0

Rekin lubi strzelać Betisowi ewidentnie

1

Ciekawe czy Ferran będzie w stanie dobić do tych 18-20 bramek ligowych w całym sezonie. Wiele zależy jaka będzie też forma Roberta.

1

Kounde sobie przysnął znowu

0

@Luciano99 Prawda, ale nie zmienia to tego co wyżej w kontekście oceny formy.

3

Co do Isaka gdzie już zaczyna się krytyka. Może będzie tak, że faktycznie flopnie, ale warto pamiętać jednak to całkowite oddzielenie od drużyny przez wiele tygodni oraz brak presezonu i ile w takich przypadkach potrzebowali zazwyczaj zawodnicy żeby się doprowadzić do wysokiej formy. Jednak profesjonalny sport na najwyższym poziomie gdzie decydują detale rządzi się innymi prawami niż powrót do formy amatora. Druga kwestia, która się z tym nałożyła to wejście do najgorszego Liverpoolu od lat i mamy efekt jaki mamy. Ogólnie będzie to ciężki sezon bardzo dla niego z tych względów i ciężko go będzie przez te wyjątkowe warunki tak w pełni rzetelnie ocenić.

0

@Faro to już kwestia zarządzania kadra i może faktycznie mógł dostać jeszcze odrobinę mniej minut w ostatnich spotkaniach

0

@Faro to trochę jakby powiedzieć po co mamy grać według naszej filozofii? Wtedy trzeba by cały plan zmieniać bo inaczej wrócą nasze problemy sprzed przerwy na kadry. Ta intensywność to dziś podstawa i jest nienegocjowalne u nas, w PSG, Bayernie i u innych wielkich i dominujących zespołów.

0

@partymaker Schlotti dużo bardziej przekonuje. Nie ma drugiego tak podobnego profilu z piłką do Inigo, a nawet jeszcze większy zasięg podań ma i więcej terenu zdobywa. Dosłownie całkowicie odporny na pressing zawodnik. Do tego inteligenty co przy naszym stylu bronienia jest kluczowe. Fit 10/10 pod to co gramy.

0

@tbas si, w La Masii sporo grywał na 10 lub F9 więc nie można takiego testu wykluczyć. Na ten moment w każdym razie nie mamy drugiego skrzydłowego o takim profilu jak on więc mimo wszystko nie będzie to raczej rozwiązanie na dłużej w tym sezonie. Może w kolejnych latach.

8

@Popitek12 dobrze, że nie kolejny dzień francuza. Regeneracja jest bardzo ważna zarówno dla Ciebie jak i kolegi.

1

@FiscaelBarca Rash wątpię, ale Yamal w futbolu młodzieżowym sporo też grywał na 10 lub F9 więc kto wie. Z drugiej strony jeśli Flick chce poszerzyć pole gry to lepiej mieć Yamala na skrzydle, który dużo lepszy jest w pojedynkach wyizolowany.

1

@Czajka90 pewnie tak choć z drugiej strony dalej bym go chyba przetestował ten ostatni raz w dużym klubie tym bardziej, że trenerzy też się rozwijają i dojrzewają, a od ostatniej próby w topowym zespole minęły już lata. W każdym razie fachowiec na pewno.

2

W połowie września zaczynały się pierwsze głosy, że być może Emery straci pracę. Od tego czasu 13 zwycięstw w 15 spotkaniach. To się nazywa odbicie.

1

@Arden czyli jak świat idzie do przodu i normalnie cała reszta społeczeństwa musi się adaptować do nowej sytuacji tak w tym przypadku to społeczeństwo się dostosowuje do jednej grupy xD

6

To kiedy mundial na 64 zespoły? A może 128? Albo wszystkie zespoły z rankingu FIFA. Po co się ograniczać?

0

Niech już Amerykanie sami grają te swoje mistrzostwa świata w NBA, NFL i nawet soccer, a reszta świata niech gra swoje xD

1

@July_6_BcN tzw niska przestępczość

3

@blakkudium jest to jakaś opcja. Ferran/Rash jako ta mobilna 9 i Lewy jako klasyczna w zależności od wymagań spotkania.

4

@Bzyczekk jego partner treningowy ewidentnie w trakcie treningu push tutaj

2

@blakkudium Przy założeniu, że chcemy wzmocnić przekrojowo obronę oraz Hansi dalej myśli o skrzydłowym nawet niezależnie od Rashforda to może to być jedyne rozwiązanie tak naprawdę na ten moment.

21

@Popitek12 ale będą zakwasy na ustach jutro

3

@macio_944 czyli Yamal może nie ma złotej piłki, ale za to jego ojciec ma aż dwie xD

1

@macio_944 druga runda pojedynku z trenerem jogi żony?

6

@Arden znaczy się moim zdaniem diagnoza, że nie jest wart aż takiej kasy jest trafna, ale sam news podany w sposób komiczny i jakby tak wyglądał proces decyzyjny w klubie to ja wysiadam xD

Ps. dobrze, że nie oglądali Eyonga przez ostatni miesiąc :D

7

@Vurt był dotykany przez @Kessie’ego. Ujdzie?

0

@barcafan1789 nie wiem czy nie było jakiejś wzmianki kiedyś, że nie dotyczy tych najbardziej wiekowych zawodników czyli chyba +35

13

Dobrze, że media coraz częściej o tym ruchu spamują bo u nas jak nie ma szumu to znaczy, że temat praktycznie nie istnieje. Czasem nawet jak jest to też temat jest wątpliwy, ale to warunek żebyśmy wiedzieli, że temat jest w ogóle rozważany naszym klubie :D



1

Komentarz usunięty

0

@MirusAmisz jak Real ma tak wyglądać jak od jego przyjścia to może dostać z góry pichichi za najbliższą dekadę i nie zmartwi mnie to ani trochę.

2

@Geble dlatego właśnie zwróciłem uwagę choćby na te strzały z dystansu. Moim zdaniem brakuje mu tylko i wyłącznie spokoju/zdecydowania pod bramką oraz często szuka zbyt trudnych i efektownych rozwiązań kosztem efektywności. Czasem wystarczy puścić zwykłego szczura w dolny róg w stylu Messiego, ale to jest coś co można wypracować z czasem(z resztą Messi też tego nie miał od pierwszych dni kariery) i jestem pewien, że wraz z doświadczeniem oraz może korekta roli na boisku będzie zdobywać więcej bramek. Z resztą w swojej grupie wiekowej jest zawodnikiem bardzo bramkostrzelnym o czym zapominamy czasem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?