ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sysia11 inna/lepsza na pewno choć takich graczy klasy światowej też bardzo wielu znowu nie mają. W skali ligi mocna kadra, ale czołówki europejskiej już niekoniecznie. Może Simeone też wreszcie ustąpi niedługo bo sam wydaje się zagubiony choć nie jestem przekonany bo już były takie momenty i potem wystarczyły 2-3 lepsze miesiące żeby zapomnieć o tym jak wyglądali. Też myślę, że pod tą kadrę po Simeone będą celować w trenerów w stylu Iraola/Scaloni/Emery.
19
Zobaczymy jak sobie ten ich egipski „Haaland” poradzi skoro tak zagięli na niego parol. Pozostaje życzyć powodzenia.
2
@Sysia11 no u nich klucz doboru nazwisk i profili jest bardzo „specyficzny”. Też akurat w ich przypadku myślę, że nawet odrobinę węższa kadra, ale z faktycznie jakościowymi zawodnikami dałaby więcej niż ściąganie po dwóch graczy na pozycję z czego połowa nigdy nie powinna się znaleźć w takim klubie. Ciekawi mnie tylko czy większość to są autorskie propozycje i życzenia Simeone czy dyrektorzy sportowi tak dają tam ciała bo to nie jest normalne żeby tak duża rotacja następowała zawodników lub od razu po sprowadzeniu za jakiś jednak pieniądz gracz siedział przez miesiące przyspawany do ławki.
1
@severius tylko bo ponad dwa razy więcej wygenerowali ze sprzedaży. Jakbyśmy zarobili 80 baniek w zimie to pewnie też by jakiś stoper wpadł.
2
@Bolton tak jest jak się nakupuje szrotu lub nie ma pomysłu na zawodników, których sprowadzasz. Taki Raspadori trafił tam pół roku temu, a już go nie ma przykładowo. Gallagher też ile był? 1.5 roku chyba.
2
@Chimera tylko Lookman za 40 baniek około, a reszta to próby wypożyczeń. Z resztą przez pierwszą część okienka sprzedawali tylko.
8
Rozjuszone po ostatnim miesiącu Atleti postanowiło zabezpieczyć trzecią pozycję w lidze
@blakkudium
@BORO_12
4
@CurryTheGoat30 umocnią się na 3 miejscu w lidze
3
@blakkudium ciekawe. W aktualnym systemie Atleti jedyną pozycję jaką dla niego widzę to ta Alvareza/Griezzmanna. Na boku tak daleko od pola karnego jako boczny pomocnik tego nie widzę. W sumie kij wie ile będzie grał jeszcze Griez oraz co będzie z tym Alvarezem więc może ma to sens. W każdym razie 9 też bym jeszcze sprowadził na ich miejscu bo bez tego Sorlotha, który walczy fizycznie z obrońcami i robi miejsce innym dużo gorzej im się ten atak zazębia.
12
Piłkarsko mogą być lepsi, ale na ławie żodyn zawodnik więcej nie wyciska z pewnością xD
2
@Foton @tomek8756 to jego byli koledzy z zespołu. Natomiast jak grał przeciwko Coscie to zawsze iskry leciały. Z Salahem nie muszą wyjaśniać co byłoby głównym motywem :D
Rudiger mógłby się z Robercikiem zmierzyć w klatce rzymskiej.
1
@blakkudium mam dla niego gotowych rywali następnych: Diego Costa oraz Salah jak już zakończy karierę. Solidna baza konfliktu jest pod sprzedaż.
19
@Beztroskii Yamal zaskoczył obrońcę zejściem na prawą. Obrońca mógł dać się nabrać, ale my kibice się nie damy xD
1
@blakkudium si, ale kebaby znowu szukają problemów finansowych patrząc ile ostatnio płacą gwiazdkom. Oni muszą co jakiś czas koło zatoczyć.
0
@July_6_BcN teraz tylko wyjść na miasto i czekać aż jakiś przedstawiciel mniejszości zacznie zaczepiać taką blondynkę. Nawet znam jednego.
1
@blakkudium kto by pomyślał, że na kebabach taki biznes idzie zrobić. Baraninka dobrze musi iść ostatnio.
0
W sumie mam tylko jedno marne bo marne, ale wytłumaczenie. Lewy po spotkaniu z Kopenhagą mówił o bardzo mocnym wietrze i dlatego nie podnosił piłki w sam na sam oraz ogólnie mówił, że dużo ciężej wymierzyć im było i przewidzieć siłę podań oraz strzałów. Dziś podobno też przed meczem bardzo mocno wiało. Trochę pokrętne, ale tylko tak mogę dziś wytłumaczyć nasza skuteczność.
1
@blakkudium no tutaj ciekawe na jak długo po tym zderzeniu głowa. Oby nic poważnego. W każdym razie Raspadori odszedł więc i tak przynajmniej jeden do ataku musi przyjść.
1
@blakkudium to nie mają najlepszej „9”? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak na poważnie to rozumiem, że pod koniec okienka otwierają się często ciekawe opcje, ale sprzedaże zamknęli już jakiś czas temu i mogli być trochę aktywniejsi.
0
@barteq to zawsze jest znak zapytania jeśli porównujemy dwóch napastników o jednak dosyć różnym zestawie cech i zalet
2
@Cyzix wrzucić dziś Mbappe do Barcy i siada nam gra zespołowa, a pierwsza linia pressingu nie istnieje. Nie potrzebujemy francuskiego dyktatora.
2
@Frimpong on to akurat taki sam agent jak Ferran więc mógłby być zacięty bój xD
0
@Gall oczywiście. Zawsze lepiej w tą stronę. Tak samo jak śmiesznie by to teraz nie brzmiało lepiej mieć zawodnika co dochodzi hurtowo do sytuacji nawet jeśli je marnuje niż takiego co wcale ich nie ma i jest niewidoczny.
0
@FajfusLodowy 2.19
0
Powinniśmy schodzić na przerwę z wynikiem chyba z 6-1
1
Grają w crossbar challenge. Ferran i Olmo na prowadzeniu narazie. Fermin próbował, ale nie wyszło.
1
Fermin haha. Co my robimy xD
0
Teraz głowa odblokowana to już z górki haha
0
@Litman wolę takiego co będzie regularnie dochodził do sytuacji oraz je wykorzystywał. Tutaj nie trzeba czarodzieja bo zespół mu stworzy sytuacje zawsze tylko kogoś regularnego w swoim wykończeniu.
0
Teraz można krytykować xDDD