ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Giwera cwaniaczek, ale jednak trzeba mu oddać, że również geniusz. Jakby wygadała ta walka jakby do niej doszło kilka lat wcześniej to ciężko przewidzieć, ale z pewnością wiedział co robi Floyd przyjmując ją w takim, a nie innym momencie. Zawsze wiedział jak prowadzić swoją karierę żeby wyciągnąć z niej jak najwięcej.
1
@Szklaner zawodnik absolutnie genialny sportowo jak i stricte pod względem widowiskowości, a do tego nigdy nie unikał wyzwań. Kibice takich uwielbiają. Natomiast to nie zarzut do zawodnika, ale w boksie przesadzają z tą ilością zwłaszcza najniższych kategorii wagowych i pasów żeby tylko federacje mogły się nachapać.
Ps. Jakby się to zakończyło nie wiemy, ale faktem jest, że zbyt późno doszło do walki z Floydem i bawi mnie jak ludzie piszą „przecież Floyd jest starszy” nie biorąc pod uwagę kompletnie przebiegu kariery, stylu i historii pojedynków zawodnika gdzie Many toczył dużo więcej bojów na wyniszczenie, a co za tym idzie pewne „zużycie” materiału było większe.
1
@blakkudium Złota Piłka za rok będzie jego. Mam mocny leak z wiarygodnego źródła w tym temacie.
1
@Dari0G bardzo możliwe. Dziwnym trafem jak była największa presja na Marca i tarcia z zarządem latem to wyskoczyli nagle z informacją, że jego agent domagał się składu dla niego na półfinał LM.
3
@Kessie jeszcze tylko zmienisz trochę odcień i może nawet zyskasz prawa pracownicze oraz wszystkie obywatelskie przywileje. Jesteś na dobrej drodze żeby być lepszym człowiekiem.
2
Wiadomo, że Florek w stylu Laporty też uderza do betonu tylko swojego i to do nich kieruje ostatnie wypowiedzi
4
@MatBac1991 co za źródło? Najpierw była to jakaś osoba z szatni, potem zawodnik, a teraz akurat nielubiany zawodnik. Brzmi bardzo wiarygodnie i wcale nie jak skok na sensacje.
1
Czyli to nie tak, że można sobie go zarejestrować ot tak tylko można odroczyć na kolejny rok jeśli przekroczymy limit. Wiele to moim zdaniem nie zmienia bo dalej głównymi kryteriami będą forma sportowa, wysokość nowej umowy i plany kadrowe klubu.
4
No i fajnie, że ten ruch wszystkim służy, a dalej kto wie co się wydarzy. Przy naszych innych potrzebach transferowych oraz finansach może się okazać, że to będzie no brainer latem.
5
Na tropie CZEGOŚ xD
4
@MessiForeverTheBest oczy widza, uszy słyszą, usta milczą
0
@Sysia11 nie wiem jakie były ogólne raporty na temat obydwu graczy, ale koniec końców to tylko jeden miesięczny turniej młodzieżowy i to na dosyć wczesnym etapie rozwoju. Zdaje się, że nasz Diarra wtedy zrobił chyba nawet większą furorę, a aktualny rozwój karier wszystkich trzech jest odwrotnie proporcjonalny do występów na tamtym turnieju.
3
@Kinginiesta no tak i dla mnie to logiczne, ale pod artykułem mam wrażenie, że zostało to trochę tak zrozumiane. Z resztą nie sądzę, że nawet ktoś poważnie myśli o takiej próbie na tym etapie.
0
Może to ja to inaczej rozumiem lub kwestia tłumaczenia, ale po wypowiedziach nie mam odczucia, że Ciria chce przywrócić Messiego również jako piłkarza tylko i wyłącznie jako partnera biznesowego i sama „instytucje”.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ostatnia parada Mareczka w barwach Barcy? Kto wie…Jednak nie xD
1
@blakkudium nie uwierzę dopóki nie zobaczę. U nas się nie da inaczej.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Byle nie wrzucił Roony’ego na lewą stronę jak ostatnio w końcówce, a będzie dobrze. Tutaj w sumie mam kilka pomysłów poza oczywistym Marcusem na szpicy to może też być przykładowo Marcus LS, Yamal F9 i Roony PS lub Fermin na F9, a Yamal na OP. Różne opcje.
0
@partymaker no właśnie stara się tylko na inne sposoby jak sportowo nie idzie
3
@urbipl obydwoje sondowali rynek xD
0
@kanver_ bez urazy dla City, ale na przełomie jesieni/zimy rok temu ten zespół był w największym kryzysie chyba od przyjścia Guardioli. Nikt się ich nie bał. Potem przyszła 1/8 i 1/4 po czym zniknął na 375min(była dogrywka z Atleti). Ogólnie statystki kręcił niesamowite, ale mnie kompletnie nie przekonywał przez większą część roku. Brakuje dużych momentów bo tego, że dominuje mniejszych nikt mu nie odmawia. Za to ma tytuł pichichi choćby.
0
@kanver_ ja mam trochę z nim problem pod tym względem. Czysto statystycznie wygląda to niesamowicie, ale jak potem weźmiemy pod uwagę jego wpływ w tych faktycznie najważniejszych spotkaniach to wyglądało to blado i nie tylko pod względem statystyk, a bardziej nawet występów. Często w stylu schyłkowego Ronaldo musiał dostać karnego żeby wejść w ogóle w taki mecz z dużym rywalem.
0
@Pedri16Future ten Mekambe to się wszędzie wciśnie
2
@July_6_BcN i wszystko jasne
3
Konkurencja nie śpi @July_6_BcN
4
Straszny wstyd przegrywać z takimi leszczami. Stać Alaves na więcej.
1
Nowy „Guardiola”, transfery za ponad 150 baniek latem, a finalnie potrafią tylko grac to co jakieś podrzędne B klasowe zespoły. Postawić najszybszego gracza na ataku i grać na niego długie piłki.
2
@BORO_12 jednak z niektórymi osądami bym się wstrzymał. Częściowo może to być prawda, ale nie bez powodu więcej takich deali się odbywa w klubach pokroju Lipska czy BVB, a nie Barcelony, Bayernu czy Realu. Dla takich graczy to może być zbyt duży przeskok, a same kluby też już są docelowymi nastawionymi bardziej na walkę o trofea niż rozwój młodych zawodników. Zakup Olmo był zbędny, ale nie do końca zgodzę się tym Doue mimo, że od czasów w Rennes byłem jego fanem. Całościowo operacja miała zbliżoną wartość do transferu Olmo, a zawodnik jednak nie był jeszcze na tym poziomie co teraz i pierwsze miesiące w Paryżu spędził na ławce. U nas przy takiej kwocie jakby nie grał to presja urosłaby do znacznie większych rozmiarów niż w PSG regularnie wydającym takie i większe kwoty znając nasz klub i sytuację finansową. Do tego źródła z Francji donosiły, że preferował na tamten moment pozostanie w ojczyźnie i dlatego odrzucił choćby Bayern, który walczył o niego z PSG. Nie wszystko jest czarne albo białe i z dystansem podchodziłbym do tematów, na które mamy bardzo szczątkowa wiedzę.
2
@Eklerek skurczybyk już kombinuje jak wrócić na ulubione drugie miejsce żeby pozbyć się presji i móc za rok wydać kolejne kilkaset baniek w imię procesu