3

@tbas to prawda, ale ten mecz to już było takie zwieńczenie tej rosnącej formy.

52

To, że Pedri oraz Yamal są genialni i napędzają to drużynę to już wiemy, ale cholernie bardzo bym chciał dziś pochwalić Cubarsiego, który wyjątkowo bardzo potrzebował takiego spotkania z mocnym rywalem w tym sezonie. Absolutnie genialny i trzymał tą linię obrony w kupie przy tak wymagającym dla obrońcy meczu.

6

Szkoda, ale trzeba przyznać, że wracaliśmy z bardzo dalekiej podróży z jednak klasowym rywalem. Mam tylko nadzieję, że ten wysiłek nie poparty jednak końcowym sukcesem nie wypompuje nas teraz na nadchodzące wyzwania. W każdym razie dumny jestem z tego zespołu dziś i wierzę, że jescze możemy namieszać w tym sezonie i to nie tylko w lidze.

5

Genialny dziś jest Cubarsi

1

Wiele nas fizycznie kosztuje ten mecz. To nie może pójść na marne!!

4

Arsenal mając tyle rzutów wolnych by już miał manitę i Atleti na deskach. Taki żarcik :D

0

Kto trafił haha

3

Fajny sędzia. Taki niezbyt sprawiedliwy.

2

Cancelo bardzo skupiony. Podoba mnie się to.

1

Niech mi ktoś wreszcie da silną fizycznie 9, a nie będą moim napastnikiem podłogą wycierać.

0

Czuć, że te dzieciaki chcą napisać własną historię jak poprzednia generacja z PSG. Nie odpuszczą.

1

Gerard „Maldini” w pierwszej połowie:
-55/57 celnych podań
-11 podań w ostatnią tercję
-3/3 wygrane pojedynki na ziemii
-1/1 wygrane pojedynki w powietrzu
-3 odbiory

Bardzo przyzwoicie.

1

Wstrzymam się narazie do końca meczu z żartami, ale pewien magik znowu jest w trakcie swojej sztuczki polegającej na znikaniu kiedy drużyna go potrzebuje. Oby do końca meczu się już nie pojawił.

1

@Bolton ciężko tego magika znaleźć w pelerynie niewidce :D

1

A na ławce jeszcze Rash i Olmo. Jak trzeba będzie podkręcić tempo i postraszyć to dalej mamy czym.

9

Jesteśmy w zajebistym punkcie przed drugą połową i to chyba w najlepszym możliwym momencie na podłamanie wsadziliśmy tą drugą. Naprawdę możemy to zrobić.

0

Błagam urwa tylko wykorzystajcie tego karnego xD

1

Griezmann dalej to ma

0

Wsadzić drugą i już zaczną mieć pełno w spodniach. Atleti ma kruchy mental.

0

@BORO_12 przypuszczam, że zaważyły walory z piłką przy nodze biorąc pod uwagę, że planujemy od początku do końca usiąść na nich. Też dalej nie wiemy w jakim mentalnie stanie jest Ronald. Ja go traktuje jak zawodnika co jest cały czas po urazie czyli trzeba bardzo ostrożnie się z nim obchodzić żeby drużynie i jemu nie zaszkodzić.

0

Swoją drogą to już tak dobitnie pokazuje jaka jest pozycja Araujo w tej drużynie.

0

@Pawel13sz to strzelimy kolejną. Tacy już jesteśmy i dopóki piłka w grze to przy tej drużynie wszystko jest możliwe dla mnie.

26

Nagle to 4-0 przestało wyglądać tak strasznie :D

1

0

@Cules69 bez przesady. Dopiero od początku roku zaczyna łapać więcej minut, a po takim urazie nie wraca się do formy od tak. Jak byłeś przez ponad rok poza grą to kolejne kilka miesięcy to dopiero odbudowa formy. Trzeba obserwować, ale dla mnie w lutym już wyglądał całkiem obiecująco.

6

@ranger3120 ja na ich miejscu bym się zdecydował tylko na jednego z dwójki Mbappe/Vini, a za kasę i zwolnioną pensję z drugiego porządnie wzmocnił przede wszystkim obronę i pomoc, a nawet by pewnie na jakieś uzupełnienie ataku starczyło. Choć pewnie nie zrezygnują z żadnej ze swoich gwiazd i tym lepiej dla nas bo to dalej oznacza taki chaotyczny taktycznie zespół z humorkami w szatni.

@FcPortoFan1999 @BORO_12

0

Tbh jeśli wróci do swojej top formy, a ostatnio wygląda coraz lepiej to chyba pierwszy transfer Realu od dawna, który by zrobił na mnie wrażenie bo rozwiązałby sporo ich problemów kadrowych.

0

@Czyhrynski bez przesady. Jest irytujący i niech się kopie po czole oraz denerwuje, ale tego typu życzenia to dno i dziecinada.

6

Po co Ci to Harry? Lepiej śladami Robercika do słonecznej Barcelony.

4

Może oryginalnie ujął to odrobinę inaczej, ale sens w sumie pozostał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?