ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Forma dziś noworoczna zdecydowanie
2
@BORO_12 i to jeszcze z taką pensja u Arabów(z której rzekomo nie chce zejść) gdzie nawet połowa to będzie dużo. Ja wiem, że on świetny technicznie i z fantazją co zawsze podbija ocenę u niedzielnych kibiców(ach te randomowe wrzutki fałszem na 3 piętro), ale bez przesady. Nie przekonuje mnie ta opcja ani trochę w tym momencie już, a już na pewno nie przed stoperem.
11
Może nie powiedział, ale pewnie pomyślał xD
3
Ledwie w sierpniu go Atleti sprowadziło za ponad 20 baniek. Nie rozumiem ich polityki transferowej gdzie dysponując jednak kasa ściągają tyle szrotu i absolutnych przeciętniaków. W ich przypadku naprawdę więcej by im dała nawet trochę węższa kadra, ale wypełniona naprawdę klasowymi zawodnikami niż po dwóch graczy na pozycję z czego jedna trzecia nie powinna się w ogóle znaleźć w takim klubie.
0
@Who_you_mam 2 miejsce może zbyt wysoko, ale do top 5 spokojnie się może łapać
2
@daniel32778 no Ronnie sufit miał 2 piętra wyżej mimo całej klasy Becksa. Z resztą sam bym się pewnie zgodził z tym.
16
Piękny jest i dużo bardziej kompletny niż przypuszczałem kiedy przychodził obserwując go tylko w zupełnie innym stylu Espanyolu. Tutaj szwagrom można plusik do notesika wpisać.
1
@blakkudium PSG to chyba chce mieć 50 skrzydłowych w składzie. Zostawiliby coś innym.
2
@blakkudium w lecie nie wiem czy też nie był blisko Como jeśli dobrze pamiętam
6
@lajcior no wygląda zacnie. Opłacicie sobie pewnie za niego jakiś inny duży transfer.
9
W Madrycie pewnie i tak skończy jak Odegaard. Na jego pozycji mają Bellinghama oraz Arde czy nawet Mastantuono, za którego sporo zapłacili, a u nich jak wiadomo droższy zawodnik=lepszy i ważniejszy zawodnik.
3
@blakkudium @BORO_12 swoja drogą taki kontekst całej sytuacji. Nie jest nam to obcy zawodnik.
3
@turhiay a co napisałem?
3
@BORO_12 no chłop w tej segunda robi furorę i profilowo bardzo ciekawy, ale to nadal tylko segunda, a on ma 23 lata, a nie u21. Tyle za kota w worku to tylko kluby z PL mogą zapłacić.
6
Materiały z wypadku AJ’a
3
@NeroTFP1 w tym momencie i tak skupimy się na budowie od tyłu raczej i ewentualnie wykupie Rasha więc 9 to pewnie najwcześniej w 2027 jak nie później.
6
Coś co w sumie powtarzam już chyba odkąd zaczął się pojawiać jako „cel” medialnie. Nie 9, a podwieszony napastnik lub ofensywny pomocnik. Tylko czy tego potrzebuje Barca najbardziej w tym momencie(a musi przy takiej kwocie pomijając, że jej nie mamy)? Raczej nie.
@BORO_12
@blakkudium
2
@PatrykBarca grunt, że na amerykańskiej ziemi wygrali. Avengersi pewnie zadowoleni.
4
@Popitek12 kup w Sosnowcu to dostaniesz nocnego stróża w gratisie. Tylko rower dobrze schowaj.
2
@escarabajo nie chodzi o warunki fizyczne, a jego intensywność gry i nadążanie za tempem tej ligi. Tutaj niegdyś różnie u niego bywało choćby z zaangażowaniem i dawał taki vibe zaowndika z poprzedniej epoki. Jak widać to nie okazało się problemem.
@BORO_12 no to była mega okazja choć sytuacja Lyonu swoje zrobiła. Świetny deal City.
3
Ciekawy jestem gdzie jest jego sufit i mimo, że z talentu stricte piłkarskiego zdawałem sobie sprawę to szczerze myślałem, że adaptacja do tak fizycznej ligi zajmie mu więcej czasu, a tymczasem Rayan czaruje.
1
@AduŚ07 tam się jeszcze wszystko może wydarzyć. Po pierwszych kolejkach Liverpool miał iść na obronę tytułu, następnie przez wiele tygodni na stratę posady przez Slota, a teraz znowu od 6 spotkań bez porażki i wracają do top 4. Villa znowu zaczęła fatalnie, a teraz taka seria. Ten sezon to rollercoaster.
5
Niezłe są zwroty akcji w tej PL od początku sezonu. Ciekawy jestem jak będzie ostatecznie top 4 wyglądać i przede wszystkim kto zdobędzie tytuł. Czy Arteta zwieńczy wreszcie swój projekt, a może znowu Pep mu zgarnie tytuł sprzed nosa?
1
@BORO_12 szczerze to w tym przypadku nie za bardzo wiem co o tym myśleć i nie mam pojęcia jak jest wyceniany jego talent przez topowe kluby. Narazie ma i tak trafić do Barcy Athletic, która ma problem z 9 więc w sumie nie wiem czemu aż tak parola zagięli.
3
@Comentateiro są dwie strony medalu. Rozwój jest niezaprzeczalny i nie zmarnowali kasy jak United, ale z drugiej strony po tak długim czasie i wydatkach oczekiwania również muszą być najwyższe. Potrzebują kropki nad i na wczoraj.
3
Generalnie od przyjścia Artety Arsenal pod względem bilansu transferowego netto jest drugim najwięcej wydającym zespołem w Premier League z wynikiem minus €941.81m co daje średnio minus €135.2m na sezon. To jest już bilans netto czy po doliczeniu również wpływów. Żeby nie było, że kasa tylko daje sukces to na pierwszym miejscu w tym okresie jest…United(złośliwy mógłby napisać, że więcej wygrali w tym okresie). City Guardioli jest piąte z wynikiem minus €604.55m , ale trochę inny punkt wyjścia gdzie w sezonie 2019/20 jak przychodził Arteta City miało już mistrzowski zespół.
11
@Popitek12 mierz wyżej. Ja np. nie wierzyłem, a teraz zarabiam w 365 dni tyle co inni przez cały rok. Oczywiście wymagało to wielu poświęceń, ale warto.
5
@blakkudium no tak całkowicie szczerze to @July_6_BcN ma rację i tętno najniższe faktycznie aktualnie jak Rapha wykonuje. Robercik i Dżamal czasem za bardzo kombinują, a Rafał w stylu CR’a z najlepszych lat wybiera gdzie uderzyć i bije na tyle mocno i celnie żeby bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Bez kombinowania.
2
@BORO_12 ja nie wiem co ludzie mają z tymi kontuzjami Nico. No ok miał w końcówce poprzedniego uraz, który wykluczył go też z początku obecnego, ale od sezonu 2021/22 nie zszedł poniżej 3k minut w żadnym sezonie(tak, w zeszłym również), a spotkań tracił średnio 5-7 na sezon na przestrzeni ostatnich 5 sezonów. Nie chcę mi się wchodzić w polemikę co do pensji, ale to jest dla mnie typowy mit dotyczący zawodnika z tą niby wielce niepokojącą podatnością na urazy.
1
@Esteban_ brawo