4

@Geble po jakości choćby jego podań czy uderzeń z dystansu(ok 50% jego bramek w zeszłym sezonie padło po uderzeniach spoza pola karnego) ciężko uznać, że ma słabo ułożoną stopę. Więcej chłodnej głowy i mniej kombinowania, ale to jest do ogarnięcia.

5

@pt9 nie od samego początku kariery. Też kilka lat zajęło zanim został prawdziwym goleadorem.

2

Merino lepsza 9 niż impostor ze Sportingu. Factos.

0

Czy on mu przypadkiem nie strzelił identycznej bramki w zeszłym sezonie na Bernabeu? Chyba, że to była z inną drużyną.

2

@blakkudium wiadomo. Dobrze, że mnie obudziłeś bo chyba się zesrałem w tym swoim śnie.

3

@blakkudium a może takie roszady spróbować zrobić?
-Araujo i Christensen out
-Schlotti i prawy stoper in
-Martin na stałe jako LŚO i zmiennik Schlotterbecka
- Grimaldo do rywalizacji z Balde
-Eric głównie do rywalizacji z Kounde, ale też ofc jak zwykle też do rotacji na ŚO oraz pivocie

3

@blakkudium no i klasa

2

@Beztroskii si, moim zdaniem boiskowe IQ Raphy i to jak interpretuje różne sytuacje boiskowe to okrutnie niedoceniany przez kibiców apsekt jego gry jakby każdy zawodnik był w stanie to tak robić przy odpowiednich wytycznych od trenera(plot twist: nie są). W połączeniu z intensywnością, liczbami i mentalem, którym zaraża zespół mamy obraz zawodnika niezastąpionego na ten moment.

2

@Coveta wszedł jak już się cofaliśmy po bramce i zapierdzielał bez piłki. Jeśli chwalimy jednego za walkę i zaangażowanie to chwalmy też drugiego, a nie wybiórczo bo obydwie grupy kibiców robią to samo tylko względem innych zawodników z którymi bardziej sympatyzują.

1

@insp1re z drugiej strony może bez Mapeta byliby bardziej zespołem? Dla mnie paradoksalnie wyglądali najlepiej na KMŚ jak miał grypę żołądkową xD

4

@Gaucho Murillo to profil bardziej w stylu Araujo, a Schlotterbeck podobny do Inigo zwłaszcza z piłką przy nodze. Chyba znasz już odpowiedziedź.

0

@Encore maszyna, a do tego jak na taką gwiazdę dużo bardziej zdyscyplinowany i zespołowy niż taki Mbappe. Jeszcze przy kreacji od Yamala, Pedriego czy Raphy myślę, że byłby pierwszym zawodnikiem od czasów Messiego i Ronaldo, który mógłby przekroczyć 40 bramek w sezonie La Liga.

2

@Sysia11 przez perspektywę oraz to jak materiał jest przycięty kompletnie nie widać nawet czy był kontakt z ręką czy nie. VAR to sprawdzał jeszcze w każdym razie.

5

@blakkudium jak Hansi daje Ci takie słowa uznania to wiesz, że robisz to dobrze

3

@macio_944 ten kasztan to też już coraz rzadziej notuje dobre występy lub się rehabilituje choć jak mniemam już nie ma motywacji bo dopiero co dostał najwyższy kontrakt w historii Bilbao na kolejne 10 lat

0

@Szmulek oglądać może, ale nic więcej xD

0

@Sysia11 szydery może zbyt wiele, ale co próbujemy od początku przekazać to jakim profilem piłkarskim i czego sprowadzanie go za taką kasę do Barcy byłoby ruchem ryzykowanym. Nie można ściągać takiego zawodnika, a potem się dopiero zastanawiać jak go dopasujesz tylko musi rozwiązywać konkretne problemy kadrowe. Też mało kto zwraca uwagę, że wbrew pozorom system Atleti jest jednym z najlepiej zbudowanych stricte „pod niego” i wokół niego jakie mógłby spotkać w topowych klubach.

Ps. Z tym Ferranem raczej tylko was trolluja

1

@Encore on musi grać obok silnej 9. Sorloth powinien zacząć i dopiero po jego wejściu byli w stanie się utrzymać dłużej blisko naszego pola karnego. Sam Alvarez by na tym dużo bardziej skorzystał mogąc swobodniej wspierać zespół w różnych sektorach.

0

@Sysia11 skąd pewność, że znalazłby się w takich samych sytuacjach? Czy weźmiesz najlepszy sezon Alvareza z Atleti czy z City spotkania Argentyny to Lewandowski zalicza 30-50% więcej kontaktów w polu karnym na mecz. Nawet jak porównasz Atleti na tle La Liga oraz City na tle PL w tym sezonie(do ostatniego meczu gdzie City władowało tyle) to Atleti ma niewiele mniej bramek strzelonych na mecz, bardzo podobne xG na mecz oraz większe posiadanie odrobinę, a mimo to taki Haaland czyli faktycznie 9 znajduje się w znacznie większej ilości sytuacji oraz jego dorobek bramkowy stanowi znacznie większy procent całościowej zdobyczy City. Z resztą porównywałem to chyba dwie lub trzy kolejki temu gdzie City miało chyba 2.1 bramki na mecz średnio, a Atleti 2 i Haaland strzelił wtedy ok 65% wszystkich bramek City, a Alvarez ok 30% bramek Atleti.

5

@mate92 w pojedynczych spotkaniach jak miał kontuzję Haaland. On albo musi grać obok silnej 9 albo tylko na rywali grających bardzo otwarty futbol gdzie ma sporo przestrzeni. Bardzo dobry zawodnik, ale absolutnie nie 9. To trochę jakby wciskać Griezzmana na 9 co w sumie było testowane i jak wyszło to wszyscy widzieli.

1

@mate92 Jak napisał kolega @Gaucho w systemie Pepa też nie był 9

0

@brd42 pracował w pressingu. Tylko tyle i aż tyle co z golem daje co najmniej niezły występ.

5

@Tymoon19 on cały czas się rozwija moim zdaniem. Ciekawy jestem gdzie jest jego sufit bo rok temu w życiu bym nie powiedział, że dojdzie do aktualnego poziomu nawet.

2

Dobra, Julian już nie musisz się chować. Gra skończona, możesz się pokazać już.

2

@Bolton dziś grał w chowanego skubany

2

Pięknie pograli haha! Tak jeeeeest!

0

Jak dziś się Rashford nawet w takim momencie nie wypruje dla zespołu to nie widzę dla niego przyszłości tutaj

0

No i to są sytuacje, których już xG nie odda

0

Boże kochany…Rapha. Masakra ta skuteczność dziś.

1

Swoją drogą ten mecz wygląda dla mnie trochę jak kopia tego z grudnia zeszłego roku. Żeby tylko zakończenie było inne tym razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?