2

@Nightraider generalnie mogliśmy sobie pozwolić na odpalenie jednego stopera pewnie w lecie tylko odpaliliśmy nie tego co trzeba xD

4

Polowanie na jelenia xD

0

@Kazragore nie ma to jak stabilny projekt

0

No i zmaścił Paweł

0

Trochę patowa sytuacja z tymi dolegliwościami Yamala. Hansi nie odpuści i nie da mu odpocząć bo każdy mecz szczególnie w lidze jest teraz kluczowy, a nawet jeśli to zaraz zjazd na kadry i de la Fuente już na pewno nie odpuści.

0

@BORO_12 tego nie podważam. Takiej kwoty raczej jest warty spokojnie(choć trzeba brać pod uwagę też jego pensje), ale niedociągnięcia też są i do pierwszego składu na dłuższą metę mnie tak w 100% nie przekonuje. Piłkarz kontrastów.

0

Cholernie ciężki zawodnik do oceny. Bez piłki słabo, potrafi być irytujący i IQ boiskowe zdaje się być poniżej średniej zespołu oraz często dosłownie rozgrywa własne mecze w oderwaniu kompletnym od zespołu, ale potrafi też być kluczowy i liczby daje świetne.

1

Kij wie ile razy jeszcze będę pisał to samo w tym sezonie, ale wychodzenie na najmocniejszych rywali duetem Yamal-Rashford od pierwszej to zaproszenie rywali na naszą połowę i proszenie się o głupoty bo pierwsza linia pressingu wtedy nie istnieje. Na Elche ujdzie, ale taki Real, Bayern czy PSG już to wypunktują bezlitośnie,

0

@LukaszFan i jakaś sekundę na decyzję i idealne wykonanie z przyjęciem tyłem do bramki i wykończeniem słabszą nogą

15

Czasem mam wrażenie, że większość kibiców w piłkę nigdy nie grała może poza podwórkiem przy ocenie sytuacji boiskowych

3

Elche płaci rachunek za Real xD

0

Ten co się zabrał z piłką

0

Mam małą ciekawostkę, ale proszę mnie nie zjeść i zdaje sobie sprawę z różnic w profilach, ale „defensywne” Atleti Simeone co ma zabijać potencjał graczy ofensywnych strzeliło 21 bramek w 11 spotkaniach ligowych(1.91 bramki na mecz), a w tym Alvarez strzelił 7 bramek( 2 z karnych) czyli strzelił 33% wszystkich bramek Atletico w lidze. „Ofensywne” City natomiast zdobyło 19 bramek w 10 spotkaniach(to 10 jest w trakcie więc mogą coś dołożyć, ale na ten moment mamy również 1.9 bramki na mecz) z czego Haaaland strzelił 13(bez karnych) czyli aż 68% wszystkich bramek City w lidze! Madness.

3

@joloskyy są poziomy w tej grze

1

@Matheu12 Haaland? Ten gość z YouTube’a? To on gra w piłkę?

4

@Giwera może nawet jeszcze dziś xD

6

Ten Haaland przy takim Yamalu, Pedrim, Raphie czy Marcusie to by chyba był w stanie zrobić +40 goli w La Liga. Kreatorów nam nie brakuje, ale taki egzekutor to złoto.

3

@blakkudium bardzo dobra forma. Oby się dalej rozwijał chłopak.

6

Norweski youtuber znowu strzela

8

@Deviler spis rowerów już sporządzony. Wszyscy są na radarze.

2

Przypomina mi to cykl innego zawodnika, który trafił do Monaco tylko tamten był jeszcze krótszy. Ogólnie kocham te szybkie i emocjonalne wyroki jak piłkarz zagra kilka lepszych/gorszych spotkań jakby cała przeszłość nie miała znaczenia i kontekst.

3

@Luciano99 a ten Kessie przypadkiem się nie przebranżowił? Tak słyszałem na mieście. Chyba, że to jego krewny jakiś.

1

@Czajka90 @blakkudium to w sumie mniej stwierdzenie, a bardziej moje oczekiwania w stosunku do Artety. Lepsze warunki mogą się szybko nie powtórzyć.

5

Arteta w tym sezonie musi już to mistrzostwo zdobyć bo dosłownie nie ma konkurencji:
-Liverpool po rewolucji kadrowej w lecie i z problemami
-City również rewolucja wraz z odejściem dawnych liderów i powoli się buduje, ale nadal to jeszcze nie to samo co 2-3 lata temu+ciagle bez Rodriego w formie(aktualnie w ogóle bez)
-Chelsea dalej bardzo chwiejna i ciągle w budowie
-Arsenal jako nieliczny zespół z topu w lidze przeszedł ewolucję kadrową zamiast rewolucji i teraz ma naprawdę mocną i szeroką kadrę Arteta

5

Ładne bramki w ten weekend w top 5 padają. Zielu, Carreras, Mingueza i pewnie nawet kogoś pominąłem.





0

@BezglutenowyPedri trochę inny jednak typ. Z piłką i w czytaniu gry wiadomo, że przepaść, ale fizycznie dużo lepszy, szybszy, silniejszy.

Edit. Dobra, pewnie Ci o karnego chybionego chodziło xD

1

@Barcanajlepszyteam ja żadnej tezy popierać nie chce, ale wtedy już przecież grał regularnie w pierwszym zespole Barcelony i powoli dobijał do grona najlepszych piłkarzy na świecie. Nie był z pewnością anonimowy oraz biedny.

0

@4drian0 w zeszłym grali świetnie to też się kopał po czole Nico z wyłączeniem jakiś 2-3 miesięcy czyli lutego i marca gdzie najlepszy mecz swój zagrał z najsłabszą drużyną w La Liga od lat, a śledziłem dosyć dobrze jego całe spotkania jako, że był z nami łączony dalej.

0

Nico Williams potężna forma trzeba przyznać. Zagrał genialny mecz otwarcia w lidze, potem dwa niezłe mecze, następnie kolejna kontuzja na zgrupowaniu i teraz seria takich 5 spotkań, że na jego miejscu bym się nie przyznawał, że wychodził na boisko.

1

@blakkudium nareszcie jakaś dobra wiadomość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?