ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziś maszyna losująca znowu wyrzuciła tego starego irytującego lub niewidocznego Doku xD
@blakkudium
1
@Pablozeusz żeby się jakiś weteran zaraz znowu nie obraził, że jak to tak można z brawura wejść do zespołu
2
@takisobiektos już tak z żartami na bok Julian to nadal świetny piłkarz, ale są poziomy w tej grze haha. Z resztą to nie jest 9 dla mnie tylko cofnięty napastnik. Coś jak Griezz albo Marmoush. Wiking to znowu absolutnie elitarny egzekutor jakich prawie nie ma na rynku(lub zaraz z niego zejdą jak Lewy czy kilka lat później Kane) w porównaniu do Alvarezo podobnych graczy.
3
@takisobiektos fakt, rozgrywać nie potrafi i nie ma takiej gracji jak Alvarez xD
1
Ciekawy jestem jakie będą jego rekordy strzeleckie na koniec kariery. Absolutna maszyna do strzelania bramek jak Lewy. Z reszta sam fakt, że potrzebował tylko 49 spotkań w LM żeby strzelić 50 bramek wiele mówi.
1
@KRISU77 to chyba warto narazie obstawiać inne zespoły i wydarzenia :D
0
Wisła w tym sezonie jak w formie to na pełnej, ale w dołku też na maksa
4
#AthleticWIN xD
8
@blakkudium to ***** wytwarza jakąś magiczną barierę na…umiejętności piłkarskie oczywiście xD
1
@blakkudium oni ogólnie w finałach też za lekko nie mają. Tak na szybko to kojarzę:
-2009 przegrany z nami finał PK
-2012 przegrany z Atleti finał LE
-2012 przegrany z nami finał PK
-2015 przegrany z nami finał PK
-2020 przegrany z RSSS finał PK
-2021 przegrany z nami finał PK
3
Niech młody Williams dobrze się nacieszy liga mistrzów w tym roku bo może szybko jej znowu nie zobaczyć. Chyba, że przed TV.
8
@Rupert_Haubica nie chce się tu być sędzia i nie będę rozstrzygał co ostatecznie tam zaszło, ale to straszne spłycenie tematu bo jeśli gość odpowiadał choćby w jakiejś części za awanse czy spadki sędziów czyli również za ich wypłaty jest już dosyć mocnym narzędziem do wywierania wpływu. To dosyć naiwne sądzić, że musiał im sam dać kasę „do łapy” żeby doszło do korupcji, a dodatkowe €400k rocznie dla jednego człowieka już nie brzmi jak takie „drobne”.
2
Casemiro pracuje na nagrodę fair play na koniec sezonu. Nie pozwoli na to żeby rywal grał w osłabieniu. Równe szanse dla wszystkich.
4
@Ku84fcb za 10min United upokorzy się samo
1
@LukaszFan w zeszłym sezonie 13 bramek z rzutów karnych. W tym też ostro zaczął.
9
@Kessie rozwalicie City 0:0 czy 1:1?
0
@VegetaPolska w sumie nawet lepiej by wam wyszło pozbyć się jego, a zostawić bardziej zespołowego i z mniejszym ego Rodrygo, który lepiej współpracuje z największą gwiazdą Mbappe.
1
@Encore rekordy są po to żeby je przełamywać xD
7
Z plusów Vini dalej wygląda słabo więc może nawet jeśli odjedzie z Realu w pewnym momencie to już nie dostaną żadnej chorej kasy z Arabii. Najlepiej to jakby Real posmakował swojego lekarstwa czyli odejście po wygaśnięciu umowy za darmo.
0
@Dankho94isback Mbappe też nie zaczynał kariery grając stricte z lewej strony generalnie. Spójrz choćby na jego heatmape z sezonu 2016/17 po którym sprowadziliśmy Dembele, następnego czyli 2017/18 oraz z zeszłego.
https://zapodaj.net/plik-3CDdun0lXc
https://zapodaj.net/plik-esMObguflG
https://zapodaj.net/plik-QWUdIGDMHn
0
@Dankho94isback to raczej sarkastyczna wypowiedź choć będąc całkowicie szczerym w momencie kiedy ta decyzja była podejmowana to się broniła(poza ceną ofc, ale Mbappe nie byłby tańszy). Po odejściu Neymara Dembele był zawodnikiem dużo bliższym mu profilem, a co za tym idzie dużo lepiej pasującym wtedy na jego następstwo w kadrze. Do momentu aż trafił do nas problemów z urazami też nie miał i miał większą próbkę umiejętności i w różnych środowiskach niż Mbappe(jeden sezon w Ligue 1+jeden w Bundeslidze gdzie trafił do jedenastki sezonu vs tylko debiutancki sezon w Ligue 1 Mbappe). Z różnych względów wyszło nie po naszej myśli choć w zeszłym sezonie Dembele ostatecznie potwierdził, że ten potencjał zawsze tam był, ale czasem tak bywa nawet jeśli sam proces decyzyjny wydawał się dosyć logiczny to łatwo podważać po czasie mając dostępną wiedzę jakiej wtedy nie mogliśmy mieć.
0
@Dankho94isback mówisz Pan, że Mekambe lepszy od przyszłego zdobywcy Złotej Piłki? :D
5
@Luciano99 Czyli będzie wreszcie strata punktów.
1
@Criss18Barca Pewnie tak. Potem Isak/Eikitike bo Alvarez to nie jest 9. W sumie jeszcze Lautaro daje radę.
1
@Bolton też są po ciężkim meczu w środku tygodnia, a do tego ich środek obrony aktualnie wygląda cieniutko. Z drugiej strony United całe jest cienkie.
0
@Encore domyślam się, ale zastanawiam się jak blisko już będzie zwolnienia ewentualnego. 4pkt w pierwszych 5 kolejkach i wstydliwe odpadnięcie z pucharu ligii przy tylu transferach i braku gry w Europie czyli tak naprawdę grze tylko raz w tygodniu to jednak straszny falstart. Do tego nie widać kompletnie żeby coś się rodziło i ciągle te same błędy popełnia.
0
Ciekawe jak gorący zacznie być fotel Amorima jeśli dziś przegra
5
@blakkudium Doku po przerwie reprezentacyjnej dwa spotkania na bardzo wysokim poziomie. Może coś się rodzi wreszcie.
18
Tym razem jakiś nawet spory profil poświęcony Newcastle. Wyspiarze zakochani ewidentnie.
0
@Kengo a Bobek?