2

@4drian0 no ja mam z niektórymi elementami jego gry problem, ale nie da się ukryć, że w tym koszcie i tak kozak. Natomiast przy naszym stylu nadal uważam, że wyjście na najmocniejszych rywali takimi bestiami w pracy bez piłki jak Yamal i Rashford jednocześnie to strzał w kolano. Trzeba to trochę zrównoważyć.

1

@blakkudium oni wiedzą, że prawdziwi wizjonerzy są doceniani często po czasie. Tak samo będzie w Monaco.

4

Jasny gwint!

4

Nowy trener Monaco chyba nie potrafi tak dobrze wykorzystać talentu Fatiego. Nie to co Adolf H.

3

@macio_944 wystarczy sobie przypomnieć końcówkę zeszłego roku. Sezon skończony i mistrzostwo już wręczone xD

5

@Kessie to działa tylko jak jesteś przystojnym włoskim mafiozem, a nie czekoladowym oponiarzem bez karty pobytu

3

@Kessie nawet jest wskazana bo na trzeźwo ciężko mu będzie oglądać aktualną drużynę Juve

1

@Rastafarnianin zaczęłabym od naprawienia problemów kolektywnych, a nie szukania indywidualności co mogą zakryć chwilowo problemy. Gówno opakowane w złotko to dalej gówno.

0

@spiderman1899 Spaletti chyba najbezpieczniejsza opcja na papierze. Xavi niby też najlepiej sobie radził w najcięższych warunkach+z jego największych zalet to ma oko do zawodników i potrafi nieźle rozpoznać potencjał. Na minus dla niego, że nie jest to jego wymarzona PL z kosmicznym budżetem. W każdym razie nie wybrzydzałbym na jego miejscu bo nawet jeśli przykładowo Liverpool by zwolnił Slota to nie liczyłbym, że się do niego zgłoszą.

1

Juve na drodze do 8 spotkania bez wygranej i trzeciej porażki z rzędu. Zapowiada się kolejny sezon przeciętności.

1

@BORO_12 z Christensenem sam nie jestem pewien. Może też już postanowili, że idzie pod młotek i nie chcą go budować. Z drugiej strony przy naszych ograniczonych zasobach wypadałoby jednak z niego korzystać do końca.

4

@macio_944 to oczywiście zabawne i prawdziwe, ale dla nas problemy z obroną zaczynają się tak naprawdę już w przednich formacjach przy stylu jaki preferujemy. Jak pierwsza linia odpuszcza pressing lub jest spóźniona wiecznie czy robi go nieudolnie to automatycznie obrońcy będą dużo bardziej narażenie na bezpośrednie starcia. U nas nie ma miejsca na boiskowe lenistwo i żeby to działało jak w zeszłym sezonie musi być top przygotowanie fizyczne i zaanagażowanie czyli dwa elementy, które nas odróżniają na ten moment od drużyny z zeszłego sezonu, która się zachwycaliśmy.

2

@Mroziu zmęczyli 2:1, ale nie udawajmy, że Real nie mógł w tym meczu wsadzić też spokojnie z 4/5 bramek przy odrobinie więcej szczęścia

3

@BORO_12 imo domyślam się czemu narazie Araujo jest odstawiony i przypuszczam, że jest to związane z obecnością w pierwszym…Wojtka. Brzmi na pierwszy rzut oka jak coś kompletnie bez związku, ale moim zdaniem Flick nie chce mieć dwóch zawodników w pierwszym, których tak łatwo spressować. Araujo ma dosyć ograniczone kierunki podań i jak mu je odetniesz to piłka wraca do Wojtka gdzie wygląda to jeszcze gorzej. Widocznie dla Flicka to zbyt duże upośledzenie naszego wyprowadzenia piłki i za łatwo byłoby nas zdusić wysokim pressem dlatego narazie będzie Garcia-Cubarsi. Jak wróci Joan to dopiero moim zdaniem jest szansa na zmianę i zaskoczony będę jeśli jej nie będzie. Ofc też Kounde zjazd do bazy i kubeł zimnej wody również obowiązkowy.

0

@karci0 czyli przynajmniej jest jakaś „stała”

1

Czyli podsumujmy.

W zeszłym sezonie:
-Yamal to król
-Ferran narodziny „Rekina”
-Flick top
-wysoka obrona i wysoki pressing top(bo nie da się tych dwóch rzeczy rozdzielić)
-przygotowanie fizyczne top

W tym sezonie;
-Yamal sodówka i się skończył
-Ferran to „sardynka” i nawet po kontuzji od razu powinien top zagrać
-Flick do grudnia
-wysoka obrona bez sensu i Flick nie ogarnia taktycznie
-przygotowanie fizyczne flop i jesteśmy jedynym topowym zespołem co miewa problemy z kontuzjami

O czymś zapomniałem?

1

@macio_944 kurs analizy taktycznej Luciano? Aktualnie nie jestem w stanie przejść modułu „trzeźwe spojrzenie na futbol”.

4

Dziś na boisko wyszedł wystraszony świeżak Roony czy drugi najlepszy piłkarz na świecie Yamal? Wygląda jakby grał dalej z jakimś małym urazem.

0

@Encore bo ma z kim grać wreszcie

0

Jak pressing dziurawy i intensywność nie dojeżdża to wysoka obrona nie ma racji bytu. Szczególnie ta pierwsza linie to powinien Flick według pomysłu Lucho elektrowstrząsami razić jak nie pressuja odpowiednio.

0

Nie ma tak łatwo Mekambe

1

@Dankho94isback dlatego wspomniałem o Asllanim ;D


0

@Dankho94isback Asllani wczoraj również

2

@mekston czy to jest ten rok? Czyżby Joao „Oskarek” Felix był brakującym elementem układanki? A może to przywództwo Inigo?

0

@Rewolucja123 za ile Aspinall i Gane wychodzą bo próbuje zdążyć?

0

Czajnik kolejny się zagotował

0

@FcPortoFan1999 Pardon. Muszę się w takim razie chyba bardziej zainteresować rodzimą ligą :D

5

@FcPortoFan1999 akurat brak bramek to chyba ostatnie na co bym liczył xD

2

@sergio5 na pewno chce i może zarabiać tam dobre pieniążki, a reszta już mało istotna

1

@Encore Ekitiktok i Woltemadowski narazie jakoś sobie radzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?