ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro wracamy do tego co pisałem post wyżej czyli zawsze w procesie są górki i dołki. To samo mogli mówić kibice PSG rok temu, że drużyna jest gorsza niż była. Moim zdaniem przy tej jednak wąskiej kadrze największym problemem są kontuzje i brak niektórych profili jak teraz Pedri czy Rapha żeby poprawić pressing w pierwszej linii co automatycznie poprawi też całą grę obronną bo najbardziej o to jak wygląda pressing się rozchodzi przy bronieniu w stylu jaki preferujemy. Narazie też Flick zaczął już i tak pewne korekty wprowadzać moim zdaniem po przerwie na kadry i jak by się dokładnie przyjrzeć to moim zdaniem delikatnie obniżył nasze ustawienie na boisku.
1
@Faro no nie. Jeśli porównujesz sezon do sezonu tak jak robisz to początek 2024/25 był regresem względem sezonu 2023/24 i dopiero od grudnia zaczęli odbijać. Progres też nigdy nie jest liniowy i takie założenie jest nierealne. Zawsze będą górki i dołki po drodze.
12
Jakby władze PSG tak samo rok temu podchodziły do Lucho jak wielu tutejszych „kibiców” do sytuacji Flicka to trypletu by nie było bo już by tam nie pracował po rundzie jesiennej.
0
@Faro piłka to różne cykle i zobacz choćby jak to wyglądało u Lucho w PSG bo z takim nastawieniem pewnie by nawet nie dotrwał do wiosny rok temu na ławce paryżan. Ciężko porównywać te sezony narazie bo w tym mamy znacznie więcej urazów kluczowych zawodników gdzie zeszły był wyjątkowo moim zdaniem łagodny pod tym względem co przy jednak dosyć wąskiej kadrze jest zabójcze i widać to nie tylko po jakości na boisku, ale też cholernie bardzo po pracy bez piłki co jest naszym największym problemem w grze obronnej. Oczywiście utrata lidera w postaci Inigo i najbardziej rozgarniętego obrońcy też była bolesna choć tutaj moim zdaniem szczególnie po przerwie na kadry widzę pewną korektę i za wczorajszy mecz najbardziej obwiniam Araujo za to co zrobił i to w strasznie głupi sposób. Można się bawić w dziecinadę i na chłopski rozum zapytać po co go w takim razie Flick wystawiał skoro wie jaki jest, ale przy braku Pedriego gdzie Eric poszedł do środka i Christensena w wiecznym „dyskomforcie” wielkiego pola do manewru nie było.
@MesQueUnClub_87 zaraz Ci powiedzą, że wina Flicka bo genialnie się zapowiadał Bernal i może go budować, ale zapomnieli chyba, że ten chłopiec przez ponad rok po drodze w piłkę nie grał i równie dobrze kolejny rok może mu zająć powrót do tej formy sprzed roku jeśli w ogóle się uda.
0
Wymieniajmy trenerów co dwa lata to na pewno będziemy wszystko wygrywać. Najlepiej nawet częściej żeby jak najwięcej z efektu „nowej miotły” korzystać.
1
@L4ngusta Michał Probierz skoro Lewy i tak ma odejść niedługo
5
Chciałbym coś napisać o Araujo, ale chyba sobie odpuszczę tego bana. Czas płynie, a pewne rzeczy się nie zmieniają.
Ps. Jeśli ktoś dalej stawia aspekty fizyczne ponad umysł zawodnika to już chyba nic mu nie pomoże
8
@tomek8756 żeby przestał się spotykać z jakimiś wywłokami z instagrama pewnie i znalazł Polska tradwife xD
8
@Luciano99 całe szczęście
1
@lajcior szanse są małe, ale nigdy zerowe xD
1
@FCBparasiempre wtedy też Luis zdobył chyba pierwszą bramkę w barwach Barcy
Edit. Nawet komentator potwierdził
0
@gumaz matko boska kebabowska xD
1
@blakkudium kogoś mogą zawsze odpalić i podreperować FFP przy jednoczesnym wzmocnieniu składu np. Beraldo bo Hernandez jednak robi też za backup na LO
1
@blakkudium ma to w sumie sens z ich kierunkiem gdzie mocno stawiają na tych rodaków, którzy bardziej się będą utożsamiać z PSG.
6
@blakkudium niestety utknął w hiszpańskim publicznym systemie świadczeń zdrowotnych i stąd to opóźnienie.
4
@Fabik87 dobrze, że Haaland dobry chłopak wychowany przez Pepa. Taki porządny, aryjski.
5
@macio_944 może kocha jego siostrę. Mają nawet wspólną obsesję. Takie sprawy łączą ludzi.
6
@Sulimo z perspektywy czasu to trochę z czapy mieli ten wyskok z formą na euro cztery lata temu, ale przynajmniej kilku zasłużonych zawodników się zapisało w historii :D
3
@xavi890 proszę Cię…trzeba by go ostatni raz oglądać chyba w Eibar lub na początku przygody w Getafe żeby wyciągnąć takie wnioski. To jest naprawdę klasowy LO choć profilowo bliżej do Kounde niż takiego Balde czy Daviesa. Tutaj dochodzę właśnie też te kwestie planu taktycznego, ale nie bez powodu to on jest pierwszym wyborem na tą pozycję w kadrze.
6
@Fog_W_1899 czyli traktują sezon zasadniczy trochę jak rozgrywki grupowe. W europie za rozgrywki grupowe się pucharów nie rozdaje, ale soccer to widocznie co innego. To trochę jakbyśmy przykładowo dawali puchar jeszcze za pierwsze miejsce fazy ligowej europejskich pucharów, a potem kolejny za play offy. Niby można, ale po co skoro rozgrywki są tak naprawdę w połowie drogi xD
16
@Peciak wszystko po staremu
8
@norbi77 u nich zagrania ręką zawsze są „naturalne”
1
@Ignareks totalnie. Chyba żeby dać nam przykład zła i zepsucia na świecie xD
8
@macio_944 przede wszystkim od małego trzeba w takim młodym człowieku kształtować takie postawy jak roszczeniowość oraz permanentne poczucie wyższości i niesprawiedliwości.
7
@Aragorn33 ewidentnie twarzą zaatakował jego nogę. Dobrze, że Viniemu nic się nie stało.
5
@AmigoBlancos przynajmniej ten z gwizdkiem dowiózł remis
1
@Bolton to precedens w skali świata gdzie pierwszy raz to biali są znani z kradzieży.
23
Jak jeszcze raz coś usłyszę z ich obozu, że sędziowie ich krzywdzą i w ogóle cały świat przeciwko nim to się porzygam, przysięgam.
0
@KamilooosPL dokładnie. Uderzył go twarzą w nogę. Wszystko git xD
2
Staranował bramkarza, który nie mógł internować, ale kto by się przejmował. Liga Negreiry i uj.