1

Ta sytuacja z tym młodym z Villarealu strasznie mi przypomina to co kiedyś Atleti zrobiło z Samu. Źle w sumie na tym nie wyszli więc może wyjdzie z tego dobry biznes.

0

Hugokopter wyjaśnia tych co nie wierzyli narazie

0

@Encore wiele to nie zmienia w wydźwięku mojej wypowiedzi. Można to streścić tylko do „nie stać nas”.

1

@RoberDzik Zostanie Lewy oraz Ferran i pójdziemy znowu po skrzydłowego. Rynek 9 nie dość, że rządzi się swoimi prawami i ceny są z tyłka to jeszcze został wyczyszczony w tym okienku. To jest moja prawda futbolu, a Juliana ciężko nawet sklasyfikować jako 9 i mimo całego talentu nie jestem pewien czy to dobry fit w każdym razie większego znaczenia to nie ma bo nie zapłacimy za niego +€120m czy ile sobie tam Atleti krzyknie.

4

@blakkudium to ten lepszy od Pedriego?

2

@Eklerek Jakub Rzeźniczak

1

@ArterkHD nie ma reguły. Jak naprawdę to czujesz to nie potrzebujesz porady randomów w sieci ;)

14

@Kozinho. Kij w króla strzelców. Tak długo jak będziemy nad nimi w lidze to ma to naprawdę marginalne znaczenie.

0

4

Trafił pierwszy w piłkę więc w myśl starej zasady niedzielnego kibica to co dzieje się później jest bez znaczenia. Mógłby nawet mu założyć duszenie zza pleców, ale jak trafił pierwszy w piłkę to reszta akcji już nie ma znaczenia.

6

Ci sędziowie się boją oskarżeń o rasizm jak gwizdną przeciwko Tchou czy jak? To już się robi mega niesmaczne.

0

Bez jaj. Następca Casemiro się znalazł do uja, kolejny bezkarny…

0

@norbi77 nie przesadzałbym z tym niedocenianym bo chłop potrafił znikać w trakcie sezonu na dłuższe okresy choć umiejętności ma

0

3-metrowego Tchibo chciał lobować zza pola karnego. Powodzenia xD

3

@Lanosss w podstawie? Bez szans na ten moment

1

@tbas miał odejść niezadowolony, że go do rezerw Flick odesłał, ale nie dogadaliśmy się z Mallorca, która była najbardziej zainteresowana i jak widać dalej tu jest. Tutaj akurat w zespole u-19.

9

Ciekawe, że dalej jest w klubie, a już był jedną nogą poza. Może jednak zdecyduje się zostać i jakąś szansę dostanie w trakcie sezonu.



@BORO_12
@blakkudium

2

Młodemu się już trochę odkleja na tej „misji”

1

Ferran, a myślałem, że to Araujo sobie tak obrońcę przytrzymał xD

0

Załączamy tryb remontada i jedziemy. Najwyraźniej inaczej nie umiemy.

1

@blakkudium zaraz przyjdzie głos Madrytu i powie, że ArchivoVAR mało wiarygodne i pro katalońskie. Chyba, że by napisali, że karny słuszny to wtedy już wiarygodni.

2

Inigo? Może byś jednak wrócił, co?

1

@macio_944 problem w tym, że rynek nic nie oferuje praktycznie na tej pozycji i strasznie zawyżone ceny są. Już łatwiej będzie tego skrzydłowego klasy światowej sprowadzić niż 9.

1

Ferran…nie denerwuj mnie bo ja Cie broniłem wiele razy

1

@tbas mnie zastanawia co dla Flicka jest nie tak z Andreasem. Chyba, że to kwestia te kontraktu, którego został niecały rok i nie chcą inwestować w zawodnika, którego przyszłość w klubie nie jest jasna narazie.

2

Cubarsi wchodzi w sezon bez formy choć w sumie rok temu też początki miał średnie

0

Rozkręcamy się

2

Murawa widzę w doskonałym stanie

1

@krycha2201 decyzja. W lepszej formie jest Eric narazie.

1

@blakkudium czyli Rapha na 10. Ciekawy jestem czy trójka Rapha, Ferran, Marcus nie będą sobie odrobinę przeszkadzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?