ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Fc112 z resztą nawet jakby obydwie strony chciały się rozstać to jaki klub chciałby kupić stopera w takiej formie, z wysokim kontraktem i o bardzo kruchym zdrowiu psychicznym? No właśnie.
1
@macio_944 to nowe City po odejściu liderów w lecie cały czas się jeszcze kształtuje. Daleko im od końcowego produktu i cały czas są nieregularni.
0
@Dankho94isback właśnie w tym rzecz, że w topowym klubie(nawet w Barcy Xaviego) tych szans do wykazania się jest mniej i ciężej utrzymać koncentrację, a mimo to statycznie osiągnął wyniki na poziomie może Courtois w trakcie swoich najlepszych kampanii LM w tamtej kampanii ligowej. Dla mnie to jest trochę umniejszanie pisząc, że to pewnym sensie „norma” dla topowego bramkarza w takim klubie.
1
Bangladesz co się nagle randomowo przełamał xD
0
@Dankho94isback no nie wiem. Jak pamięć zawodzi to nawet statystki pokazują, że byk to sezon daleko od „normalnego” nawet dla topowych bramkarzy. Przykładowo ani Courtois ani Oblak nigdy nie zaliczyli w sezonie La Liga takiego procentu interwencji ani tak bardzo na plusie wskaźnika goli wybronionych. Można nie przepadać za Marciem, ale ciężko jakkolwiek deprecjonować tamtą kampanię ligową w jego wykonaniu.
0
@ali3gator nie jest maszynką do pressingu jak Rapha, ale Mbappe to mu pod tym względem naprawdę daleko
2
@Kessie do tego pewnie jakiś stejk wpadł i mleko. Znowu będzie zatruwał chłop powietrze w polu karnym.
5
@Popitek12 ja mu zawsze w urodziny życzenia na ig składam
0
@Lionel_Messi10 a jakby powiedział, że woli Ronaldo to dalej byś uwielbiał gościa czy wtedy już nie bardzo? xD
1
@BORO_12 zachwycamy się wreszcie Arsenalem Artety, a tam w samo ostatnie okienko letnie bilans netto na minusie to było x2 to co wydała Barca Xaviego przed sezonem 2022/23, a to tylko jedno okienko. Na dłuższą metę ciężko rywalizować przy aż takiej dysproporcji. Szczególnie przy grze na tylu frontach.
1
Mógłby Tebas dotknąć trawy wreszcie bo aż przykro się patrzy na te hiszpańskie drużyny w LM. Wielka trójka to jeszcze jakoś funkcjonuje choć większość starć z czołówka europejska w dupe, ale Villareal i Bilbao to już obraz nędzy i rozpaczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium nie zdziwi mnie jak nagle z tym Gonzalo w ataku Real zagra lepszy mecz niż ostatnie jak nagle będzie miał kto zasuwać bez piłki i trzymać pozycję. Nie wiem też czy tak będzie czy to pomyłka na grafice i Bellingham z Ceballosem się pozycjami nie zamienia. Za Carlo nieźle sobie okresami radził jako ten głęboki rozgrywający, a to im się szczególnie przyda tym bardziej, że bez TAA wychodzą.
1
@Lionel_Messi10 Prawie najmocniejsze zestawienie. Zobaczymy czy będzie klasyczne spotkanie gołej dupy z batem czy Real jakiś przebłysk pokaże.
2
@Bolton czyli naturalny odruch. Kamień z serca xD
7
Czemu jak widzę Real Madryt to czuję, że zaraz ktoś zostanie okradziony? Podobnie mam jak widzę @Kessie.
6
@blakkudium amen
2
@norbi77 to tak naprawdę działa w obie strony. Dlatego dla mnie to dwóch zawodników o najbardziej rozbieżnym odbiorze i ocenach występów przez kibiców w naszej drużynie moim zdaniem. Dosłownie ten sam wstęp może być skrajnie różnie oceniany(nadmiernie surowo lub wybielająco/pobłażliwie) w zależności kogo zapytasz. Zamiast merytoryki do tego wieczne plemienne przepychanki.
