ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@partymaker w fife mu zaraz zacznie overall lecieć na łeb na szyję. Nie opłaca się nawet jeśli to być może nawet najlepsza 9 aktualnie na świecie xD
6
Obecnie najbardziej kompletna 9 na świecie. Ma warunki fizyczne, prezencje w polu karnym i bramkostrzelność na znacznie wyższym poziomie niż Alvarez oraz jakość techniczną i grę bez piłki lepsza od Haalanda. Jedynym znakiem zapytania jest jak długo będzie jeszcze na takim lub zbliżonym poziomie i ciężko będzie powiedzieć jak to wygląda w porównaniu do Lewego, ale w samym Bayernie wydają się być pewni, że kilka lat mu jeszcze zostało, a sam zawodnik również jest bardzo skupiony na piłce, pracowity i ze względu na wiele lat bez trofeów dalej głodny sukcesów co może determinować najbliższe lata.
8
@partymaker tu i tak jeszcze nie jest tak źle jak czasem bywa xD
1
@Peeck chyba dawno City nie oglądałeś ani Premier League jeśli tak twoim zdaniem wyglądają mecze City. Z resztą w samej La Liga Real ma wyższe posiadanie niż City w PL i częściej spycha druzyny do niskiego bloku.
36
Mnie bawi xD
1
@blakkudium Jak mnie ten „somsiad” irytuje xD
1
Elegancko. Relacja, która nigdy nie powinna zostać przerwana.
0
@4drian0 narazie spokojnie. Faktycznie stabilna forma jak na niego oraz odrobinę skorygowana rola, ale już po przejściu dwa lata temu miał świetne pierwsze 2-3 miesiące gdzie niektórzy wciskali go już do topowych skrzydłowych, a potem powrót do sinusoidy. Niech rozegra cały sezon na stabilnym, wysokim poziomie to będzie można mówić o rozwoju.
0
@adi7adi8 dużo plotek jest, że jakaś jest od 2028 lub 2029, ale to dalej kwota +€150m
2
Było na początku dużo sceptycyzmu, ale rozkręca się ten Nico w City. Chwilę potrzebował widocznie na adaptację do PL po przyjściu z Portugalii i zaczyna to dobrze wyglądać od kilku tygodni. Duży postęp.
1
@tbas nie kupuje jak wędlina nie ma chociaż tych +85% mięsa
3
Potężny ma Bayern ten tercet Diaz-Kane-Olise trzeba przyznać. Do tego za nimi Gnabry i niedługo Musiala. W obronie mają trochę za mało głębi, ale ogólnie mocna kadra.
2
@Czyhrynski gol sezonu na pewno nie, ale daleko od zwykłego gola i trudny w wykonaniu
10
Niech tak nie fika Diaz bo to, że sprawdził się w Premier League, Bundeslidze, Lidze Mistrzów i kadrze to nie znaczy, że poradziłby sobie w La Liga, a w ogóle to jest stary i w fifie zacznie mu zaraz overall spadać.
1
@Nightraider przede wszystkim to bym się skupił na tych co się dobrze czują z lewej strony bo prawonożnych stoperów nam nie brakuje. Jednak na tym elitarnym poziomie przy tym tempie gry i jak rywale ograniczają Ci czas reakcji oraz pole widzenia takie detale robią różnicę. Nie jestem zwolennikiem co do zasady wszystkich też tych wolnych opcji tylko dlatego, że są wolne. Muszą przede wszystkim pasować do naszego pomysłu na futbol, a kogo Real dogaduje bym się nie przejmował bo mogą go dogadać tak jak TAA lub tak jak Daviesa. Media sobie strzelają.
1
@Nightraider na takie sytuacje trzeba patrzeć z dwóch stron. Niby z kartą w ręku, ale łatwo drabinkę płacową też rozwalić i zachęcić resztę do negocjowania wyższych umów. Trzeba rozsądnie podejść do tematu.
