1

@VegetaPolska jak nie żujesz nałogowo kilku opakowań dziennie to bym się tym nie przejmował

5

@blakkudium jakoś niespecjalnie mi przykro z ich powodu

0

Jakie są kursy na to, że Barcelona będzie na stałe już w zasadzie 1:1 przed końcem obecnej kadencji Laporty? Trzeba jakiś bet zrobić.

1

@jacobFCB przyszedł Pan Maruda. Wiemy, że to Nestle.

1

@FcPortoFan1999 to teraz będziesz mógł z Dżamalem zjeść

4

Komu kakao? xD

5

@blakkudium no tutaj klasy sportowej się podważyć nie da i byłoby to pozostanie przy klasycznej 9. Można się tylko zastanawiać ile lat będzie miał jescze na najwyższym poziomie, ale on też odrobinę później chyba odpalił i na ten moment nie ma oznak zjazdu fizycznego, a stricte na dynamice też nigdy nie bazował. Profesjonalizmu też mu odmówić nie można, ale każdy organizm jest inny. W każdym razie to moim zdaniem jedyna topowa 9, która faktycznie nie wydaje się nierealna.

10

Fun fact jest taki, że Kane na koniec sezonu będzie miał jeszcze rok umowy z Bayernem i będzie rok młodszy niż Lewy w momencie transferu do Barcy. Na papierze byłby to dosłownie identyczny ruch. Nazwisko też takie, które spokojnie mógłby Laporta rzucić jako obietnice wyborczą. Z innych aspektów musiałby Lewy odejść żeby zwolnić miejsce na tak dużą pensję i wtedy Kane byłby podstawową 9, a Ferran dalej jego zmiennikiem. Oczywiście luźne przemyślenia i jest to jeden z wielu scenariuszy do rozważenia.
@blakkudium
@BORO_12

3

@ShawnC to jakaś odgórna zasada, której nie wolno łamać czy kodeks honorowy piłki nożnej? Został sprowadzony zawodnik i był do dyspozycji trenera, a reszta zależała już tylko od szkoleniowca Mallorci. Skoro uznał, że jest gotowy i może mu pomóc to go wystawił. Koniec historii.

2

@Criss18Barca to chyba za mała moc. Ewentualnie jako popita dla Grosika bo jak wiemy nasz skrzydłowy za kołnierz nie wylewa.

12

@ShawnC widocznie dla trenera jeden trening wystarczył albo uznał, że Virgili będzie zwyczajnie zawodnikiem, który bardziej mu się przyda przy tym konkretnym scenariuszu i etapie spotkania. Nie róbmy sobie jaj bo to już podchodzi pod oczekiwanie gry za zasługi, a nie to jest raczej sportowa idea, a jak ma problem to niech pogada o tym z trenerem zamiast wylewać żale w przestrzeni medialnej.

5

@Kozinho. Pytanie czy pizza dziś dotrze do biur przed końcem okienka

1

@Ryoumen znaczy się wiesz…odejście zasłużonego i wiekowego gracza można zaakceptować, ale musisz mieć jakiś plan przygotowany na taką sytuację, a nie co ma być to będzie, a tak mamy jednego stopera mniej(i to lidera linii obrony oraz najlepszego w zeszłym sezonie) i zostaliśmy z 18 latkiem, dwoma graczami o wątpliwym zdrowiu gdzie jeden na boisku też nie dojeżdża narazie oraz również nieidealnym lecz uniwersalnym Garcia. Do tego dwójka ma kontrakty jeszcze tylko do końca sezonu.

0

@BorzyKrzys to chyba typowe dla ludzi o jego fryzurze

2

@BORO_12 @blakkudium za niecały rok wybory więc spokojnie. Laporta duszę diabłu zaprzeda(ewentualnie klubowe aktywa) byle móc zrobić jakiś giga transfer xD

0

@TR3YWAY ale, ze ostatnim czy ostatnim w rozumieniu naszego ulubionego byłego prezydenta USA? Bo to zasadnicza różnica.

1

@blakkudium no tutaj trochę biednie też. Głównie na LŚO ten Schlotterbeck się aż uśmiecha do nas choć to kolejny stoper ze zdrowiem budzącym wątpliwości mimo profilu idealnego. Ciekawe też co ostatecznie z Andreasem zrobimy oraz co z tym przedłużeniem De Jonga. Jeszcze też Torres ma umowę do 2027. Dużo roboty dla Szwagrów.

3

@Cule1234 kij wie ile w tym prawdy, ale może i dobrze. Bez swoich transferów, a zespół tak rozebrany w lecie, że ciężko będzie się kibicom przestawić z walki o mistrzostwo do walki żeby w ogóle w Europie zagrać w przyszłym roku. Do tego miałby ciągle porównania z tym co zrobił Xabi w Leverkusen.

3

@blakkudium gdybyśmy mieli więcej miejsca w limicie płacowym to mogliśmy próbować po odejściu Inigo. Ogólnie aż strach pomyśleć co Szwagry za rok wykombinują bo potrzeby pierwszego zespołu rosną(LŚO, LS, może N i może LO), a jeszcze rok wyborów więc coś trzeba będzie obiecać(niekoniecznie spełnić xD).

1

@Gaucho czy the greatest to czas pokaże. Takich rzeczy nie da się w momencie zakończenia okienka ocenić choć mają rozmach trzeba przyznać i na papierze świetna robota.


1

@Konradowskyy narazie to mało kto funkcjonuje szczerze mówiąc. Za trzy pełne spotkania to chyba tylko do Garcii na bramce nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Reszta z pola to co najwyżej pojedyńczy mecz lub jego fragment.

3

@FabianekMrozek idziemy za rok po Bastoniego. Delulu is the solulu.

0

@turhiay scauiting akurat działa u nas całkiem nieźle moim zdaniem. Jeśli nie był rozważany kompletnie to tylko z tych powodów:
-brak miejsca w limicie płacowym
-nie ten profil/jakość

Z resztą sam fakt na jakich warunkach idzie do Marsylii też wiele mówi oraz jak mamy kogoś szukać to lewonożnego stopera w tym momencie.

0

@Eklerek wcześniej duże sprzedaże do Arabii mnie tak nie dziwiły bo Boehly z nimi różne interesy prowadzi i ma dobre relacje, ale teraz już wszystkim wciska niechcianych za gruby cash. Chyba, że ma jakieś wybitne relacje z agencjami zawodników, które później takie czary robią w ramach przysług, ale ciekawy temat.

1

Kur…ile tu było zwrotów akcji przez ostatnie kilka dni xD

2

@Herato Fun fact: pod koniec pracy ten Haga wydawało się, że United już sięgnęło dna.

Nic bardziej mylnego i regularnie udowadniają nam, że zawsze można gorzej.

7

Uwolnić Krakena. Tebas na prezesa Premier League. To moja propozycja żeby La Liga na nowo zaczęła rywalizować z PL.

0

@Michal03 Szwagry by tylko po to przejęli ten klub żeby go rozwiązać i oszczędzić ich kibicom więcej wstydu

1

@Eklerek tak xD


1

@blakkudium ciekawy kierunek i w sumie City chyba też przydałby się jeszcze jeden stoper. Tylko na już dobry, a nie taki co może być, a może nie być jak się rozwinie i najlepiej z wiodącą lewą nogą oraz mocnym ZDROWIEM. Chyba, że Gvardiol wróci na stopera w dłuższej perspektywie na stałe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?