ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już chcą zwolnić niedoszłego najlepszego trenera świata, nowego Guardiole i wizjonera Xabiego? Czyli jednak prowadzenie klubu z drugiego szeregu, a jednego z największych klubów świata pełnego gwiazd to dwa różne światy?
4
@partymaker i dobrze. Niech ich kwasy gwiazdeczek rozwalą od środka.
1
@Fermin do tego nasz stary znajomy ich prowadzi :D
5
Tranquilo, tutaj trzeba na spokojnie do ostatniego gwizdka czekać. Swoją drogą kwas Viniciusa daje swoje efekty i powoli zatapia Alonso.
Ps. Klasyczny Trent w obronie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Frimpong dobrze, że takich gongów jak Nottingham Liverpoolowi im nie sprzedałeś bo jutro by byli w nekrologu wymienieni
0
@Eto'o9 R10 nie zgodzę się. Pewne podobieństwa są, ale to nie są identyczni piłkarze bo sam Benzema przede wszystkim miał zacznie lepsze warunki fizyczne do gry na tej pozycji(14-15cm więcej i pewnie podobną różnica w wadze) co przekładało się choćby na lepszą grę tyłem do bramki, utrzymanie piłki w ataku czy grę w powietrzu. Dla mnie Alvarez to profil Griezmanna podczas gdy Benzema przypominał aktualną wersję Kane z Bayernu czy wcześniejszych etapach może Firmino. Nie uważam też, że Benzema kopał się po czole tylko zwyczajnie miał trochę inne zadania, bardziej skupione na tworzeniu przestrzeni i wspieraniu Ronaldo. Dla mnie Julek to wręcz definicja podwieszonego napastnika w 2025 i jasne, że czasem w pewnych scenariuszach może grać jako samotna 9 i wyjdzie to dobrze choćby na bardziej otwarte zespoły, ale na dłuższą metę to kastracja jego potencjału moim zdaniem.
20
@Luciano99 rodzinny przepis od @Kessie dostałeś?
1
Alvarez jest świetnym piłkarzem, ale to kolejne spotkanie do teczki „Alvarez nie jest 9”. Bardzo słaby dziś.
5
@Eklerek mega spotkanie się szykuje. Bawarski walec w gazie vs Maszyna Artety w formie. Może wyjątkowo nie zabije Mikel dużego spotkania na 0-0 lub 1-0(co w pewnym sensie też jest taktycznie imponujące).
2
@Faro mamy odhaczone kobiety i mężczyzn oraz młodych i starych to jeszcze ktoś musi jakiś take o Polakach oraz obcokrajowcach napisać i mamy komplet
2
@Hosh na pewno najbardziej męskie. Chyba, że dwa minusy dają plus jak w matematyce xD
2
@mekston @FcPortoFan1999 jak to mówią sól futbolu takie spotkania xD
2
@Herato był taki sezon Arsenalu gdzie przewalili 8pkt przewagi chyba w grudniu więc wszystko jest możliwe xD
3
Spotkania Getafe powinny być puszczane zawsze jako ostatnie w dany dzień. Idealne przed snem po można zasnąć jeszcze w trakcie.
0
@takisobiektos ale czy skłamał?
0
Paradoksalnie jeśli w jakiś spotkaniach Alvarez ma grać jako 9 czy jak w tym spotkaniu na dwie fałszywe 9 to taki rywal jak Getafe jest dosyć dobry pod to bo mimo nie najwyższej klasy sportowej grają w średnim bloku zostawiając trochę miejsca za plecami zamiast zamykać się na własnej połowie zmuszając rywali tylko do klepania po obwodzie i wrzutek w pole karne. Wystarczy sobie przypomnieć nasze spotkanie z nimi w tym sezonie i jak łatwo Ferran im wbiegał za plecy.
2
@partymaker to plus jednocześnie brakuje naturalnego rywala bo cała reszta z topu praktycznie przeszła rewolucję w lecie jak City/Liverpool lub są na zupełnie innym etapie rozwoju projektu(Chelsea) podczas gdy Arsenal jako jedyny przeszedł po prostu ewolucję i wzmocnił co miał wzmocnić z zachowaniem najważniejszych postaci w drużynie.
2
Kontynuować oglądanie maszyny Artety czy wydłubać sobie oczy w spotkaniu Getafe z Atleti? Ach te dylematy.
