyli zostawić Lewego czy Ferrana albo żadnego mam wiele problemów i dużo zmiennych sportowych oraz finansowych do rozważenia jak np. jaka oferta za Ferrana byłaby satysfakcjonująca(ostatni rok kontraktu)? Na jakiej pensji miałby zostać Lewy? Nawet przy ocenie sportowej do roli tego „Jokera” pojawia się sporo wątpliwości bo na jesień rywalizację wygrywał Ferran, a teraz na wiosnę Lewy i generalnie problemem jednego jest stopniowa, ale jednak obniżka możliwości fizycznych co wpływa też na możliwości piłkarskie(bardziej zmęczony i częściej spóźniony zawodnik naturalnie będzie też więcej błędów technicznych popełniać), a drugi ma problemy żeby dźwigać presję i w momencie jak mu się głowa blokuje go jest praktycznie bezużyteczny natomiast kiedy jego rola jest bardziej drugoplanowa(a co za tym wymagania co do niego są trochę mniejsze) to potrafi się odpłacić za zaufanie co pokazywał choćby w zeszłym sezonie. Pytanie też kto przyjdzie jako pierwszy napastnik bo jeśli np. Alvarez to może warto mieć zupełnie inny profil na ławce i ta silna 9, a to tylko część pytań, których jest dla mnie znacznie więcej żeby to już teraz roztrzygnąć jednoznacznie.

@BORO_12 @Beztroskii

1

@Popitek12 Argentyńskie krowy najlepsze na steki, a piłkarze dla Barcelony. To moje hasło wyborcze, z którym wystartuje w następnych wyborach na prezesa Barcelony.

13

W obecnej sytuacji czyli przy jego długości oraz wysokości kontraktu w połączeniu z jawnymi klinicznymi zaburzeniami nastroju jest niesprzedawalny na rynku i na tym można zakończyć.

10

@Popitek12 a jak faceci? Był jakiś partner treningowy do francuza?

0

@BORO_12 mało go obserwowałem ostatnio i nie jestem pewien jak przebiega jego rozwój do końca. Na pewno z nami zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie, ale to mało. Na same liczby bym tak 100% zerojedynkowo nie patrzył biorąc pod uwagę choćby w jakim zespole i systemie gra. Pewnie jest to głównie spowodowane kwestiami finansowymi i innymi celami naszymi, ale może skauci mają o nim bardzo obiecujące raporty. To jednostkowy przykład, ale zobacz choćby jakie były „staty” Diomande sezon przed transferem do Lipska i co robi teraz. To ofc trochę takie usprawiedliwianie ruchu, ale wolę zobaczyć na własne oczy choćby w presezonie jak się wpasuje bo ryzyko tutaj jest żadne.

2

Mimo zaawansowanego wieku i co za tym idzie trochę mniejszej roli nadal jeden z najlepszych graczy Atletico. Duże osłabienie rywali z Madrytu i całej La Liga.

5

Wielki projekt Artety po +7 latach i wydaniu ponad miliarda na transfery nie wie co robić w ataku pozycyjnym xD

1

Gratulacje dla reprezentacji Izraela zwycięstwa nad Atletico Madryt

0

A temu co? Cukier spadł jak Nacho?

2

@mekston jak dołoży jeszcze ze dwa udziały bramkowe i Atleti wygra to nawet sobie powieszę jego plakat w pokoju

2

Nie uwierzę, że Real Madryt nie został stworzony jako jakaś żydowska propaganda żeby skłócić świat i obrzydzić wszystkim futbol.

0

Z karnego, no bo skąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?