ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta sytuacja z tym młodym z Villarealu strasznie mi przypomina to co kiedyś Atleti zrobiło z Samu. Źle w sumie na tym nie wyszli więc może wyjdzie z tego dobry biznes.
0
Hugokopter wyjaśnia tych co nie wierzyli narazie
0
@Encore wiele to nie zmienia w wydźwięku mojej wypowiedzi. Można to streścić tylko do „nie stać nas”.
1
@RoberDzik Zostanie Lewy oraz Ferran i pójdziemy znowu po skrzydłowego. Rynek 9 nie dość, że rządzi się swoimi prawami i ceny są z tyłka to jeszcze został wyczyszczony w tym okienku. To jest moja prawda futbolu, a Juliana ciężko nawet sklasyfikować jako 9 i mimo całego talentu nie jestem pewien czy to dobry fit w każdym razie większego znaczenia to nie ma bo nie zapłacimy za niego +€120m czy ile sobie tam Atleti krzyknie.
4
@blakkudium to ten lepszy od Pedriego?
2
@Eklerek Jakub Rzeźniczak
1
@ArterkHD nie ma reguły. Jak naprawdę to czujesz to nie potrzebujesz porady randomów w sieci ;)
14
@Kozinho. Kij w króla strzelców. Tak długo jak będziemy nad nimi w lidze to ma to naprawdę marginalne znaczenie.
0
@Encore i z bramka na normalnym tempie
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1959710753377673474
4
Trafił pierwszy w piłkę więc w myśl starej zasady niedzielnego kibica to co dzieje się później jest bez znaczenia. Mógłby nawet mu założyć duszenie zza pleców, ale jak trafił pierwszy w piłkę to reszta akcji już nie ma znaczenia.
6
Ci sędziowie się boją oskarżeń o rasizm jak gwizdną przeciwko Tchou czy jak? To już się robi mega niesmaczne.
0
Bez jaj. Następca Casemiro się znalazł do uja, kolejny bezkarny…
0
@norbi77 nie przesadzałbym z tym niedocenianym bo chłop potrafił znikać w trakcie sezonu na dłuższe okresy choć umiejętności ma
0
3-metrowego Tchibo chciał lobować zza pola karnego. Powodzenia xD
3
@Lanosss w podstawie? Bez szans na ten moment
1
@tbas miał odejść niezadowolony, że go do rezerw Flick odesłał, ale nie dogadaliśmy się z Mallorca, która była najbardziej zainteresowana i jak widać dalej tu jest. Tutaj akurat w zespole u-19.
9
Ciekawe, że dalej jest w klubie, a już był jedną nogą poza. Może jednak zdecyduje się zostać i jakąś szansę dostanie w trakcie sezonu.
@BORO_12
@blakkudium
2
Młodemu się już trochę odkleja na tej „misji”
1
Ferran, a myślałem, że to Araujo sobie tak obrońcę przytrzymał xD
0
Załączamy tryb remontada i jedziemy. Najwyraźniej inaczej nie umiemy.
1
@blakkudium zaraz przyjdzie głos Madrytu i powie, że ArchivoVAR mało wiarygodne i pro katalońskie. Chyba, że by napisali, że karny słuszny to wtedy już wiarygodni.
2
Inigo? Może byś jednak wrócił, co?
1
@macio_944 problem w tym, że rynek nic nie oferuje praktycznie na tej pozycji i strasznie zawyżone ceny są. Już łatwiej będzie tego skrzydłowego klasy światowej sprowadzić niż 9.
1
Ferran…nie denerwuj mnie bo ja Cie broniłem wiele razy
1
@tbas mnie zastanawia co dla Flicka jest nie tak z Andreasem. Chyba, że to kwestia te kontraktu, którego został niecały rok i nie chcą inwestować w zawodnika, którego przyszłość w klubie nie jest jasna narazie.
2
Cubarsi wchodzi w sezon bez formy choć w sumie rok temu też początki miał średnie
0
Rozkręcamy się
2
Murawa widzę w doskonałym stanie
1
@krycha2201 decyzja. W lepszej formie jest Eric narazie.
1
@blakkudium czyli Rapha na 10. Ciekawy jestem czy trójka Rapha, Ferran, Marcus nie będą sobie odrobinę przeszkadzać.