2

@blakkudium Simeone idzie po rozum do głowy i znowu zaczyna wystawiać Alvareza w parze z Sorlothem. Dużo łatwiej mu się wtedy gra.

2

@Firestone ale Martina to Ty szanuj młody człowieku

3

@blakkudium nie potrzebujemy wzmocnień zimą. Kadra jest kompletna na każdej pozycji czy jakoś tak.

0

@mekston jeszcze można by to na minuty przeliczyć, ale to już niech się inni bawią

0

Swoją drogą Gyokeres jest chyba ostatnimi napastnikiem z Portugalii, na którego nabrały się topowe kluby na dłuuuugi czas. Kibice chyba też się wyleczyli nawet z wybitnych wyników strzeleckich w zespołach z tej ligi i nie będą się już tak łatwo łapać na hype.

Ps. Wiem, że dziś strzelił

3

@Popitek12 pewnie ten co miał 3 miejsce w plebiscycie Złotej Piłki w 2008

8

Jak często z karnych strzelają napastnicy topowych klubów w tym sezonie:
-Mbappe 9/29 bramek(31%)
-Haaland 2/26(7.6%)
-Kane 8/32(25%)
-Torres 0/13(0%)
-Lewandowski 1/8(12.5%)
-Alvarez 3/11(27%)
-Lautaro 0/14(0%)
-Gyokeres 2/6(33.3%)
-Ekitike 0/10(0%)

37

Kylian Mbappe zdobył w tym sezonie klubowym 31% wszystkich swoich bramek po rzutach karnych. Potężny Wiking Erling Haaland tylko niecałe 8%. Wybierajcie drogie dzieci swoich idoli mądrze.

1

@Fido66 5 w lidze+ 3 w LM+ 1 w PK

7

Mbappe dziś jak prawdziwy penalty merchant grał kupę cały mecz, a na końcu karny.

0

@tbas no sytuacja była gęsta więc jakoś musiał im pomóc ten potencjał uwolnić czy to zabiegami taktycznymi czy kwestiami mentalnymi lub najprawdopodobniej jednym i drugim. Kryzys był potężny w każdym razie i zdawało się w pewnym momencie, że idzie to już w jedną stronę. Dobrze, w sumie, że się odwraca sytuacja bo nawet lubię tego trenera.

1

Slot zdaje się przetrwał sztorm i na ten moment uspokoił trochę sytuację.

1

Ciekawy jestem opinii kibiców Arsenalu. Załóżmy, że Artecie nie uda się wygrać mistrzostwa i ostatecznie City zgarnie tytuł oraz ligi mistrzów też nie wygra. Arteta dalej ma pełne zaufanie i powinien kontynuować ten projekt czy wolelibyście zmianę? Czy po takim czasie i takiej kasie wydanej jakiś duży tytuł to obowiązek? Może nadal jeśli będzie tylko „rywalizował” do końca to brak tytułu jest akceptowalny? Ciężki trener do oceny bo widać dużo dobrych cech i rozwój tej drużyny przez lata oraz dużą konsekwencja taktyczna i pewna stabilność formy(rzadko Arsenal miewa naprawdę fatalne występy), a z drugiej strony to już 6 lat i topka w lidze pod względem wydanej kasy netto za ten okres.

@Kessie @Eklerek @Czajka90 i kto tam jeszcze kibicował Kanonierom

4

Jeśli chodzi o 9 to mamy Wikinga, Kane i Mbappe jeśli go już ostatecznie uznamy za 9(choć dla mnie to bardziej profil w stylu Ronaldo na późniejszym etapie kariery), bardzooo długo nic i potem się można zastanawiać dopiero nad resztą. Zwierzę boiskowe.

3

@BORO_12 już pomijając samą jakość, która wciąga tyłkiem cała ich pomoc to jest to idealny profil, którego im brakuje xD

0

@FcPortoFan1999 wyzwanie. Jakości indywidualnej im nie brakuje na pewno i jest z czym pracować.

3

@FcPortoFan1999 albo Anglia. Po Mundialu mogą być przetasowania choć jakby sobie po takim czasie zrobił z rok przerwy to też by mu nie zaszkodziło, a może nawet pomogło.

7

@PatrychoO jak to chyba @Popitek12

1

@blakkudium nie tak pazernie Panie kolego. Szwagry to nie złota rybka żeby tak życzenia spełniać.

1

@FcPortoFan1999 bo potężny napastnik z Portugalii jak zwykle okazał się potężny…tylko w Portugalii. W każdym razie co niektórzy kibice napompowali balonik to ich.

2

Haaland w tym momencie ma tyle samo bramek co drugie i trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców RAZEM. Zdrowy.

1

@SkN nikt nie napisał, że nie chce, ale jest z pewnością dobrym rzecznikiem klubu i facetem z klasą, który nie robi zbędnych kwasów w przestrzeni medialnej choć komfort pracy w porównaniu do innych trenerów topowych klubów ma marny trzeba przyznać.

2

@blakkudium Hansi nie narzeka i pracuje z tym co dostaje oraz z pewnością jest realistą i nie oczekuje niemożliwego, ale chociaż te dwa jakościowe wzmocnienia muszą mu ogarnąć w tym LŚO.

4

Hansi mówi jaka sytuacja, ale jednocześnie jest otwarty na kontynuację poza aktualną umowę. To istotnie bo różne plotki są na temat tego jak długo Hansi jeszcze będzie chciał pracować.
@blakkudium
@BORO_12

1

I pierwsze opinie po „walce” jeśli można to tak w ogóle nazwać. Tutaj były mistrz w junior ciężkiej i ciężkiej(pas WBA) David Haye.



Oraz legendarny Lennox Lewis

3

To już to przygotowanie pod tą walkę w mma z Usykiem xD

Chociaż raz trzeba przyznać, że „czyściocha” trafił, który jednak nie zrobił na AJ’u wrażenia.

1

@blakkudium Ależ Niemiec miałby wrogów tutaj jakby jeszcze Dibu wygryzł xD

1

@BORO_12 mnie to już szkoda naprawdę energii na to. To ten vibe sprzed lat gdzie 3/4 tej jedenastki było znane praktycznie z góry niezależnie kto jaki sezon rozegrał. Kto oglądał Barcę w zeszłym sezonie ten zdaje sobie sprawę jak kolosalny miał wpływ Rapha na tą drużynę nawet poza samymi liczbami, które były chore.

0

@heniusss słusznie

8

x-owe uniwersum codziennie mnie zaskakuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?