8

Niech już lepiej dają tego Senesiego i nie robią ludziom wody z mózgu bo wszyscy wiemy, że to się nie wydarzy.
@BORO_12
@blakkudium

1

@kanver_ i co to ma wspólnego z sensem mojej wypowiedzi?

6

Jakościowo oczywiście Alvarez stoi wyraźnie wyżej, ale profilowo Marmoush nie bez powodu był naturalnym następstwem Julka w City. Czekam aż dożyje czasów gdzie kibice częściej będą zwracali uwagę na profile zawodników, a nie same nazwiska(z resztą na tym się wykłada Real w ostatnim czasie między innymi) bo wszystko fajnie kiedy taki piłkarz gra w swoim naturalnym środowisku, a potem problem jak chce się z niego zrobić kogoś kim nie jest i zaskoczenie, że to nie działa bo przecież taki super piłkarz powinien się sprawdzić w każdej roli w ataku…prawda?

6

A gdyby tak? Szkoda tylko, że ma jeden zwój mózgowy więcej od kury żeby tylko nie srał na własnym podwórku.
@BORO_12 @blakkudium

15

Powstanie Realu Madryt to jedno z najgorszych wydarzeń w historii futbolu.

1

Może i lepiej. Nadal wszyscy są równi wobec zasad, a nie osłabiamy zespołu.

7

@Kessie może coś z niego jeszcze będzie. Narazie klepie ogórki, ale nie od razu Rzym zbudowano.

0

@July_6_BcN o ile to był przyjacielski wypad to wszystko się zgadza. Jeśli nie to zacznę podejrzewać Cię o drugi powód. Ten ulubiony Viniciusa.

9

Już wiadomo przynajmniej czemu @July_6_BcN odrzuciła naszego @Kessie

20

Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył

10

Haaland pod względem nastawienia, współpracy z partnerami i pracy dla zespołu jest na zupełnie innym biegunie niż Mekambe. Nawet w „ulubionych” kwestiach pressingu widziałem kiedyś analizę, że może objętość tego pressingu nie jest wysoka ani niska tylko coś pomiędzy, ale jego jakość czyli kąty nabiegu i odcinanie lini podań bliskie perfekcji. Zobaczyć go w drużynie Flicka to mój mokry sen, który pewnie się nigdy nie spełni. Do tego uwielbiam napastników, którzy tak „gnoją” fizycznie obrońców.
@BORO_12 @blakkudium

5

@Luciano99 to skandal. Reżim TV powinno zrobić o tym bardzo niepochlebny materiał i wywrzeć odpowiedni nacisk na opinię publiczną żeby ten sędzia więcej nie prowadził spotkań Realu.

4

@blakkudium 11 wygranych pojedynków. Fizyczna bestia.

5

2

@blakkudium nie, w finale przegrają z Monaco po hattricku Fatiego

2

@FcPortoFan1999 @blakkudium wy mi tu o jakiś spadkach, a ja coś zupełnie innego tutaj wyczuwam ;)

5

Czujecie to również? xD

0

Porusza się trochę jak Adama Traore w prime. Koń pociągowy.

1

@Stinger_ kloc straszny, ale ciężko z nim wygrać pojedynek w polu karnym

3

Jednak sprawiedliwość na świecie jeszcze istnieje

0

@Rifek i to są porządne dane. Swoją drogą Robertowi niezły Superman się wtedy na końcówkę załączył gdzie wydawało się już, że kontuzja pokrzyżowała plany :D

1

@Rifek dziś w sumie znowu to rozpisałem xD

Ciekawa końcówka sezonu będzie w każdym razie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16578302#comment-16578302

0

@Michael24 @Cryptolis to nigdy nie jest jeden czynnik, ale piłka na tym poziomie to już gra detali. Małe błędy czy delikatne przywileje jak choćby gwizdanie bardziej „miękkich” karnych dla nich czy oszczędzanie zawodników przed kartkami w skali sezonu mogą kompletnie zmienić kształt rozgrywek.

10

I ten Real ma trzeci najwyższy wynik w ich historii na tym etapie La Liga. Sędziowie musieli się naprawdę napocić żeby byli tu gdzie są.


7

Z kronikarskiego obowiązku: Harry Kane po 23 kolejkach ligowych ma dokładnie tyle samo bramek co Robert w swoim historycznym sezonie kiedy pobił rekord Mullera czyli 28. Nie wiem jak wygląda to minutowo, ale Robert wtedy potrzebował na to spotkania mniej(w jednym nie zagrał). Końcówka sezonu zapowiada się gorąco bo żeby wyprzedzić Lewego musiałby w ostatnich jedenastu kolejkach ligowych zdobyć 14 bramek pod warunkiem, że nie będzie pauzować bo warto przypomnieć, że Robert złapał podczas wiosennej przerwy na kadry uraz, który wykluczył go na kolejne 4 kolejki ligowe więc w pozostałych 7, które rozegrał potrzebował i zdobył aż 13 bramek.

3

@BORO_12 nie mógłby Mendes nawiązać współprac choćby z Schlotterbeckiem, Senesim, Kane czy jakimś solidnym PO?

@Kozinho. To, że jest dobrze wyszkolony technicznie nie znaczy, że dalej nadaje się na ten poziom. Chłop kompletnie nie wie co się dzieje i ma problemy z podejmowaniem trafnych decyzji i oceny sytuacji boiskowych. Nie bez powodu regularnie topowi trenerzy go odpalali w ostatnich latach.

3

@RosjaninBut raczej nie mamy aż tyle mitycznego optymizmu w klubie żeby go sprowadzić

0

@Eklerek ten akurat bardziej podobny do innego użytkownika

1

@mekston

5

@Popitek12 zawsze wiedziałem, że choć dołączyłeś do ambasady to zostały w tobie resztki przyzwoitości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?