1
Ciekawe jak małe różnice są w PL między czołówka czyli np. Top 4, a przykładowo środkiem tabeli. Emery miał fatalny początek sezonu i już można się było zastanawiać czy jego czas w AV nie dobiega końca, a tu kilka kilka wygranych i cyk strefa ligi mistrzów. Totki czy United też co chwilę skaczą między środkiem tabeli, w strefa europejskich. Średni poziom też jest na tyle wysoki, że wystarczy kilka tygodni gorszej formy na przykładzie Liverpoolu i już możesz zjechać do bazy bo każdy zespół wykorzysta twoje słabości. Po tym względem Premier League jednak znacząco przewyższa resztę lig gdzie różnica poziomów między gigantami, a reszta stawki jest znacznie większa.
8
Madrycki Biden w natarciu. Mam nadzieje, że to koniec wspólnych interesów.
1
@Czarny_ck to mit. Wg wielu źródeł wynegocjował ponad €20m brutto rocznie(czyli +/- €10m netto) na 10 letnim kontrakcie. Już pominę wartość całkowitą kontraktu gdzie w Anglii nikt by mu tak długiej umowy nie dał z marszu to jest to pensja na poziomie czołowych zawodników Realu i Barcelony, a w samej Anglii uplasowałaby go pewnie w top 10-15 najlepiej zarabiających zawodników w lidze bo wbrew pozorom o ile przepłacają Anglicy kwoty transferowe(szczególnie wewnątrz ligi) tak wcale nie dają większych umów niż inne czołowe kluby. Wystarczy nawet przypomnieć newsy z czerwca i wg wszystkich źródeł miał u nas zarabiać €14-16m brutto, a sam Bayern był gotowy dać odrobinę więcej w desperacji choć byli niechętni żeby wyrównać do tych €20m bo to z miejsca znaczy, że wylądowałby u nich na najwyższym szczebelku placowym z takimi graczami jak Kimmich czy Musiala. Anglicy to w ogóle wycofali się jeszcze wcześniej. Nie wiemy też jaki bonus dostał z podpis, ale z całą pewnością to co dostał było najwyższą umową jaką mógł dostać gdziekolwiek tym bardziej, że Athletic to dosyć specyficzny klub i wbrew pozorom świetnie płacą zawodnikom.
1
@blakkudium piękny
*mój bramkarz JOAN GARCIA i tak piękniejszy
1
@Pedri16Future tutaj dwa słabsze spotkania przy wielu absencjach w kadrze i już trener dostaje wotum nieufności. Byłoby ciekawie xD
1
@Encore on ogólnie miał już zjazd fizyczny na wiosnę. Odmłodzili go o kilka lat na jesień rok temu i widocznie teraz płaci za to fizycznie. Ciężko byłoby to zaakceptować kibicom po takim sezonie jak zagrał i mieliby pretensje ogromne do zarządu, ale może trzeba było się pożegnać jeszcze przy tej pensji. W każdym razie powoli chyba trzeba marginalizować rolę Mo i co zabawne kolejne transfery by się przydały(już podobno sondują Semenyo).
3
@Ziemny skoro Olmo niedomaga to może to być jakiś kompromis
0
@kuz ja też, ale jak ktoś patrzyl na suche liczby bez kontekstu występów i roli na boisku to mógł się zmylić. Aktualnie nawet kwestie piłkarskie schodzą na drugi plan bo sama fizyczność przekreśla go w takim zespole jak Barca.
4
Kocham jak szybko się nastroje zmieniają w piłce. Najpierw Ansu nie grał wcale przez kwestie jego formy fizycznej, potem kilka bramek z karnych i maszyna ruszyła(i tak na pozycji, której nie ma w Barcelonie) i już Barcelona miała żałować, że się go pozbyła i ma tak niską klauzulę wykupu(i tak się opłaca żeby tylko wreszcie odszedł) po czym zmiana trenera i od 7 spotkań bez udziału bramowego przy czym 2/3 z tych spotkań było naprawdę słabych. Futbol w pigułce.
4
@Kessie bardzo ciekawe jaka była inspiracja do tej sceny xD
0
@kanver_ ma czas. Nie musi od razu być niewiadomo kim dla tego zespołu. Niech spokojnie łapie minuty, ogrywa się i rozwija fizycznie.