ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG To może jakiś polityczny wątek do gorących na rozgrzewkę? xD
6
@Who_you_mam perfekcyjne duo
7
@Faro to by tylko fatalnie o nim świadczyło i robiąc tak dalej pracuje na to żeby mu tylko peryferia futbolu zostały po zakończeniu kontraktu z Barceloną. Utracona fizyczność to jedno, ale tam są jakieś duże problemy mentalne.
1
@Eto'o9 R10 wszystko fajnie, ale nie jako wykup bo to rozwiazanie na dziś i potencjalny problem na jutro. Tylko wypożyczenie. Z resztą jeśli chcemy mierzyć w LM to raczej nie tędy droga żeby brać zawodnika, który przestaje się liczyć w składzie innego faworyta do tytułu. Tym bardziej po tylu urazach co ostatnio miewał.
2
@Gronek generalnie ostatecznie to sprawa tylko pomiędzy tobą, a twoim rodzicami więc opinia jakiś losowych osób niezwiązanych z sytuacją i nie mających pełnego oglądu jest bez znaczenia. Nie przejmowałbym się.
3
@Gronek to zależy. W domu? W mieszkaniu? Jak duże? Czy to chwilowe? Na stałe? Wcześniej mieszkała ta osoba sama czy nie? Jaka sytuacja życiowa? Jaki podział wydatków/obowiązków? Jaki plan na przyszłość? Dużo pytań.
8
@macio_944 powiedz, że jesteś honorowym dawcą krwi i zobacz reakcje xD
0
@Eklerek tylko dlatego, że gra tam @Kessie
0
Savinho out, Semenyo in i może City atakować mistrzostwo. Swoją drogą trzeba było Brazylijczyka opchnąć Totkom jak byli na niego nagrzani, a on otwarty na taką możliwość.
2
Po wczorajszej bramce Raphinha został naszym 5 piłkarzem w tym sezonie, który dobił do 10 punktów w kanadyjce we wszystkich rozgrywkach(wg transfermarkt jest jeszcze Lewy, ale La Liga mu nie uznaje jednej asysty więc oficjalnie ma 9 punktów). Brak wyraźnego lidera pod tym względem, a co za tym idzie potrafimy stwarzać zagrożenie na różne sposoby i z różnych sektorów.
43
Jak sobie myślę, że kosztował tylko €25m to aż mam ochotę przelać jego byłemu klubowi drugie tyle i dalej byłby to steal. Potem sobie przypominam, że jego byłym klubem jest Espanyol i mi przechodzi.
3
@majkiii już im tak nie umniejszaj. Wydali prawie 170 baniek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
@gumaz czarno widzę jego przyszłość na tym stanowisku
14
Jakbyśmy byli takim Arsenalem, City czy Chelsea to już tej zimy sprowadzilibyśmy sobie z bomby co najmniej dwóch jakościowych obrońców, a tak aż strach pomyśleć co dostaniemy. Może jakiegoś kasztana z odpustu, a może usłyszymy od Deco lub Laporty, że kadra jest kompletna i powrót kapitana Araujo będzie naszym transferem. Ciężko jest lekko żyć.
4
Dobrze, że mieliśmy nadmiar obrońców w lecie i teraz jest idealnie
28
Dziś takie świąteczne zestawienie w pierwszej połowie
0
Negreira podłożył nogę Renato przez co ten wpadł z impetem w Yamala od tyłu. Jak Real ma z tym rywalizować?
0
Ferran poza tą sytuacją gdzie sam ruszył i wymusił błąd na obrońcy, ale ostatecznie rywal zablokował podanie do Raphy wyłączony dziś z gry. Nie wiem czy miał do tego momentu chociaż 10 kontaktów z piłką.
1
@mekston Hansi ostatnio wyjaśnił ile znaczy dla niego i zespołu Rapha. Nic nie trzeba dodawać.
0
Cubarsi to robi co może żebyśmy pływali na tym samym poziomie pod wodą co Żółta Łódź Podwodna. Który raz już podaje lub wybija centralnie przed pole karne?
2
@Comentateiro wziąłeś leki na nadciśnienie?
1
To hołd dla Mbappe i Realu Madryt. Piękne zachowani, która Barcelony nawet wobec tych wszystkich docinek zachowuje klasę.
1
Ciekawe kto wykona. Dżamal czy Rapha?
3
@blakkudium daj marzyć chłopie
1
@Bolton mogę polecieć, ale zabiorę ze sobą Leszka Orłowskiego. Tam już agresja zdecydowanie nie jest pasywna xD
2
Dawaj Cholo tego Grieza już bo stypa
2
Orłowskiemu co się szydera załączyła z Alvareza xD
3
@Kasy Lewy nie odejdzie w zimę. Mam nadzieję, że sytuacja wyjaśniona. Pozdrawiam.
0
@damian16161212 na pewno będzie to otwarty i ciekawy mecz jak ten z Betisem
4
@blakkudium do roboty @Deco