ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston to on dziś był na boisku? Jeśli tak to gratuluję.
1
Mamy 100-letnią dziewiątkę, drugą, której kluczową cechą jest chwiejność formy i brak skuteczności, a napastnik, który jest naszym nawiększym celem dla odmiany również chwiejny forma i nie jest nawet dziewiątka, a bardziej przypomina profilem Fermina/Olmo. Mogłaby La Masia zrespić jakiegoś kota na tej pozycji wreszcie albo niech ten egipski „Haaland” odpali.
3
@tbas to prawda, ale ten mecz to już było takie zwieńczenie tej rosnącej formy.
52
To, że Pedri oraz Yamal są genialni i napędzają to drużynę to już wiemy, ale cholernie bardzo bym chciał dziś pochwalić Cubarsiego, który wyjątkowo bardzo potrzebował takiego spotkania z mocnym rywalem w tym sezonie. Absolutnie genialny i trzymał tą linię obrony w kupie przy tak wymagającym dla obrońcy meczu.
6
Szkoda, ale trzeba przyznać, że wracaliśmy z bardzo dalekiej podróży z jednak klasowym rywalem. Mam tylko nadzieję, że ten wysiłek nie poparty jednak końcowym sukcesem nie wypompuje nas teraz na nadchodzące wyzwania. W każdym razie dumny jestem z tego zespołu dziś i wierzę, że jescze możemy namieszać w tym sezonie i to nie tylko w lidze.
5
Genialny dziś jest Cubarsi
1
Wiele nas fizycznie kosztuje ten mecz. To nie może pójść na marne!!
4
Arsenal mając tyle rzutów wolnych by już miał manitę i Atleti na deskach. Taki żarcik :D
0
Kto trafił haha
3
Fajny sędzia. Taki niezbyt sprawiedliwy.
2
Cancelo bardzo skupiony. Podoba mnie się to.
1
Niech mi ktoś wreszcie da silną fizycznie 9, a nie będą moim napastnikiem podłogą wycierać.
0
Czuć, że te dzieciaki chcą napisać własną historię jak poprzednia generacja z PSG. Nie odpuszczą.
1
Gerard „Maldini” w pierwszej połowie:
-55/57 celnych podań
-11 podań w ostatnią tercję
-3/3 wygrane pojedynki na ziemii
-1/1 wygrane pojedynki w powietrzu
-3 odbiory
Bardzo przyzwoicie.
1
Wstrzymam się narazie do końca meczu z żartami, ale pewien magik znowu jest w trakcie swojej sztuczki polegającej na znikaniu kiedy drużyna go potrzebuje. Oby do końca meczu się już nie pojawił.
1
@Bolton ciężko tego magika znaleźć w pelerynie niewidce :D
1
A na ławce jeszcze Rash i Olmo. Jak trzeba będzie podkręcić tempo i postraszyć to dalej mamy czym.
9
Jesteśmy w zajebistym punkcie przed drugą połową i to chyba w najlepszym możliwym momencie na podłamanie wsadziliśmy tą drugą. Naprawdę możemy to zrobić.
0
Błagam urwa tylko wykorzystajcie tego karnego xD
1
Griezmann dalej to ma
0
Wsadzić drugą i już zaczną mieć pełno w spodniach. Atleti ma kruchy mental.
0
@BORO_12 przypuszczam, że zaważyły walory z piłką przy nodze biorąc pod uwagę, że planujemy od początku do końca usiąść na nich. Też dalej nie wiemy w jakim mentalnie stanie jest Ronald. Ja go traktuje jak zawodnika co jest cały czas po urazie czyli trzeba bardzo ostrożnie się z nim obchodzić żeby drużynie i jemu nie zaszkodzić.
0
Swoją drogą to już tak dobitnie pokazuje jaka jest pozycja Araujo w tej drużynie.
0
@Pawel13sz to strzelimy kolejną. Tacy już jesteśmy i dopóki piłka w grze to przy tej drużynie wszystko jest możliwe dla mnie.
26
Nagle to 4-0 przestało wyglądać tak strasznie :D
1
@Luciano99
0
@Cules69 bez przesady. Dopiero od początku roku zaczyna łapać więcej minut, a po takim urazie nie wraca się do formy od tak. Jak byłeś przez ponad rok poza grą to kolejne kilka miesięcy to dopiero odbudowa formy. Trzeba obserwować, ale dla mnie w lutym już wyglądał całkiem obiecująco.
6
@ranger3120 ja na ich miejscu bym się zdecydował tylko na jednego z dwójki Mbappe/Vini, a za kasę i zwolnioną pensję z drugiego porządnie wzmocnił przede wszystkim obronę i pomoc, a nawet by pewnie na jakieś uzupełnienie ataku starczyło. Choć pewnie nie zrezygnują z żadnej ze swoich gwiazd i tym lepiej dla nas bo to dalej oznacza taki chaotyczny taktycznie zespół z humorkami w szatni.
@FcPortoFan1999 @BORO_12
0
Tbh jeśli wróci do swojej top formy, a ostatnio wygląda coraz lepiej to chyba pierwszy transfer Realu od dawna, który by zrobił na mnie wrażenie bo rozwiązałby sporo ich problemów kadrowych.
0
@Czyhrynski bez przesady. Jest irytujący i niech się kopie po czole oraz denerwuje, ale tego typu życzenia to dno i dziecinada.