2
@Nightraider on będzie miał mega wysokie wymagania bo jako ten „homegrown player” na wyspach dostanie tam zawyżone oferty
1
@Beztroskii imo myślę, że jakieś korekty będą, ale największą zmiana w tym konkretnym momencie będzie zwyczajnie powrót kontuzjowanych w tym absolutnie kluczowe przez jego przewidywanie i aktywną grę na przedpolu powroty Garcii oraz Pedriego i Raphy dla większej kontroli i pressingu. Z treningami przy takim terminarzu jakiejś instant zmiany nie będzie, ale trzeba już myśleć o tym co będzie na wiosnę.
0
@Karol145 moim zdaniem można ich na jakieś kompromisy przy wybitnych jednostkach, ale rozstrzał pomiędzy jednym, a drugim nie może być aż tak ogromny. Gdzie w jednym miejscu pomoże tam w innym stworzy dwa kolejne problemy, a szczególnie w stylu w jakim gramy takie wady są dużo bardziej widoczne. Zauważ, że drużyny nawet z gwiazdami, ale olewającymi pracę bez piłki wcale nie odnoszą takich sukcesów w ostatnich latach, a zamiast tego dominują doskonale skoordynowane maszyny. Z resztą świetnie to było widać w PSG po odejściu Mbappe. Zespół ponad jednostkę.
0
@marcin62 tego nie podważam, ale jak chcemy być top to długofalowo musimy patrzeć wyżej moim zdaniem i szukać innych opcji. Nie jestem tak święcie przekonany, że ten wykup będzie najlepszą opcją. Będę uważnie obserwować, ale wątpliwości są.
1
@Ghandi w sezonie 2023/24 bo o nim ciągle pisze:
• porażka 3-2 z Antwerpia na wyjeździe
• porażka 4-1 z PSG u Siebie
•porażka z Girona 4-2 u Siebie
•porażka z Villareal 5-3 u Siebie
•porażka z Realem 3-2 na wyjeździe
•porażka z Girona 4-2 na wyjeździe(tak, to nie pomyłka)
• porażka z Bilbao 4-2 na wyjeździe po dogrywce
• porażka z Realem 4-1 na neutralnym terenie w SPH
•wygrana z Villarealem 4-3 na wyjeździe(też 3 stracone)
19
Rashford może strzelić i 30 goli, ale jak tak będzie pracował bez piłki to zawsze będzie słabym punktem
0
@Ghandi krótką pamięć. Dramat też był szczególnie w pierwszej części sezonu. Na wiosnę odrobinę lepiej przez jakiś czas, ale też dosłownie każdy mógł nam krzywdę zrobić i również ponad bramkę na mecz średnio traciliśmy, a +3 wyłapaliśmy też kilka razy i to nie tylko od Realu czy PSG.
3
@Ghandi ostatni sezon Xaviego nie był jakoś dawno. Tam w obronie też była miazga gdzie Antwerpie i inne Villareale wjeżdżały jak w masło też. Bliźniaczo podobne problemy xD
1
@tbas przy tym w jaki sposób gramy szczególnie obrona zaczyna się od przednich formacji. Jak pressing nie działa jak trzeba to pojawiają się problemy z tyłu. O ile nie zmienimy sposobu w jaki gramy, a do tego nie dojdzie raczej to przygotowanie fizyczne i koordynacja pressingu są kluczowe i tutaj nasi napastnicy muszą się poprawić.
0
Niech się tak nie cieszy bo został już wyklęty on i pewnie kilka jego pokoleń wstecz xD
4
Ja bym na miejscu La Bamby obraził wszystkich kopaczy na boisku i jeszcze tych na ławce „na zaś” bo mogą zagrać słabo jak wejdą. W końcu o to w kibicowaniu chodzi ;D
1
@ali3gator kryzys jest bo nie realizujmy tych założeń tak jak trzeba w tym momencie
2
To tak co do tych wiecznych narzekań na wysoką obronę. Należy też pamiętać, że obniżenie obrony=obniżenie też innych formacji żeby zachować odległości między formacjami więc jeśli ktoś zakochał się w ofensywnej Barcy Flicka grającej bardzo wysokim i agresywnym pressingiem to nie powinien też dyskwalifikować wysokiej obrony tylko dlatego, że aktualnie to nie działa przez kontuzje i kwestie fizyczne zawodników.
1
Ten Estevao całkiem ciekawy trzeba przyznać. Może ten fawelarz wreszcie odpali w Europie.