ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium na ile wypadł ten Delap, że aż tak kombinują
2
@Faro oni nie chcą być traktowani równo tylko lepiej od innych i nie raz już to pokazywali
0
@MsBarca on i tak jest na wylocie i jego odejście jest warunkiem przyjścia Donnarummy
6
@Faro mnie bawi jak wrzucają ta statystkę, że VAR najwięcej bramek nieprawidłowych im anulował xD
0
Trochę peszek Trafforda jeśli Gigi trafi do City
5
@Beztroskii Robi? Od dawna wygląda jak zawodnik NFL, a nie piłkarz. Jakiś ewenement na tym poziomie i kiedyś widziałem z nim wywiad gdzie twierdził, że głównie wykonuje plyo i jakieś treningi na gumach/trx xD
13
Brat niezadowolony bo zabrali go z siłki i kazali mu robić jakieś cardio xD
0
@JohnKennedy Ty stary wyjadacz przy nas. Już od wczesnych lat nastoletnich bukmacherów ogrywasz.
2
@norbi77 w sumie to chyba najbardziej czytelny i najmniej podlegający dziwnym interpretacjom przepis. Szczególnie przy obecnej technologii.
7
Pójdźmy krok dalej. Spalony nie powinien być liczony kiedy piłkarz Realu strzelił xD
0
Ale Kane jest kozakiem. Strzela, kreuje…świetny jest.
0
@bezalkoholowy szkoła Nuneza. Zaraz załaduje pewnie z jakiegoś woleja zza pola karnego.
0
Czyli mieliśmy spotkanie „na szczycie” dwóch równorzędnych rywali
0
Ale męczy bułę Atleti. Dajcie spokój.
1
Spokojnie z tą ofertą Chelsea. To standard u nich. Z Gittensem tak samo zaczęli, a jak BVB ich zignorowało to zaraz wrócili z wyższymi ofertami aż zapłacili tyle ile podyktowali Niemcy.
1
@th@les ich amerykańscy właściciele akurat uczyli się futbolu chyba na fm’ie i zawsze zaczynają z takich niskich ofert, które kluby ignorują. Z Gittensem zrobili tak samo, a ostatecznie zapłacili tyle ile chciało BVB.
7
W sumie nie dość, że dobre losowanie to i terminarz dobry. Będziemy mieli 2/3 najcięższych rywali za sobą po pierwszych dwóch kolejkach, a do tego mam wrażenie lepiej się z nimi zmierzyć szybciej niż później po NU narazie bez formy i będą potrzebować czasu żeby to ułożyć tym bardziej, że zdaje się, że zaraz największa gwiazda jednak odejdzie, a PSG narazie też średnia forma i może do 1 października jeszcze się nie rozkręca. Narazie są jakby w trybie presezonowym jeszcze przez to jak wszystko się po KMŚ przesunęło.
1
@blakkudium kurła drogo jak za roczne wypożyczenie
10
Grosicki to tak zakończył karierę w kadrze jak niektórzy użytkownicy tutaj ogłaszając swoje odejście xD
1
@PatrykBarca już to gdzieś pisałem, ale biorąc pod uwagę profile zawodników i jakość to dla mnie gorsza wersja Ekitike, który jest uznawany za gorsza na ten moment wersję Isaka. Może by się to udało za kilka lat jakby się rozwinął jeszcze, ale na ten moment mam wrażenie, że się spali w Anglii. W każdym razie zobaczymy. Isak jak trafiał do NU też daleko mu było do gotowego produktu choć i tak był lepszy moim zdaniem.
1
@blakkudium no tutaj spoko i trochę ten awans do LM im pomaga, ale muszą ugruntować swoją pozycję w top 4/5 w Anglii żeby bardziej tych graczy przyciągać. Ogólnie i tak całkiem ciekawe transfery też zrobili oraz Frank nieźle zaczął pracę i ogólnie podoba mi się praca tego trenera, ale jeszcze by się to jedno/dwa wzmocnienia im przydały. Hincapie im ucieka, a Savinho City puścić nie chce więc ciekawe co teraz zrobią. Jak dla mnie całkiem ciekawy projekt się tam buduje wbrew pozorom.
1
@blakkudium Koguty też lekko nie mają w tym okienku. Już któryś raz przegrywają walkę o piłkarza, a tym razem znowu z Arsenalem.
2
@Arden chłop widać, że już psychicznie wysiada u nich. Z resztą nie on pierwszy. U wizjonera była oblężona twierdza. Ciężko będzie z tego wyjść więc myślę, że można już z dużą pewnością stwierdzić, że nic z tego nie będzie.
6
@Vurt Nie ma co się napinać. Jak zostanie to też git.
1
@directedbyfcb tego nie podważam choć całe rozgrywki idealnie wpisują się w politykę UEFA oraz FIFA za którymi nie przepadam. Jeszcze trochę lat minie i będziemy mieli prawie 100 drużyn na dużych turniejach reprezentacyjnych oraz 5 poziomów europejskich rozgrywek międzyklubowych żeby tylko mogli sobie kieszenie napchać kabza.
1
@macio_944 Potem pełna napinka jak ogramy jakiś zespół z top 5, który wyjdzie trzecim składem żeby odpocząć przed liga xD
5
@macio_944 co my byśmy zrobili bez ósmej ligi mistrzów zwanej też Liga Konferencji
2
@mindbender84 ale cringe moment xD
14
@Encore desperacja w połączeniu z dużymi zasobami finansowymi to tragiczne połączenie. Coś o tym wiemy.
10
Dobrze, że chociaż Pedri jest nietykalny