0
@FcPortoFan1999 jest to trener z silną osobowością na pewno, który nie daje sobie wejść na głowę zawodnikom. W takim przypadku to jest dla mnie loteria i wielki sukces jeśli podporządkuje sobie szatnie lub wielka klapa. Oczywiście mogą znowu próbować też z dobrym wujkiem jak Carlo czy Zidane, ale nie wiem czy to taki super pomysł długoterminowo i czy nie za bardzo już im się ta szatnia odkleiła. Ogólnie trzeba tam trochę przewietrzyć i możliwe, że jakiegoś nazwiska lub nazwisk pozbyć w niedalekiej przyszłości.
0
@FcPortoFan1999 niby zabawne i pewnie byłby kapiszon, ale z drugiej strony są tacy trenerzy, którzy pasują profilem dużo lepiej do wielkich klubów jak choćby Ancelotti gdzie jak Real go zatrudniał ponownie to wydawało się, że już mu świat piłki odjeżdża, a tymczasem druga kadencja okazała się lepsza nawet niż pierwsza. Z pewnością byłoby ciekawie jakby wrócił do Realu choć do tego nie dojdzie :D
0
@brd42 występ bez większej historii, ale już bez przesady skoro w niecałe 30min ma tylko jeden kontakt z piłką mniej niż Lewy w 66min, 3 celne podania mniej i więcej strzałów.
1
Przynajmniej sobie życia w LM nie skomplikowaliśmy.
1
Ależ Marcus jest maszyną w grze bez piłki xD
4
Polecajka przed meczem i jak zwykle bardzo dobry materiał od Janka :)
2
Co do pewnych obaw to Eintracht moim zdaniem stylowo jest bardzo wygodnym rywalem ponieważ tak jak i Betis oni zawsze chcą grać w piłkę, a nie tylko się bronić. Przykładowo w Bundeslidze są trzeci pod względem bramek zdobytych z wynikiem 2.20 bramki na 90min, ale równocześnie mają najgorszą obronę gdzie tracą średnio również 2.20 bramki na 90min oraz mają 4 najwyższe posiadanie. Do tego w lidze mistrzów są przedostatni pod względem bramek traconych z wynikiem 2.80 na 90min! Z resztą ich filozofię widać po dosłownie każdym starciu z mocnym rywalem w tym sezonie gdzie tracili po +3 bramki na mecz z Atleti, Liverpoolem, RB, Atalantom, Bayernem oraz Leverkusen. Dosłownie idealny stylistycznie fit dla nas i pod szybkich napastników wybiegających za linię obrony jak Rapha, Ferran czy Marcus. Będę bardzo zdziwiony jeśli pewnie dziś nie wygramy.
2
@Czyhrynski tylko, które zestawienie ataku jest najmocniejsze? Moim zdaniem pewniakami są tylko Rapha i Yamal jeśli wszyscy zdrowi, a reszta to już kwestia formy aktualnej oraz profil jakich chce Hansi użyć. Ustawienie jak wyżej jest dalej jak najbardziej mocne. Eintracht nie będzie się zamykał na własnej połowie tak jak i Betis bo to nie ich tożsamość. To zespół, który też chce grać w piłkę więc jak najbardziej zbliżony manewr może się sprawdzić.
1
@Sulimo on sam zdaje się również na to liczy po wypowiedziach. W przeciwieństwie do Pepa nie uważa tego za zamknięty rozdział i co jakiś czas wspomina, że chętnie by nas jeszcze raz poprowadził oraz, że Barcelona to jego dom.
2
@Eklerek nie ograniczał. Wykorzystywał maksymalnie efektywnie zamiast efektownie.
11
@MesQueUnClub_87 może to nie aż tak skrajny przypadek bo tamten to już było ekstremum, ale trochę to przypomina Dembele gdzie nigdy nie miałeś pewności kto się dziś wylosuje.
33
Ferran jako jedyny karnych nie wykonuje do tego. Jak jest dobry to jest NAPRAWDĘ DOBRY, ale jak ma zły dzień to chciałoby się go udusić gołymi rekami xD